Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Antitalent :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#21 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2018 - 15:52

Ahoj, myslím, že mpik (v dobré víře) ti popsal neznámé věci tak, že v popisu té neznámé věci použil jiná neznámá slova. Při vysvětlení GPX se odkazova na XML apod.

Jestli jsi z Moravy, jak to vypadá, tak si zajdi na event, lidé se tě ujmou a rádi ti některé věci vysvětlí.

Z tebou napsaného textu vyplývá, že v základních názvech a principu tápeš, tak to nemá cenu popisovat, stálo by mne to mnoho času a nemyslím si, že bys z toho byl moudřejší.

Jedno setkání vydá za 1000 příspěvků v tomto fóru.

Já jsem z druhého konce, takže osobně se asi nepotkáme, být to blíž, tak bych si klidně výlet udělal.

 

GPX je soubor v kterém jsou uloženy informace o keši, její poloha, listing atd. Může v něm být informace i o více keších. Obecně v něm bývá informace o nějakých bodech na povrchu země, ani to nemusí být keše.

 

API je něco (řekněme, že jazyk), kterým se dorozumívá geocaching.com server s tvou aplikací v mobilu. Od přihlášení, přes požadavek na poslání keší v okolí až po zalogování přímo v mobilu. Detaily tě nemusí zajímat.

 

Nainstaluj si maaloo na ten Windows telefon (bude fungovat do 1.5.2019, déle nikoliv, jak správně zmiňuje zmijovkar) zkus se s tím seznámit a případně napiš, co jsi dělal a šlo, co ti nešlo a co bys chtěl vědět.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama