Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2019 bude!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2018 - 17:50

Geokalendář 2019 bude! 

 

Máme trochu zpoždění, tak prosím vás všechny, kdo při lovech vytáhnete mobil, kompakt nebo zrcadlovku (a dokonce i bezzrcadlovku): pošlete do konce září fotografie ze svých výprav, odlovů, eventů a všeho, co souvisí s geocachingem a naší krásnou Zemí s velkým Z.

Témata ani žánry nejsou omezeny, ale největší šanci mají fotografie neotřelé, technicky kvalitní a zajímavé. Potrhlé eventy, propracované keše a jejich dobrodružné odlovy, fotogenické krajiny a tak dále...

Fotky můžete poslat jako obvykle na e-mail vianney@volny.cz nebo přes Úschovnu. Prosím, aby měly rozlišení nejméně 2 Mpx, raději ovšem více. Nijak fotky nemusíte upravovat, to si vezmu na starost. 

Můžete vybrat ty nejlepší, nebo je na mě nahrnout ve velkém, ať si vyberu. Udělám to rád. Napište mi prosím pokud možno, ke které keši se která fotka vztahuje (GC kód) a jak vás mám podepsat jako autory.

Pokud na fotce vybrané do Geokalendáře 2019 budou poznat konkrétní lidé, je potřeba, aby s jejím uveřejnění souhlasili.

A i pokud nefotíte, rozšiřujte mezi svými známými, že bude Geokalendář 2019 v listopadu a prosinci k dostání.

 

Děkuji za váš neustávající zájem a za přísun fotografií, bez kterých by to nešlo.

 

Vianney


  • 2

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#2 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2018 - 19:47

Oslovil jsem většinu loňských a předloňských fotografů, kteří přispěli do Geokalendáře. Pokud mezi nimi nejste, nevadí, klidně pošlete fotografie i tak na adresu vianney@volny.cz. Díky.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#3 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2018 - 21:18

Prosím, jestli máte fotografie do Geokalendáře 2019, pošlete mi je prosím na e-mail vianney@volny.cz. Uvidíte své fotografie v jedinečném kalendáři s tématikou geocachingu ve vybrané společnosti. Podělte se o své fotky z lovů, eventů, FTF závodů, dovolených i cest kolem světa.

Kromě toho, když napíšete spoji adresu, dostanete za každou otištěnou fotografii památeční placku a autoři nejvíce zveřejněných fotografií i Geokalendář 2019.

 

Těším se a předem děkuji.

 

Vianney


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#4 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2018 - 20:20

Po víkendu to začne. Ponořím se do vašich fotografií a vynořím se s hotovým Geokalendářem 2019. Ještě tento víkend máte poslední možnost poslat fotografie do Geokalendáře 2019. Díky za vaši spoluúčast na tomto projektu, který má připomínat krásy geocachingu a celé naší planety.

Vianney (e-mail pro posílání fotografií: vianney@volny.cz)


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#5 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2018 - 20:40

A já už se chystal objednávat :) 

 

Těšíme se moc.


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2018 - 22:01

Něco jsem ti do mailu "nahrnula", ale zatím bez GC kódů. Pokud by byl některý třeba, doplním.
  • 0

#7 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 23:10

Nechci plevelit vlákno pro FTF hunt, tak to zkusím tady. Nebude si někdo také objednávat Geokalendář do Brna, abychom spojili objednávky? Já se přidám se dvěma kousky :)


Tento příspěvek byl upraven od Shashlick: 23 listopad 2018 - 23:10

  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#8 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 8:24

Škoda, že ještě nemám jisté termíny. Jediný co má jasný termín je v dubnu na čarodějnice ale to by ti nestačila na 30.4. kolonka:-). Ostatní mé eventy nemají ještě jisté termíny.


  • 0

#9 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 0:20

Nebudete někdo brát s sebou Geokalendáře 2019 na Skořápky? Kdyby bylo možné jeden si tam koupit, byl bych rád... První kontakt přes profil - díky.


  • 1
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#10 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 11:15

Taky bych si jej na skořápkách koupil.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama