Přejít na obsah


Fotka

Rušení kanálovek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
195 odpovědí na toto téma

#181 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2018 - 23:44

Myslím, že kdyby tě vytáhli polomrtvého z Vltavy, tak bys taky vykecal i to co nevíš.

Může být. Anebo naopak. Kdo to nezažil, netuší, jak by se zachoval.


  • 4

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#182 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2018 - 8:13

Před mudly je třeba hru tajit, ale před policií je asi lepší se přiznat. Lepší, než aby mě považovali za zloděje nebo teroristu. Pokud by šlo do tuhého, stejně si to zjistí. A pokud keš není vyloženě blbá, bude jim to jedno a vysvětlení přijmou. Pokud jde o zranění někde cestou ke keši, asi není nutno o geocachingu mluvit, zlomit nohu v lese si mohu i při houbaření. V případě Motola je to průšvih jak Brno, ale zrovna tak to mohli být sprejeři nebo bezdomovci.


  • 2

#183 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2018 - 14:43

Potvrzuji, že je lepší se policii přiznat. V cizí zemi určitě. Když na nás v noci po sestupu z komína v Lipsku na https://coord.info/GC3JYET zavolala ochranka blízkého supermarketu policii, která nás dostihla v autě o několik ulic dál, pomohl nám vytištěný listing s fotkami. O GC toho moc nevěděli a v té době byla zrovna nervozita s teroristickými útoky.

Ve dne se nám nic takového nestalo, přestože speciálně v Německu asi mají jiná pravidla a krabičky dosažitelné jen pomocí lana jsou běžně na mostech a jiných stavbách.


  • 0

#184 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2018 - 21:50

Nu, doufám, že nešli pro keš. Jinak nám mudrci zruší všechny kešky v soutěskách! https://www.novinky....sm-mrtvych.html


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#185 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2018 - 21:55

To vypadá spíš na canyoning.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#186 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2018 - 7:56

Pořád tady melduju, že by původní míra jisté konspirace geocachingu jen prospěla. Pokud by ti nešťastníci vylovení z Vltavy jen řekli, že se byli projít v zatrubněném potoce a o keškách mlčeli, jak bývalo dřív zvykem při kontaktech s policií a dalšími státními orgány, mohli jsme si celou tuhle hysterii odpustit. Nebo jsme snad někdy my, když nás v noci perlustrovala hlídka měšťaků, něco vysvětlovali o krabičkách?

 

Myslím že policii to říct není problém. Ale před médii je třeba držet hubu...


  • 1

#187 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2018 - 8:26

Potvrzuji, že je lepší se policii přiznat. V cizí zemi určitě. Když na nás v noci po sestupu z komína v Lipsku na https://coord.info/GC3JYET zavolala ochranka blízkého supermarketu policii, která nás dostihla v autě o několik ulic dál, pomohl nám vytištěný listing s fotkami. O GC toho moc nevěděli a v té době byla zrovna nervozita s teroristickými útoky.

Ve dne se nám nic takového nestalo, přestože speciálně v Německu asi mají jiná pravidla a krabičky dosažitelné jen pomocí lana jsou běžně na mostech a jiných stavbách.

Jednou jsem chtěl v Německu lovit T5 velikosti nano. Přijel jsem tam a na místě stál obchoďák s několika vchody ve výši prvního patra a tam vedly takové kovové lávky, které byly průchozí i mezi sebou. A tam někde ta nanovka byla schovaná. O nález jsem se ani nepokoušel, bylo mi blbý v davu lidí vázat lano na zábradlí a pak dalším viset nad hlavou. Navíc kdo ví, kolikrát to musí člověk udělat, než by ji našel. Ale asi tam s tím nikdo neměl problém.


  • 0

#188 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2018 - 9:14

Jednou jsem chtěl v Německu lovit T5 velikosti nano. Přijel jsem tam a na místě stál obchoďák s několika vchody ve výši prvního patra a tam vedly takové kovové lávky, které byly průchozí i mezi sebou. A tam někde ta nanovka byla schovaná. O nález jsem se ani nepokoušel, bylo mi blbý v davu lidí vázat lano na zábradlí a pak dalším viset nad hlavou. Navíc kdo ví, kolikrát to musí člověk udělat, než by ji našel. Ale asi tam s tím nikdo neměl problém.

 

Na některých Německých T5 se na laně vůbec houpat nemusíš. Tu sem teda dal i bez. Jedna z mojich mála ...... GC1D9TJ


  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#189 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2018 - 9:43

Jednou jsem chtěl v Německu lovit T5 velikosti nano. Přijel jsem tam a na místě stál obchoďák s několika vchody ve výši prvního patra a tam vedly takové kovové lávky, které byly průchozí i mezi sebou. A tam někde ta nanovka byla schovaná. O nález jsem se ani nepokoušel, bylo mi blbý v davu lidí vázat lano na zábradlí a pak dalším viset nad hlavou. Navíc kdo ví, kolikrát to musí člověk udělat, než by ji našel. Ale asi tam s tím nikdo neměl problém.

Spousta T5 v nemecku je na zebrik. To pak se da, vezmes oranzovou vestu, zebrik a na kamennou tvar delas ze tam patris. No a pak taky pamatuju nekde v Drazdanech kes kde se kat lezlo po ejakym baraku. Owner dal reviewrovi jako final wpt falesny souradnice co vedly nekam do lesa a ve skutecnosti ale kes byla na baraku. Pristalo tam par takovejch rozpacitejch FI logu, pak to nekdo prasknul reviewrovi a ten to okamzite zaarchivoval.


  • 0

#190 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 13:49

To vypadá spíš na canyoning.

Nahodou jsem tam pred lety byl, i kdyz ne uvnitr - dost prselo a ani se tam nedalo vlezt. Raganello je normalni pesky pristupna (obcas s brodenim) souteska, jen holt dost uzka. Takze to nejspis byli normalni turisti. 


  • 0

#191 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 14:13

Spousta T5 v nemecku je na zebrik. To pak se da, vezmes oranzovou vestu, zebrik a na kamennou tvar delas ze tam patris.

Co si tak pamatuju, tak si před lety v Praze pro jedno T5 FTF přijela parta cacherů s vysokozdvižnou plošinou ...

 

(Extrémem, o kterém vím, je Američan, který se pro T5 cache na vrcholu 40m vysokého pilíře zrušeného mostu nechal dovézt vrtulníkem.)


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#192 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2018 - 7:55

Spousta T5 v nemecku je na zebrik. To pak se da, vezmes oranzovou vestu, zebrik a na kamennou tvar delas ze tam patris. No a pak taky pamatuju nekde v Drazdanech kes kde se kat lezlo po ejakym baraku. Owner dal reviewrovi jako final wpt falesny souradnice co vedly nekam do lesa a ve skutecnosti ale kes byla na baraku. Pristalo tam par takovejch rozpacitejch FI logu, pak to nekdo prasknul reviewrovi a ten to okamzite zaarchivoval.

 

To mi připomíná, teď minulý víkend jsme jeli na FTF do Německa. Tradička D1.5/T2.5. Nenašli jsme a owner na dotaz odpověděl, že souřadnice jsou zaručeně správně (podivné). Druhý den jsme se tam vydali znovu a našli jsme víceméně na brutál 300 m od zadaných souřadnic. Divné, že uvedené souřadnice byly v kolizi s jinou keší, od které byly cca 100 m. Nechápu jak to mohla reviewerka pustit (Amy Sarrah Fowler). Asi tam mají uvolněnější mravy.


  • 0

#193 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 18:29

Nu, doufám, že nešel pro keš. Jinak nám mudrci zruší všechny kešky v horách! https://www.novinky....-slovensku.html


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#194 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2019 - 22:39

Je dobré si prohlédnout tohle video před plánováním dobrodružné výpravy do podzemí  :D https://www.youtube....wrcI-a-8LoQUAcY


  • 4

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#195 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 737 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2019 - 22:56

To jsi točil ty osobně?


  • 0

#196 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2019 - 23:38

Ne. Na to nemám cojones


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama