Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 5.20 - Martin


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
207 odpovědí na toto téma

#101 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2018 - 21:04

1. Telefon Samsung Galaxy J5(2016) Android 7.1.1 (novější není)

mám a:Drake v interním úložišti, neboť v mobilu SD kartu nemám a taky nevidím soubory
  • 0

#102 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2018 - 21:07

Tak já ji mám Storage/sdcard0/Android/data/cz.adrake/files .Jmenuje se cachedb.db3 a taky ji nevidím. Jen tam je a funguje, jinou nepoužívám, tak mi to nevadí. Na emulated0 ji mít nemůžu, to je paměť v telefonu, které mám málo.


  • 0

#103 mlatxx

mlatxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2018 - 21:16

 Skoda, anketa se konci, vetsine uzivatelu to nevadi, pouzivaji jen jednu databasi. No a pro ty ostatni zustava hoblovani presTotal Comandera aktualizace a vlastni nastavovani v AD po pameti. 

 

Ludku dik za ochotu a praci.


  • 0

#104 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2018 - 21:47

Podle všeho Google přes Play jinak interpretuje XML definici nastavení než přímo z Android Studia. Jinak řečeno, masku pro filtrování typu souboru zpracovává jinak v Android Studiu a jinak při publikaci na Play. Proto to nechodilo. Skoro to vypadá, že tam soudruzi z USA něco změnili, protože já na tom neměnil nic.

 

Kdo je v betatestování, dostane verzi 5.24.2, která by už měla fungovat, navíc je tam spartánsky udělaná volba databáze nebo všechno.

Pokud to bude chodit, doladím to postupně do uživatelsky rozumnější podoby.

 

EDIT: abych nezapomněl, tak pro zvídavé - ty mapy fungovaly, protože tam není XML layout, ale volá se to přímo z Java kódu.

(Kdo té větě rozumí, má bod :-))


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 09 prosinec 2018 - 22:31

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#105 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2018 - 21:52

S poslední betaverzí DB vidím, funguje už i API. SUPER PRÁCE, díky moc za celý Adrake.

Tento příspěvek byl upraven od mar-si-ci: 09 prosinec 2018 - 22:59

  • 0

#106 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2018 - 8:10

Bezva, ted mi to zobrazuje db3 a pri zmene reg. vyrazu treba i vsechny soubory.

 

Vsiml jsem si vsak jine drobnosti. V zahlavi toho vyberu je cesta, jejiz soubory a adresare jsou zobrazeny. Ovsem pri vstupu do totoho nastaveni tam mam podivnou cestu - spojeny datovy adresar v telefonu a skutecny adresar s mapou (v mem pripade Umisteni: /storage/emulated/0/Android/data/cz.drake/files/storage/9016-4EF8/Android/data/cz.drake/files). Zobrazen je obsah adresare v telefonu. Pokud zmenim adresar kliknutim na "dve tecky" nebo na nejaky podardesar, cesta v zahlavi se zmeni na spravnou. (Zrejme to neni zadna novinka, ale na tomto telefonu menim databazi velmi zridka, tak jsem si toho dosud nevsiml.)

 

Nejlepe by bylo, kdyby byl na zacatku zobrazen aktualni adresar s mapou a v zahlavi spravna cesta k nemu. U nastaveni map je to spravne.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#107 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2018 - 20:50

Ten google je ale zakernej zmetek. Ale je dulezity, za to fakt fachci, diky Ludku! :)


  • 0

#108 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2018 - 22:19

Taky se připojuju, minimálně na jednom telefonu to funguje.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#109 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2018 - 18:47

I na XIAOMI MI A1 Android 8.1 betaverze funguje. Jako adresář můžu použít jak Interní, tak jiné ve všech třech syntaxích zápisu (což se dalo čekat - potvrzuji pro úplnost). Skvělá práce!


  • 0

#110 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2018 - 23:14

Vlastně nefunguje dobře. Ať vyberu kteroukoli databázi, použije se ta původní. Ale to už je jiná chyba, než původní.
  • 0

#111 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2018 - 0:02

Vlastně nefunguje dobře. Ať vyberu kteroukoli databázi, použije se ta původní. Ale to už je jiná chyba, než původní.

Taky jsem si toho před chvílí všimnul


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#112 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2018 - 5:54

Jinou DB vidím, ale opravdu ji nepřepnu.
  • 0

#113 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2018 - 11:13

Tak mel bych par dotazu:

 

Na HUAWEI P20 PRO se mi nova verze automaticky roztahne na celou obrazovku. V predchozi verzi jsem musel "nasilne" povolit v nastaveni telefonu. Nevadilo by mi to, ale pri pouziti novych map dochazi k "mizeni dlazdic" na mape. Slo by nejak vratit predchozi funkcionalitu? Pripadne opravit to mizeni dlazdic?

 

A mozna jsem objevil, proc se neupdatuje GPS na pozadi a tudiz telefon nehlasi priblizeni ke kesi. Pravdepodobne na vine je zamek obrazovky. Kdy dam nezamykat telefon a vypnu obrazovku, tak se GPS nevypne.LOCUS prave umoznuje zapnout zabraneni zamykani a tam vse na pozadi korektne funguje! Jeste overim v terenu, ale mohlo by to byt ono.

 

R.-


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#114 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2018 - 19:34

Dík za test, problém s přebráním jména databáze je opravený, nová verze bude brzy.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#115 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2018 - 19:39

Na HUAWEI P20 PRO se mi nova verze automaticky roztahne na celou obrazovku. V predchozi verzi jsem musel "nasilne" povolit v nastaveni telefonu. Nevadilo by mi to, ale pri pouziti novych map dochazi k "mizeni dlazdic" na mape. Slo by nejak vratit predchozi funkcionalitu? Pripadne opravit to mizeni dlazdic?
 

 

Vůbec nevím o čem mluvíš, zřejmě nestíhám sledovat všechny nové trendy. Co je automatické roztažení na celou obrazovku?


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#116 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2018 - 21:26

Vůbec nevím o čem mluvíš, zřejmě nestíhám sledovat všechny nové trendy. Co je automatické roztažení na celou obrazovku?

 

Pravdepodobne to souvisi s vyssim rozliseni P20 PRO (2240x1080), kdy nektere aplikace se nezobrazi na celou obrazovku, ale dole maji uzky pruh. Huawei, tipuji featura vyrobca, dokaze tyto aplikace "roztahnout" na celou obrazovku. Muze to ale zpusobovat problemy. Zatim jsem narazil pouze na problemy u a:Drake! Starsi verze a:Drake nebyl pres celou obrazovku a vse fungovalo, dokud jsem nezapnul v telefonu roztahnuti. Ta novejsi se automaticky zobrazi pres cely display a problemy s novou verzi map jsou na svete....

Asi neresitelny a hlavne uzce specificky problem, ale radeji jsem ho zminil.....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#117 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2018 - 21:38

Děkuji za novou verzi ADrake. DB jsou vidět a jde mezi nimi přepínat. API je taky funkční. Díky moc.
  • 0

#118 mlatxx

mlatxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2018 - 23:02

Super, tak zase plne funkcni.. Diky Ludku.  :)


  • 0

#119 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 6:39

Paráda!
Verze 5.25 šlape jak hodinky.
Díky!
:)


  • 0

#120 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 13:32

Mel bych drobny navrh. Nevim jak ostatnim, ale mne se od zacatku v tom grafickem zobrazeni velmi pletou velikosti small a micro. Bylo by mozne jednotlive ctverecky budto umistnit jinam ve tom "ctverci" nebo radeji zmenit barvu kazdeho z nich (napr. zelena regular, modra small, cervena micro).


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama