Přejít na obsah


Fotka

Hledám 2 lidi do týmu na šifrovačku Tmou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Vosar

Vosar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2018 - 9:25

Ahoj.

Mám 2 volná místa v týmu na letošní Tmou 

Zatím jsme jenom 3, a protože víc hlav víc ví, hledám nějaké posily i zde v řadách cacherů. Pokud jste dobří v luštění mysterek, případně jste už i byli na nějaké šifrovačce, a máte chuť se přidat, napište mi na geo@vosar.cz

Letošní Tmou se koná z pátku 9.11 na sobotu 10.11, jak jinak, než v Brně...kde je i spousta kešek, pokud bysme to vyluštili moc rychle :-)


  • 0

#2 Guest_Varouch_*

Guest_Varouch_*
  • Guests

Publikováno 24 říjen 2018 - 12:11

To je ale černý tmářský humor. To už je větší pravděpodobnost, že letos zas nikdo nedojde do cíle. :-P


  • 1

#3 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2018 - 12:55

Tak i tady jsou Tmáři :) Jsem zvědavý, jaké to letos bude, tolik týmů najednou bude hrozný masakr!


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#4 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2018 - 13:10

Před 10 se taky hrálo bez kvalifikace, týmů bylo 442 (lidí 2100) a žádný masakr se nekonal. Brno je velké a tam se to ztratí.Na veletrhy či jiné akce jich jezdí daleko víc.


  • 0

#5 Guest_Varouch_*

Guest_Varouch_*
  • Guests

Publikováno 25 říjen 2018 - 7:57

Já hlavně očekávám, že se obtížnost šifer bude postupně zvyšovat, aby si svoje užily i týmy, které by se do normálního ročníku nedostaly. Aby to nedopadlo jako minulý rok, kdy na 4 (barevná jízdenka) vypadlo snad 70% týmů :-D

Před 10 lety to bylo fajn, žádný velký masakr. Na 3 byla multišifra o 5 stages a pěkně se to v centru rozprostřelo.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka