Přejít na obsah


Fotka

Geoget - problem s nastavenim sloupcu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2018 - 18:29

Tak jsem zapnul Geoget a uplne se mi smazalo nastaveni sloupcu v zobrazeni seznamu kesi. Ve vychozim nastaveni jsem nemel zadne sloupce. Coz o to, sloupce jsem obnovil, ale ted celim nasledujicimu problemu. Vsechny kese, kde mam svuj vlastni finalni waypoint, jsou zobrazeny zacernene. Nikde v nastaveni barev jsem nenasel, jak toto zmenit. Po kliknuti na takovou kes se to trochu zmeni (vysviti), ale stale je to divne. Napada prosim nekoho, co s tim? 


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2018 - 19:56

Zmizele nastaveni sloupcu vetsinou znamena, ze se nacetl konfiguracni soubor nenulove delky, nicmene s nulovym obsahem. nenapada mne jiny duvod, nez selhani media, na kterem je to ulozene. Vadny disk, nebo treba konflikt nejake synchronizace.

 

Ty barvy se nastavuji v nastaveni -> barvy. Co jsi tam nenasel? Barvy pro waypointy tam preci jsou, ne? Ale samo od sebe se ti ta barva urcite nezmenila. Patrne doslo k poskozeni i tohoto konfiguraku. Mistobarev bych resil rychlou zalohu.


  • 0

#3 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2018 - 8:30

Tak se ukazalo, ze neco smazalo/poskodilo vicero *.ini souboru. Nastesti se povedlo obnovit. Kde doslo k chybe sam nechapu, myslim, ze se ke Geogetu chovam hezky :-) Zalohu delam jenom souboru geoget.db3, ted asi zacnu i dalsi soubory....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama