Přejít na obsah


Fotka

MT-Jonea 100 000 Found It


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#101 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2018 - 17:24

No on na tom eventu byl dán ještě jeden příklad, či odpověď jak to v dělají.

PWT o spoustě USA keší a není čas se všude zapsat (poušť, chřestýší atd.) tak tu trasu toho PWT projedeme autem a keše zalogujeme bez fyzického logu.

Když se owner nebo Groundspeak ozval, že to není možné časově stihnout, tak se pošle nahraná mapa, že jsme tam opravdu PROJELI a logy se uznají.

Hlava mě nebere, že to Groundspek umožní...

No a na dotaz jednoho z hostů eventu jak daleko od zmíněné cesty se mohou takto logovat keše, např. do dvaceti metrů vlevo nebo sto metrů vpravo nebyla dána odpověď.

Odpověď ale poskytl jeden kačer, který řekl, že když pojede vlakem kolem keše a nebude tam zastávka, tak co má jako jiného dělat!

A mnou daný dotaz, když najdu 100 000 keší, kolik jsem na oplátku já udělal pro ostatní, jsem se zvedl a šel.

Odpověď: Není na to čas, když lovím.

Sami se můžete podívat kolik jich má!


  • 7
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#102 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2018 - 17:43

Však taky Jonea je právník, tím se to vysvětluje  :)


Nestudoval náhodou v Plzni? ;-)
  • 0

#103 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2018 - 17:56

Chtěl jsem něco napsat, ale myslím, že je tady už všechno zbytečný. Lidi by taky měli používat věci jako selský rozum, morálka nebo třeba nepsaná pravidla.


  • 3

#104 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2018 - 18:03

Průšvih je, že někteří novější kačeři berou pod jeho vlivem tyhle móresy jako normální a přijatelné, ač pro většinu trochu soudných je to právě naopak. ;-)

Docela štěstí, že mám Brno cca 200 km, asi bych udělala lehký rozruch, být na eventu.
  • 7

#105 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2018 - 19:52

Frenkonixi doufám, že dorazíš na můj event a uděláš nám o tom přednášku.
  • 0

#106 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2018 - 20:53

Byl jsem na kesce na Sumave, kde mel Jonea den predem na netu FI, v LB nebyl.
Zabickovani 4 auty znamena, ze byl max u kazde 4. krabicky. Takze z 20 000 na trailu max. 5 000 FI a ne 20k. To se pak timto stylem tech 100 000 dela dobre.
At si to hraje jak chce, neznam ho a ani nechci. Delat o svych podvodech eventy, to uz chce jistou davku otrlosti. Ale spis je mi smutno z tech kaceru, kteri ho za to obdivuji.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 14 září 2018 - 20:57

  • 8
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#107 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2018 - 22:42

Průšvih je, že někteří novější kačeři berou pod jeho vlivem tyhle móresy jako normální a přijatelné, ač pro většinu trochu soudných je to právě naopak. ;-)

Docela štěstí, že mám Brno cca 200 km, asi bych udělala lehký rozruch, být na eventu.

 

Měl jsem v práci kolegu, který začal s keškami. A myslel si, že mysterky jsou takové hádanky, které když neuhodne, najde na finálkách.


  • 0

#108 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2018 - 22:55

Průšvih je, že někteří novější kačeři berou pod jeho vlivem tyhle móresy jako normální a přijatelné, ač pro většinu trochu soudných je to právě naopak. ;-)

Docela štěstí, že mám Brno cca 200 km, asi bych udělala lehký rozruch, být na eventu.

Akorát bys byla za blbce nebo za trapného prudíče :unsure: .


  • 0

#109 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2018 - 20:30

Pročítám si to a je mi z toho na blití. To jako Groundspeak podpoří tyhle sviňárny? Kdo jiný, než oni by měli být proti. Tohle je teda slušnej pokles GC.


  • 0

#110 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 6:04

Odpověď ale poskytl jeden kačer, který řekl, že když pojede vlakem kolem keše a nebude tam zastávka, tak co má jako jiného dělat!

A když je keška T5 a já na takové keše nemám vybavení, tak i tady by šel uplatnit podobný postup. Ad absurdum, nejlíp se budou v zimě "lovit kešky" nedostupné v zimě, protože co mám jako jiného dělat!!!

 

Pročítám si to a je mi z toho na blití. To jako Groundspeak podpoří tyhle sviňárny? Kdo jiný, než oni by měli být proti. Tohle je teda slušnej pokles GC.

Podle Joneova tvrzení to GS  podporuje. Jak je to doopravdy, netuším, ale když něco tvrdí podvodník, tak mu nevěřím ani slovo, dokud se z důvěryhodného zdroje nepřesvědčím o opaku.

Pokud jede tým několika auty lovit "trejlíček", tak nevidím nic divného ani podvodného na tom, pokud se zapíše jako tým. Ale ostatní vnímám jako nečestné jednaní a podvody.


  • 0

#111 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 11:34

GS takové chování samozřejmě nepodporuje. To je kravina. Na druhou stranu o tom určitě ví, ale nebude s tím logicky nic dělat. Ono to ani nejde, nepřekročí-li kačeři nějakou pomyslnou hranici, kdy i GS zareaguje (viz Joneovo logovaní trailu v Německu). To by musel GS vytvořit nějakou sekci pro "čistý geocaching", kde by musel mít stovky zaměstnanců, kteří by nedělali nic jiného, než ověřovali něčí podvody. Dokud podvodníci nebudou omezovat jiné hráče (což ať se vám líbí nebo ne, Jonea většinou nedělá - u podvodného logovaní nefyzických keší to může být omezování; se statistikama určitě nepochodíte), tak GS tím ztrácet čas nebude.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 16 září 2018 - 11:36

  • 1

#112 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 15:33

Takže si klidně můžu zalogovat všechny keše na světě a protože to nikoho nebolí, nic se mi nestane a budu za borce. Vlastně bolet to bude Joneu, protože on už tím borcem nebude.


  • 1

#113 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 16:06

GS je firma, která má vydělávat peníze. To je celé. Dokud se tak děje a hra nějak rámcově funguje, nebudou řešit každou narcistní nebo hraniční poruchu osobnosti někde v tramtárii. Až jim třeba desetina PM bude hrozit, že to kvůli dotyčnému zabalí a utratí své chechtáky jinde, budou s tím muset něco dělat. Do té doby to pro firmu nemá význam, respektive by to požralo spoustu zdrojů s minimálním výsledkem. Byť věřím, že osobně se ta situace v GS leckomu třeba i nelíbí.


  • 3

#114 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 16:43

...viz Joneovo logovaní trailu v Německu...

to bylo co?


  • 0

#115 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 20:25

GS je firma, která má vydělávat peníze. To je celé. Dokud se tak děje a hra nějak rámcově funguje, nebudou řešit každou narcistní nebo hraniční poruchu osobnosti někde v tramtárii. Až jim třeba desetina PM bude hrozit, že to kvůli dotyčnému zabalí a utratí své chechtáky jinde, budou s tím muset něco dělat. Do té doby to pro firmu nemá význam, respektive by to požralo spoustu zdrojů s minimálním výsledkem. Byť věřím, že osobně se ta situace v GS leckomu třeba i nelíbí.

Každá firma taky musí dbát na svou pověst.


  • 0

#116 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 20:43

GS takové chování samozřejmě nepodporuje. To je kravina. Na druhou stranu o tom určitě ví, ale nebude s tím logicky nic dělat. Ono to ani nejde, nepřekročí-li kačeři nějakou pomyslnou hranici, kdy i GS zareaguje (viz Joneovo logovaní trailu v Německu). To by musel GS vytvořit nějakou sekci pro "čistý geocaching", kde by musel mít stovky zaměstnanců, kteří by nedělali nic jiného, než ověřovali něčí podvody. Dokud podvodníci nebudou omezovat jiné hráče (což ať se vám líbí nebo ne, Jonea většinou nedělá - u podvodného logovaní nefyzických keší to může být omezování; se statistikama určitě nepochodíte), tak GS tím ztrácet čas nebude.

GS takove chovani samozrejme podporuje. Jinak by docela dost lidi melo davno permanentni ban nadosmrti. Pokud o necem vim, muzu zasahnou a nezasahnu, znamena to ze to podporuju. A nejde jen o tohle, podporuje i jiny veci ktery tomu nahravaj a ktery by podporovat nemusel a ktery jsou dokonce v rozporu ne primo s pravidly, ale s guidelines treba pro zakladani kesi.


  • 5

#117 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 20:47

to bylo co?

Měl omylem v datech archivovaný trail. Chybička se vloudila - a místo write note v Locusu klepl na found (nebo oboje, nevím). Jonea a počítač (a mobil je taky počítač) to moc dohromady nejde. A jeho english taky nic moc, německy vůbec. A než si to s ownerem vykorespondoval o co šlo, tak se toho chytla "kavárna" a začali posílat stížnosti. 


  • -10

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#118 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 21:11

Měl omylem v datech archivovaný trail. Chybička se vloudila - a místo write note v Locusu klepl na found (nebo oboje, nevím). Jonea a počítač (a mobil je taky počítač) to moc dohromady nejde. A jeho english taky nic moc, německy vůbec. A než si to s ownerem vykorespondoval o co šlo, tak se toho chytla "kavárna" a začali posílat stížnosti. 

 

 

Jak se omylem dostane do dat trail? To za jedno. Za druhé těch omylů a chybiček je strašně moc na to, aby tomu mimo pár lidí někdo věřil. A za třetí. Za mě je to prostě podvodník, kterého nemá smysl vůbec nijak omlouvat a jeho nick by měl z GC zmizet. A korespondence? Myslíš, takovou tu "korospendenci", kdy Jonea vyhrožuje trestným stíháním a policií? To už jsem totiž párkrát viděl.


  • 5

#119 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 21:30

Jak se omylem dostane do dat trail? To za jedno. Za druhé těch omylů a chybiček je strašně moc na to, aby tomu mimo pár lidí někdo věřil. A za třetí. Za mě je to prostě podvodník, kterého nemá smysl vůbec nijak omlouvat a jeho nick by měl z GC zmizet. A korespondence? Myslíš, takovou tu "korospendenci", kdy Jonea vyhrožuje trestným stíháním a policií? To už jsem totiž párkrát viděl.

Ani náhodou jsem to nepsal tobě, tak se do toho nemontuj. Pokud to bude DrVotu zajímat, tak se zeptá. Myslím, že o problematice vím trochu více - a nejsou to žádné dohady a jedna paní povídala -  a s tebou o tom nehodlám diskutovat.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 16 září 2018 - 21:32

  • -16

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#120 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 21:31

Každá firma taky musí dbát na svou pověst.

Nějaký podvodníček z maličké zemičky na druhé polokouli jim pověst nemůže ohrozit.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama