Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 5.20 - Martin


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
207 odpovědí na toto téma

#121 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 14:44

Mně taky. Ale barvy zelená/modrá se v malém provedení taky poznávají špatně, to spíš to dát do jiného rohu třeba.


  • 0

#122 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 15:09

S tím taky souhlasím, já tuhle ikonu na velikost keše víceméně ignoruji, neboť nejsem schopen ty velikosti rozlišit.
  • 0

#123 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 15:49

To máte pravdu. Small je small, tedy něco pod polovinu, regular zabírá většinu čtverečku a large celý. To je v pohodě. Ale micro podle mě není dost micro a taky si často nejsem jistý, jestli to vlastně není small. Osobně by mi stačilo, aby micro se zmenšilo, v podstatě skoro na tečku.

 

A nebylo by od věci, aby se po tapnutí zobrazila velikost textově (jako u atributů).


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 14 prosinec 2018 - 15:50

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#124 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 16:14

Hm, tak kombinace by byla uplne nejlepsi - kazdy ctverecek jinak veliky (vetsi rozdil mezi micro a small, ale abych to micro videl i ja bez bryli) a v jine poloze. A po kliknuti se zobrazi textove :-) Jo, Ludku, to si toho navymyslime. Ale AD je supr aplikace a dekuju za ni.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#125 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 21:48

Ono je to těžký, každý má jiný displej, od 3palcového po tablet. Univerzální velikost ikon se asi nedá vymyslet. Pro můj 6" se mi zdají dost velké, ale je to na zvyku. Různá velikost by asi byla dobrá, ale s mírou, blechy by vhodné nebyly.

To mě spíš na Oregonu (!) štve, že ve městě je Topomapa plná ikonek restaurací a jiných podniků a ikonky keší se tam ztrácejí. To jsem vyřešil jinou OSM mapou místo originální. Mapa od pawse na mobilu je řekl bych dost přehledná, případně bych asi uměl v odůvodněných oblastech udělat jinou přes Mobac.


  • 0

#126 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 10:26

Mel bych drobny navrh. Nevim jak ostatnim, ale mne se od zacatku v tom grafickem zobrazeni velmi pletou velikosti small a micro. Bylo by mozne jednotlive ctverecky budto umistnit jinam ve tom "ctverci" nebo radeji zmenit barvu kazdeho z nich (napr. zelena regular, modra small, cervena micro).

Tohle bývalo v PocketDrake, také po tom stůňu. Mikro bylo v rožku a small tak jak teď. Názorné, jednoduché - netuším proč se to muselo měnit. Kdysi už jsem to Luďkovi taky psal....


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 16 prosinec 2018 - 10:28

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#127 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2018 - 22:04

Jen se tak zeptám, jak v a:drake načtu GPX soubor LAB keší, třeba ze Skořápek ??

 

Nějak jsem na to v tu neděli nepřišel :-(

A dnes, když jsem si s tím znovu hrál, tak jsem na to taky nepřišel. Jako keše se to GPX nenačte :-(


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#128 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2018 - 22:11

Ale načte, použij https://geoget.cz/fi...ells2018-pq.gpx z listingu. Nebo to natáhni přes GeoGet.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#129 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 16:32

Jenže to PQ, na které odkazuješ, tam v neděli ještě nebylo :-(

 

A počítač s GeoGetem jsem sebou neměl, pochopitelně :-(


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#130 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 16:47

GPX s LABkami tak, jak ho vytvari GS, ma sice priponu gpx, ale od standardniho gpx s kesemi se lisi tak zasadne, ze s nim prakticky nepracuje nic - tedy zadna aplikace v tom nepozna kese a nedokaze s tim ani pracovat. Proto je v GG specialni import pridruzeny k jine kesi (jinemu GC kodu, od ktereho se pak odvozuji GC kody labek).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#131 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 16:48

To PQ je tam od čtvrtka...


  • 0

#132 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 18:15

GPX s LABkami tak, jak ho vytvari GS, ma sice priponu gpx, ale od standardniho gpx s kesemi se lisi tak zasadne, ze s nim prakticky nepracuje nic - tedy zadna aplikace v tom nepozna kese a nedokaze s tim ani pracovat. Proto je v GG specialni import pridruzeny k jine kesi (jinemu GC kodu, od ktereho se pak odvozuji GC kody labek).

To GPX do GG nešlo načíst pomocí Importu Labek. Musel jsem použít načtení souboru.
Třeba před měsícem na polévkovém ME to šlo zase přes import lab.
  • 0

#133 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 18:45

To PQ je tam od čtvrtka...

 

V neděli odpoledne tam bylo tohle:

 

Geoskorapkove_labky___Geonutshells_Lab_Caches_2018.gpx


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#134 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 20:42

To GPX do GG nešlo načíst pomocí Importu Labek. Musel jsem použít načtení souboru.
Třeba před měsícem na polévkovém ME to šlo zase přes import lab.

 

Jde o to, ktere GPX chces jak importovat. Ted jsou v listingu Skorapek 2 GPX soubory. Jeden jde importovat jako GPX a druhy (Geoskorapkove_labky___Geonutshells_Lab_Caches_2018.gpx) jako LAB - ten jsem iportoval, takze vim, ze to funguje.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#135 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 21:50

Jde o to, ktere GPX chces jak importovat. Ted jsou v listingu Skorapek 2 GPX soubory. Jeden jde importovat jako GPX a druhy (Geoskorapkove_labky___Geonutshells_Lab_Caches_2018.gpx) jako LAB - ten jsem iportoval, takze vim, ze to funguje.

V neděli tam dopoledne byl jen jeden soubor.
  • 0

#136 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 22:13

a:Drake umí import GPX přechroupaného GeoGetem, rozumí labkám tak, jak s nimi GeoGet pracuje. Jiné specifické GPX nenačte a ani to nemám v plánu, jsou jiné důležitější věci. Případnou diskuzi o tom, co bylo k dispozici a kdy prosím veďte v jiném vláknu.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#137 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2018 - 22:51

OK, takže bez předchroupání GG to nepůjde.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#138 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 17:01

Tak muj Huawei P20pro dostal aktualizaci na Android 9.0 a bohuzel musim po testovani v terenu konstatovat, ze navadeni na pozadi ani tady nefunguje. Skoda..


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#139 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2019 - 16:16

O svatkach jsem se pokusil dceri nastavit na jeji novy telehon (Huawei A2, 3/32GB, SD karta, Android 8.0, EMUI 8) mapy na SD kartu. Nepochodil jsem. z AD neni vubec mozne se doklikat na SD kartu. Jakmile jdu o adresar nad datovy adresar, hlasi, ze tam nemuze, takze na SD kartu se nemam jak dostat. Zkusil jsem tedy napsat technicke jmeno typu /store/0123-456/... ale to mi AD hlasi, ze adresar neexistuje.

 

Pokusum jsme venoval vic nez hodinu, ale neuspel jsem. Davat mapy do interni pameti mi pripada jako plytvani. Jakym postupem nastavim spravnou cestu k mapovym souborum a zobrazovacimu tematu?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#140 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2019 - 18:18

Prave kvuli spatne zkusenosti s malou vnitrni pameti jsem si poridil HONORA s pameti 4/64GB a vse, krome fotek, cpu do vnitrni pameti a zatim jsem nezanamenal nejaky problem. Prave nejit cestu k SD karte je nekdy docela orisek a hodina+ je standartni cas hledani. Ja kdyz jsem to kdysi hledal, tak jsem koukam jak vidi tu cestu k SD jine programy a vse si psal a pak zkousel kombinovat az se najednou zadarilo, ale logicke to nebylo.

 

U mne to pro externi kartu ukazuje: /storage/000-0000/Android/data/cz.adrake.plus/files 

ale data tam nemam ja je mam ve vnitrni pameti: /storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 02 leden 2019 - 18:25

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama