Přejít na obsah


Fotka

Combine a změna tagů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2018 - 18:18

Chtěl bych využít Combine k dávkové změně tagů. Myslím, že jsem základ zvládl ;-)

Potřeboval bych selektivně pro aktuálně zvýrazněný bod v GG seznamu jeden tag odebrat a druhý přidat.

V GG seznamu mám definováno zobrazení sloupce s přiřazenými tagy. Toto mě funguje.

Po ukončené Combine dávce, která manipuluje s přiřazením tagů, ale GG v seznamu stále ukazuje původní stav tagů (před Combine dávkou). Když ale přes kontextovou nabídku bodu zobrazím tagy, tak vidím stav, který odpovídá provedené Combine dávce, resp. v té chvíli se zaktualizuje i zobrazení tagů v GG seznamu.

Asi by to chtělo provést po ukončené Combine dávce nějaký refresh GG seznamu nebo co? Poradil by mě někdo? Díky.


  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2018 - 18:34

ctrl-f5


  • 0

#3 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2018 - 18:47

no, joooooo .... :-)

  crtl-f5

zabralo, a po tomto nakopnutí jsem našel v Combine i Listrefresh 

díky moc za nakopnutí


  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 783 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2018 - 19:03

V mnoha případech se výpis neaktualizuje, tuším že i při ruční úpravě tagů. Dávám vždy znovu načíst seznam podle filtru, CtrlF5 je ale jednodušší.


  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2018 - 9:18

Aktualizace seznamu, zejmena pokud je zobrazene vetsi mnozstvi tagu, je docela narocna operace. Proto se "to samo nedela" a je nutno funkci vyvolat explicitne. Je pravda, ze pri zmene tagu primo pres formular GG, kdy GG vi, co upravuje a pro ktere kese, je to trochu matouci, ale neni to az takova komplikace. Horsi je to u uprav pomoci nektereho z pluginu. Tam vlastni GG nema sanci jednoduse a rychle zjistit, kterych hodnot a jakych kesi se upravy tykaly. Je tedy na uzivateli, aby si zobrazeni aktualizoval sam.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama