Přejít na obsah


Fotka

MT-Jonea 100 000 Found It


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#121 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 21:38

Ani náhodou jsem to nepsal tobě, tak se do toho nemontuj. Pokud to bude DrVotu zajímat, tak se zeptá.

 

Pokud si to neuvědomuješ, tohle je diskuze, kde může odpovídat každý. To komu co píšeš mě vcelku nezajímá, reaguji na diskuzi jako na celek. A co tady mám a nemám dělat a do čeho se mám a nemám montovat, nech laskavě na mě.Tady nejsi na FB. 


  • 6

#122 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 21:55

Pokud si to neuvědomuješ, tohle je diskuze, kde může odpovídat každý. To komu co píšeš mě vcelku nezajímá, reaguji na diskuzi jako na celek. A co tady mám a nemám dělat a do čeho se mám a nemám montovat, nech laskavě na mě.Tady nejsi na FB. 

Souhlas. Když tě co píšu nezajímá tak to ani nemusíš číst.


  • -10

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#123 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2018 - 22:08

Jsem rád, že si rozumíme. Číst si budu opravdu co chci.


  • 1

#124 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 6:42

Souhlas. Když tě co píšu nezajímá tak to ani nemusíš číst.

 

Podivna logika - podobna te "kdyz se ti keska nelibi, tak ji nelov". Jak poznam, ze me prispevek nezajima, kdyz si ho neprectu?


  • 12

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#125 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 7:10

Měl omylem v datech archivovaný trail. Chybička se vloudila - a místo write note v Locusu klepl na found (nebo oboje, nevím). Jonea a počítač (a mobil je taky počítač) to moc dohromady nejde. A jeho english taky nic moc, německy vůbec. A než si to s ownerem vykorespondoval o co šlo, tak se toho chytla "kavárna" a začali posílat stížnosti. 

Politováníhodný omyl, ke kterému dochází nejvýše jedenkrát za deset dní.


  • 13

#126 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 7:46

Ahoj možná budu za trotla, ale co je to ten "ban". Jestli to chápu, tak nějaká výhružka od Grounspeaku. Ale co se stane když to nevysvětlíš jak to bylo. To ti jako smažou účet, nebo body. Co se stane.


  • 0

#127 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 8:18

"Ban" anóbrž "banán" je stav kdy ti správce sebere (na určitou dobu) klíče od dveří. Ta doba se odvíjí podle míry provinění a (zřejmě) uvážení správce. 

 

... Tomy22  popř. upřesní.


  • 0

#128 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 9:00

           Je trochu smutné, že o naprosto bezvýznamném kačerovi už je popsáno 7 stránek. Protože už se nesmí používat to vše vystihující slovo Ž......., i když to není nic sprostého a je to přirozený produkt lidského žití, tak jsem nakonec přišel asi na to správné. PAVLAČ! Kdysi dávno v minulém století, ještě když jsem bydlel v Táboře jsem měl kamaráda a ten bydlel v pavlačovém domě. Tři patra, tři skupiny nesmiřitelných bojovníků ..... a nedej pán bůh aby přišel někdo z venku s jiným názorem.

           Tak odlehčení máme za sebou. Píšu o tom, vlastně jenom z toho důvodu, že mi přislál od MT JONEA log na jedné mé mysterce. Tak jsem nelenil a při první příležitosti jsem místo navštívil a ejhle, byl tam :-(. Vlasně částečně pod vlivem místní masírky jsem předpokládal, že tam nic nebude a já mu log smáznu a místo radosti jsem byl tak trochu nasranej. Pak jsem si uvědomil, že je to vlasně tým a dyž bude mít 10 průměrnejch kačerů jako jsem já (asi 3600 nálezů), tak to dá skoro 40000 poctivejch nálezů a když se tomu trochu pomůže, tak je těch 100T docela reálnejch. A je to to důledekI chtivosti mnoha jimých bezejmenných kačerů, kteří přispívají na finálkové servery. Na vlastní oči jsem viděl soubor, kde bylo buď 6900 nebo 9600 vyluštěných mysterek rok do roku 2011. Byly tam zastoupené všechny kraje ČR, SR, kousek Maďarska, Rakouska, Německa a Polska. Je jasné, že to jeden člověk neudělal. 


Tento příspěvek byl upraven od None: 17 září 2018 - 9:00

  • 0

#129 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 9:03

Měl omylem v datech archivovaný trail. Chybička se vloudila - a místo write note v Locusu klepl na found (nebo oboje, nevím). Jonea a počítač (a mobil je taky počítač) to moc dohromady nejde. A jeho english taky nic moc, německy vůbec. A než si to s ownerem vykorespondoval o co šlo, tak se toho chytla "kavárna" a začali posílat stížnosti. 

 

Jak prosím mistr zvládá zahraniční mysterky a ec, kde je potřeba porozumět psanému textu? Každý nemusí být ajťák, ale je zvláštní, že přestože se v geocaching pohybuje spousta neajťáků, tak se běžně nestává, že by si někdo omylem zalogoval powertrail. Ale chápu to. Pokud člověk chce nahonit body, je luxus přemýšlet, zda na dané keši byl nebo nebyl. Ani nálezy, ani logování nemohou zdržovat, to by ty body nenaskakovaly.

Každý může udělat chybu, ale je podivné, že někteří jich dělají nějak moc. Už se někdy mistr uklepl a místo hromadného FI poslal v Locusu hromadné WN?


  • 2

#130 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 9:32

Řekl bych, že si ten powertrail zalogoval spíše "omylem" a potom jenom čekal, jestli mu to projde. Před nějakou dobou se jednomu uživateli také "zbláznil skript" a zalogoval během pár hodin asi 3500 cachí. Byl z toho docela poprask a logy se mazaly, nicméně smazalo se jenom nějaké procento logů a většina jich dotyčnému zůstala. Vzhledem k tomu, že to byl nově založený účet, tak to pravděpodobně byl jakýsi anonymní průzkum bojem, jak na něco podobného owneři zareagují.


  • 4
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#131 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 9:51

Za sebe navrhuji tuto diskusi přerušit a obnovit ji, až bude mít dotyčný na svém kontě 250 000 FI. Jistě to nebude trvat dlouho, takže si už můžeme do šuplíku připravovat gratulace. Utěšuji se (asi marně), že třeba limit pro každého mají u GS nastaven na 999 999 nálezů a pak se to vynuluje (nebo jim to přeteče...)


  • 5
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#132 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 10:27

Měl omylem v datech archivovaný trail. Chybička se vloudila - a místo write note v Locusu klepl na found (nebo oboje, nevím). Jonea a počítač (a mobil je taky počítač) to moc dohromady nejde. A jeho english taky nic moc, německy vůbec. A než si to s ownerem vykorespondoval o co šlo, tak se toho chytla "kavárna" a začali posílat stížnosti.


Locus pouzivam 10 let. Hromadne tam nic logovat nejde a neslo. U kazde jedne kesky musis dat typ logu. A ulozit. Az potom ty logy muzes hromadne odeslat jako FN, nebo primo jako logy. Takze se leda clovek musi postupne ukliknout u vsech kesi v trailu.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 17 září 2018 - 10:29

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#133 Adiee

Adiee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 11:22

Toho člověka chápu, po zemi jich mezi mudlama běhá takových hodně, není sám. Ale zajímalo by mě co mají v hlavě ty ovce, které mu razítkují logbooky. Co to je za lidi? Mají taky osobní nicky? Potkal jste někdo osobně někoho z nich přímo u keše? A co nějaká fotopast, nevydala by svědectví?


  • 1

#134 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 11:31

Jak sám Jonea říkal na eventu, tak mu chodí nabídky od ownerů, že si může zalogovat jejiich keše. Konkrtétní ale nechtěl být. Pouze říkal o nějakém rumunovi, který založil sérii eartek asi týden po tom co tam Jonea byl. Ten ale prý s díky odmítl, to se přeci nedělá.

A také se velmi často stává že svůj log nachází k keších kde ještě nebyl a také na eventech. Tam ho logují z hecu jiní kačeři z recese. Hlavně v Čechách.


  • 0

#135 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 11:43

Měl omylem v datech archivovaný trail. Chybička se vloudila - a místo write note v Locusu klepl na found (nebo oboje, nevím). Jonea a počítač (a mobil je taky počítač) to moc dohromady nejde. A jeho english taky nic moc, německy vůbec. A než si to s ownerem vykorespondoval o co šlo, tak se toho chytla "kavárna" a začali posílat stížnosti. 

 

Splést se tisíckrát za sebou, to už chce hodně vysoký stupeň nepozornosti...


  • 4

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#136 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 11:44

Uplne vidim jak se mu owneri nabizeji. to musi byt tedy material.


  • 0

#137 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 12:00

Už jsem to tu jednou psal: Jonea, Babiš, Zeman - prakticky stejné typy včetně kohorty obdivovatelů a obhájců, kteří jsou blahem bez sebe, když jim jejich guru vlídně pokyne, nedejbože je pochválí.
Těm třem pánům se ani moc nedivím, nechápu především ty ostatní, kteří nemají dostatek sebeúcty, když smyslem jejich života není nic lepšího, než se vlísávat do přízně těchto kreatur.
  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#138 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 12:32

Už jsem to tu jednou psal: Jonea, Babiš, Zeman - prakticky stejné typy včetně kohorty obdivovatelů a obhájců, kteří jsou blahem bez sebe, když jim jejich guru vlídně pokyne, nedejbože je pochválí.
Těm třem pánům se ani moc nedivím, nechápu především ty ostatní, kteří nemají dostatek sebeúcty, když smyslem jejich života není nic lepšího, než se vlísávat do přízně těchto kreatur.

....prosím, prosím, prosím.....bez zatahování politiky, aspoň sem ne (pokud teda nejsou Jonea, Babiš a Zeman kačeři -  v tom případě pardon).

Díky.

...a když už jsem si vzal slovo: Víc než 24 hodit tohle téma "visí" na prvních místech. Pár lidí zde navrhovalo ten tým prostě ignorovat.  Dovedu si představit jak se parta kolem Josefa N. v hospodě večer baví a hurónsky směje když čte tyhle příspěvky, čímž ruší přítomné vodáky , čundráky s kytarami a pospávající štamgasty. Kdo se chtěl vyjádřit a sdělit svůj názor už tak většinou udělal. Pojďte zkusit tohle téma ignorovat a nechat ho vyšumět. 

Děkuji.


  • 21

#139 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 17:30

Co se týká první půlky postu, dávám palec nahoru, politiku sem fakt nemá cenu tahat.

...Ale co se týká druhé, mně teda vůbec nevadí, že tady Jonea svítí na prvním místě a že si všichni můžou přečíst, jakej je to frajer a jak věrohodný je ten jeho "výkon" a že se to takhle prostě nehraje.

A ignorovat by to MOŽNÁ šlo v případě, že by nikomu neškodil. Ale když dokáže dát NA log proto, že se v sandálech nevyškrábe na 4,5kovou keš, nebo že mu někdo smaže log, to si fakt zaslouží ho takhle vystavit na pranýř co nejvíc..


  • 9

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#140 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2018 - 22:48

Podivna logika - podobna te "kdyz se ti keska nelibi, tak ji nelov". Jak poznam, ze me prispevek nezajima, kdyz si ho neprectu?

Gorde, to se netýká tebe ani nikoho jiného s jedinou výjimkou.


  • -1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama