Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 5.20 - Martin


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
207 odpovědí na toto téma

#201 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2019 - 15:45

Tak odzkoušeno, skutečně jsou špatná poslední témata. Nakopiroval jsem do mobilu předchozí verzi od sebe z telefonu a vše chodí. Díky za podnět.
  • 0

#202 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2019 - 19:26

Tak odzkoušeno, skutečně jsou špatná poslední témata. Nakopiroval jsem do mobilu předchozí verzi od sebe z telefonu a vše chodí. Díky za podnět.

Když se podíváš do sousedního vlákna, tak Speirs promptně udělal opravu.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#203 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2019 - 8:35

V tydnu se mi naistaloval do telefonu Android 9 a melo to prekvapivý vliv na a:Drake. Kdyz jsem se priblizil k cache tak se spustilo vyzvaneni telefonu, ale nikdo nevolal a nezjistil jsem jak to vypnout. Zresetoval jsem telefon a jak jsem spustil a:Drake tak okamzite zacal telefon vyzvanet. Tak jsem ztlumil vyznaneni na 0 a nechal jen vibrovani a hodil jsem tento problem za hlavu. Az na n-te cache mne napadlo vypnout zvuk pri priblizeni a vyzvaneni zmizelo.

 

U posledni cache jsem pak zkusil zas zapnout zvuk pri priblizeni a telefon okamzite zacal vyzvanet a nesel vypnout. Pomohlo jen vypnout zvuk pri priblizeni a zresetovat telefon. Tak to vypada, ze ovladani zvuku u androida 8 a 9 se nepatrne lisi.

 

zatim jsem to dal neresil, jen popisuji problem z terenu.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#204 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2019 - 17:50

V tydnu se mi naistaloval do telefonu Android 9 a melo to prekvapivý vliv na a:Drake. Kdyz jsem se priblizil k cache tak se spustilo vyzvaneni telefonu, ale nikdo nevolal a nezjistil jsem jak to vypnout. Zresetoval jsem telefon a jak jsem spustil a:Drake tak okamzite zacal telefon vyzvanet. Tak jsem ztlumil vyznaneni na 0 a nechal jen vibrovani a hodil jsem tento problem za hlavu. Az na n-te cache mne napadlo vypnout zvuk pri priblizeni a vyzvaneni zmizelo.

 

U posledni cache jsem pak zkusil zas zapnout zvuk pri priblizeni a telefon okamzite zacal vyzvanet a nesel vypnout. Pomohlo jen vypnout zvuk pri priblizeni a zresetovat telefon. Tak to vypada, ze ovladani zvuku u androida 8 a 9 se nepatrne lisi.

 

zatim jsem to dal neresil, jen popisuji problem z terenu.

Tak jsem se na to podival a zkusil to co se dela s Windows.

 

Problem byl v tom, ze Android 9 naistaloval nove zvuky a ty stare a:Drake nemohl najit a tak to spustilo jedinny zvuk co byl nalezen a to bylo to vyzvaneni a ten nesel zastavit.

 

Tak pomohlo odinstalovani a nainstalovani a:Drake a uz zvuky nezlobi. Jen jsem musel znovu nakopirovat jak mapy, tak i databazi :( a zas vse nastavit, ach jo.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#205 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2019 - 20:08

Solim: A nebylo jednodušší pro přiblížení nějaký zvuk vybrat ?


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#206 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2019 - 20:32

Já mám obdobný problém na Samsungu s Android 9. Pokud mám v nastavení zatržený Signál pro přiblížení a zapnutý zvuk, tak při přiblížení ke keši se zapne zvolený signál, ale nejde vypnout jinak než restartem aDrake. 


  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#207 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 9:52

Ahoj,

o velikonocích jsem byl na N50 E15 a chtěl vidět N 50° 00.000' E 15° 00.000' ...

To se podařilo, ale v mezifázích jsem tam viděl i N 49° 60.000' E 14°60.000'  :D 

Ne, že by to bylo špatně, ale je to přece jenom trochu neobvyklé ... 

Je mi jasné, jakým kusem kódu to vzniklo ...  :)

Měj se a díky za a:D


  • 0

#208 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 19:30

Solim: A nebylo jednodušší pro přiblížení nějaký zvuk vybrat ?

To jsem udělal a už to fachá, ale kdo ma tušit, že Android 8 má jiné zvuky než Android 9.

 

Problém byl v tom, ze a:Drake nainstlovaný na Androidu 8 znal po změně na Android 9 zvuky z Androidu 8 (a ty uz neexistovaly). Tak pomohlo jen odinstalování a nainstalování a:Drake pod Androidem 9, pak a:Drake uz znal zvuky z Androidu 9.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 03 květen 2019 - 19:33

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama