Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak vložit event do kalendáře?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 17:48

Ahoj,

22. září pořádáme soutěžní event a rádi bychom, aby se zobrazoval v kalendáři tady na "cézetku". Co pro to musíme udělat?


  • 0

#2 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2018 - 11:19

Také by mne to zajímalo.

Už pár měsíců se tomu snažím přijít na kloub. Rád bych trochu zpropagoval naše CITO - i když už jistou pověst má  :)

Když se tam snažím přidat vlastní event, tak mi to hlásí, že nemám dostatečná práva. Zkoušel jsem se dopídit návodu na stránkách a nenašel jsem (možná jsem hledal špatně). Zkoušel jsem se zeptat administrátorů a jeden mě odkázal na druhého a druhý mi doposud neodpověděl.

Možná kalendář zobrazuje jen VIP eventy, nebo eventy VIP členů.


  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#3 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2018 - 11:43

Pokud se nic nezměnilo,jsou eventy do kalendáře tady na GC.cz přidávány z týdenního přehledu od GS, který může mít zpoždění (ale mohu mít staré nebo nepřesné informace). Vaše eventy byly publikovány minulý týden ve čtvrtek a v pátek, takže pokud proběhla aktualizace někdy dříve, vaše eventy ve zdejším kalendáří být nemohou. Nicméně, podle P-GC je na třeba na zmiňovanou sobotu 22. září v ČR aktuálně 21 událostí (14 eventů, 7 CITO eventů) a ve zdejším kalendáří je jen jeden. Bude to chtít počkat na vyjádření někoho povolanějšího.


  • 0

#4 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2018 - 21:01

Existuje tady sekce "Oznámení". Tam si můžete vkládat upozornění na své eventy/CITO, jako to dělá např. Taxoft - viz http://www.geocachin...-3/#entry561354


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2018 - 16:19

Hm, nikdy jsem nesledovala, jestli je můj event tady v kalendáři, protože kdo chce, ten si eventy najde přes Project-gc.com. Ale když se tu dotaz objevil, podívala jsem se na datum 21.9., kdy pořádám další event a tohle datum je v kalendáři bez eventu, ani můj ani žádný jiný. Můj byl publikován odhadem měsíc před konáním ( schválně se podívám na přesné datum ), takže tady asi problém nebude....

PS: s datem publikace jsem se moc nespletla,24.8.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 13 září 2018 - 16:32

  • 1

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2018 - 19:08

Eventy se nejlépe hledají přímo na GS, hledáním nejnovějších v kraji. Eventy jsou vždycky první, protože ty jediné se publikují v předstihu. Kdo není PM, tohle dobře zná, protože jinak se o novinkách nedoví. Ale používám pořád staré vyhledávání, https://www.geocachi...px?state_id=274 , to nové je mírně řečeno blbé.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama