Přejít na obsah


Fotka

MT-Jonea 100 000 Found It


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#61 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2018 - 16:50

V Rusku je málo cachí na pořádný kombajn. Leda že by stačil projet od Moskvy po Vladivostok za den.

Pokud by šlo o množství odlovených, tak se dá použít ruský geocaching, tam jich je víc. Jenom z principu neznají powertraily.


  • -1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#62 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2018 - 15:34

https://www.geocachi..._na-kus-reci-12
  • 0

#63 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2018 - 15:58

Proběhne to ve stejném stylu jako jeho odlovy, teda že tam někoho pošle aby do logbooku bouchnul razítko a pohodil CWG?


  • 1

#64 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2018 - 16:44

Nepatřím mezi ty, kterým by bylo počínání "týmu Jonea" zrovna po chuti, ale event ještě neproběhl, nikdo neví, co vše Jonea během večer pronese a nevidím tedy důvod, proč event předem kritizovat. A pokud jde o to, zda-li Jonea dorazí, tak nemám důvod nevěřit tomu, že na event dorazí. Být tou dobou v Brně, rozhodně bych na akci dorazil (i kvůli následné, jistě výživné, diskusi, která tam, doufám, bude).


  • 3

#65 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2018 - 18:07

Nepatřím mezi ty, kterým by bylo počínání "týmu Jonea" zrovna po chuti, ale event ještě neproběhl, nikdo neví, co vše Jonea během večer pronese a nevidím tedy důvod, proč event předem kritizovat. A pokud jde o to, zda-li Jonea dorazí, tak nemám důvod nevěřit tomu, že na event dorazí. Být tou dobou v Brně, rozhodně bych na akci dorazil (i kvůli následné, jistě výživné, diskusi, která tam, doufám, bude).


V tom listingu je chyba. Je tam psano znamy kacer, co procestoval, ale melo by tam byt napsano znamy team, co procestoval. Nechapu, proc ten nick lidi vnimaji jako jedince. Jedna se o teamovy nick a jeden jeho clen by nemel byt vyzdvyhovan. :)))
  • 7

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#66 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2018 - 21:10

Tak schválně. Trošku si zavěštím a třeba někdo po eventu napíše, jestli jsem se trefil.

Všechny keše mám odloveny poctivě, jde jen o pomluvy a jestli mi někdo nevěří, ať se mi ozve a můžeme to probrat osobně. Přiznávám, že v tom množství keší se můžu někdy splést, ale to je mizivé procento. Co se týče banů. Oba byly nesmyslné a ničím nepodložené. První ban jsem dostal od reviewera co působil v této funkci chvilku a nic o tom nevěděl.

Tak tohle si myslím, že se lidé na eventu vlastně dozvědí.


  • 10

#67 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2018 - 21:35

To nejsou pomluvy ale kampan. A jestli jste ve vasi kesi co mam zalogovanou nenasli MT Jonea razitko tak mu dejte vedet a nekoho tam s nim posle. To se proste v te rychlosti muze stat.

 

V zasade mi prijde zvracene poradat event kde je hlavni "hvezdou" clovek hrajici timto zpusobem.


  • 6

#68 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2018 - 6:37

 

Jediny co nepochopim, vzhledem k sile a kvalite tematu, ze je zatim prihlaseno tak malo ucastniku. Ja bych teda cekal, ze event bude uz pomalu aspirovat na megac......


  • 4

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#69 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2018 - 8:15

Tak pry dalsi prednasejici budou Viktor Kozeny a Radovan Krejcir.  S Viktorem se bude porovnavat styl podvodu a s Radovanem ovladani pohunku :)

 

Na konci eventu probehne hlasovani s otazkou: Nejsou dva bany malo Antone Pavlovici ??


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 08 srpen 2018 - 8:18

  • 6

#70 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2018 - 10:51

Jediny co nepochopim, vzhledem k sile a kvalite tematu, ze je zatim prihlaseno tak malo ucastniku. Ja bych teda cekal, ze event bude uz pomalu aspirovat na megac......

 

Treba dorazi kompletni M Team a bude z toho gigac :D


  • 10

#71 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2018 - 13:47

Treba dorazi kompletni M Team a bude z toho gigac :D

 

Tak nejak jsem predpokladal, ze tento spickovy "hunting" team dorazi. Nebo ne?


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#72 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2018 - 20:01

Já myslím, že po tomto úctyhodném výkonu musíme všichni padnout obdivem do mdlob, a že Mistr má nárok na odchod do zaslouženého geodůchodu. Svým talentem by měl nyní oblažit jinou oblast lidských činností. Co třeba rybářství? Už vidím ty stovky vylovených sumců o délce čtyři metry, tisíce dvoumetrových kaprů, které nasytí půl hladové Afriky... A každý rybník obsazený trpělivými lovci s MT nápisem na maskáčových bundách. :P


  • 10

#73 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2018 - 21:23

Ještě nebyl v Rusku. A kdo nebyl v Rusku, jako kdyby neexistoval. Má velký mezery  :D

a to tvrdí někdo, kdo navštívil (kromě Chorvatska) tak akorát okolní státy a to se zcela zanedbatelným počtem nálezů.


  • -12

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#74 velkyBobik

velkyBobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2018 - 13:54

Zdravím,

nerozumím jedné věci - ten člověk z tohoto způsobu lovení má nějaký příjem? K čemu je "to číslo" dobré? Připadá mi to srovnatelné s honbou za co nejvyšším skóre v počítačové hře, ale tam platím jenom provoz toho počítače, nikoliv už nesrovnatelně vyšší částky za benzín, letenky, ubytování,... Díky za případné objasnění.


  • 0

#75 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2018 - 13:58

Ne jeden člověk, ale tým.

"To číslo" není dobré k ničemu.


  • 4

#76 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2018 - 18:04

Ten člověk je prostě a jednoduše prachobyčejný podvodník snažící se být zajímavej.
  • 5

#77 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2018 - 18:21

Podle mě je spíš psychicky nemocný.


  • 8

#78 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2018 - 18:55

Většina z nás se snaží v životě něčeho dosáhnout.
On třeba sbíráním zcela nedůležitých virtuálních bodů, které stejně ani neposbíral.
Tím se jen potvrzuje (zcela vážně) co napsal Smrk.
  • 5

#79 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2018 - 17:25

Tak schválně. Trošku si zavěštím a třeba někdo po eventu napíše, jestli jsem se trefil.

Všechny keše mám odloveny poctivě, jde jen o pomluvy a jestli mi někdo nevěří, ať se mi ozve a můžeme to probrat osobně. Přiznávám, že v tom množství keší se můžu někdy splést, ale to je mizivé procento. Co se týče banů. Oba byly nesmyslné a ničím nepodložené. První ban jsem dostal od reviewera co působil v této funkci chvilku a nic o tom nevěděl.

Tak tohle si myslím, že se lidé na eventu vlastně dozvědí.

Já na eventy moc nechodím a za svoji kariéru jsem byl asi na čtyřech, pěti a osobně žádného kačera neznám, přesto mě to nedalo a šel jsem si poslechnout jak to dělají "profíci".

No a bylo to přesně tak jak píše tommy.22.

Nějak se to dalo i tušit, ale nejvíce co mě v geokačerské komunitě (bylo tam cca. 50 lidí) zklamalo a snad i lidsky, že krom mě a ještě jednoho kolegy (neznám nick) všichni pokyvovali hlavou a na způsob logování keší, který popírá veškerá pravidla GC nic neřekly! 

Taky jsem byl první co odešel...


  • 9
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#80 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2018 - 19:46

To víš Sólisto, brněnská enkláva má svého hrdinu a oddaně mu věří vše co jim řekne. On je za to sveze autem třeba po lese a je spokojenost na obou stranách. Přitom všichni vědí, že mají čest s podvodníkem, ale asi se mu to bojí říct. 


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama