Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak řešit -- cache GC2AC8H (Detektivní)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 15:18

Řeším už nějakou dobu cache GC2AC8H. Na první pohled se zdá, že by to nemělo být příliš obtížné. Potíž je, že to naprosto nevychází a já netuším proč.

 

Jak postupuji (žádné spoilery):

 

  1. Začínám od referenčních bodů, které jsou nepříliš četné a dají se snadno vyhledat. Takže jako první si na mapě pomocí GPS visualizeru vynesu konečné tramvají (získané z webu DP)
  2. Další poměrně jednoduše dohledatelná věc jsou zrušené železniční zastávky... dalš vrstva koleček ... výborně, 5 se jich protnulo, pěkně se to omezuje
  3. Co dál? Portály tunelů jsou taky vcelku jednoznačná věc, takže najdu všechny portály všech tunelů, na které si vzpomenu, celkem 20 kousků... další vrstva... a jsem v háji, protože žádný společný průnik těchto tří vrstev už není.

Co dělám špatně?

 

Třeba podle zadání by se někde měly vyskytovat budovy dvou inspekcí méně než 150 metrů od sebe, což by okamžitě radikálně omezilo okruh ve kterém hledám. Ale ani to se mi nepodařilo najít.


  • 0

#2 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2018 - 1:44

Takže jsi vynechal první dva body a pak se divíš, že ti to "nevychází"?

 

Pokud máš vytipovaných 5 okruhů, tak muzeem a metrem to omezíš na finální oblast ;)


  • 0

#3 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2018 - 9:01

Takže jsi vynechal první dva body a pak se divíš, že ti to "nevychází"?

 

Jak to souvisí s tím, že ty moje tři vybrané nápovědy jsou samy o sobě disjunktní? Průnik dalších kroužků s prázdnou množinou je pořád prázdná množina...


  • 0

#4 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2018 - 16:40

Jak to souvisí s tím, že ty moje tři vybrané nápovědy jsou samy o sobě disjunktní? Průnik dalších kroužků s prázdnou množinou je pořád prázdná množina...

 

vykašli se na nějaké portály nebo bůhví cos kde našel ;)

 

a jeď hezky popořadě od prvního bodu... případně když se koukneš do posledních logů, tak je tam spoiler v jaké oblasti dotyčný lovil ;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama