Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Špatný čas logů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 *elimS*

*elimS*

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2018 - 13:25

Zdravím, 

mám problém s časem logů.

Používam na mobilu apku Locus, kde si offline zapisuju logy, které poté najednou nahraju přes další apku FieldNotes jako koncepty na GC.

Problém je v tom, že logy na GC mají +7 hodin navíc, takže když zaloguju kešku třeba v 18:00 5.8. tak na GC se mi už zobrazí den 6.8 01:00 a ja to pak musím ručně editovat.

Nevím kde je chyba. Na GC mám nastavené časové pasmo +1h Praha, na Locusu se nikde čas nenastavuje a ani ve FieldNotes.

Schválně jsem na GC nastavil jiné časové pásmo (+7h a -7h na zkoušku) tak aby se čas srovnal, ale logy jsou stejně stále o 7 hodin posunuté.

 

Udělal jsem si testovací log do souboru přes FieldNotes a výstup vypadá tahle: GC6K944,2018-08-06T10:25Z,Found it,"#06-08-2018 at 14:25"

 

Logoval jsem v čase 14:25, ale čas v logu je 10:25 ... poté jsem zkusil nahrát log také přes FieldNotes přímo na GC a tam se mi zobrazí čas 21:25, tedy těch 7 hodin.

 

Už nevím kde mám co nastavit.

Máte s tím taky někdo problém?

Děkuji za rady


  • 0

#2 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2018 - 22:11

Ještě před 2 lety jsem míval posun ve FN o 2 hodiny. Na GC.com to bylo tehdy po nahrání v pořádku. Nyní už se mi ty časy přes rok ve FN rovnají, ale GC už si asi rok nehraje na hodiny. Bere jen datum a to jen jejich v UTC.


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama