Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.6.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
43 odpovědí na toto téma

#1 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 10:08

Je nacase opustit to stare vlakno a vzdat novou veryi Statoru. Snad jsme konecne doladily googlovske mapy po zakazani Free verze a pak tu jsou zmeny vyplyvajici z aplikace GDPR na geocaching.com.

 

Museli jsme zrusit modul FindsByOwner, ktery jiz postrada smysl, protoze GS nedava potrebna data. Pokud jej mate ve statistice, musite jej vyradit. Dokud to neudelate, statistika nepujde spustit a bude hlasena chyba pri prekladu Statoru!

 

 


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 10:19

FindsByOwner - problém je, že ti kačeři co si v profilu nastaví GDPR to jest ochranu proti zpracování profilu automaticky, začnou v API vracet NULU místo čísla profilu a to jak v lozích tak u keší u keše je jméno ale není tam číslo profilu kačera = "0" jenže přezdívku si ke keši můžete napsat defakto jakou chcete... Kvůli tomu vznikla statistika FindsBy Owner která jela podle ID profilu - A kvůli GDPR zase zanikla... kačerů kteří si to zaklikli není mnoho ale pozvolna přibývají a tím je statistika čím dál více v háji... = the END

Mimojiné na tomhle mohou skončit i některé mysterky vázané na zjišťování ID některého ownera protože tam prostě místo čísla bude NUDLA


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 11:58

V novem API to je trochu jinak. Kazdy "objekt", at uz je to kes, hrac, log, bookmark... vsechno to ma svuj kod. GC kody kesi zna kazdy, ale podoby kod ma kazdy z techto zminenych objektu. A pomoci techto kodu se na ty jednotlive objekty odkazuje, na techto kodech je cele to nove API postavene.

 

No, a tento kod je jen jine vyjadreni toho ID... Pripadlo by mi na hlavu, kdyby tento kod i tam utajovali.


  • 2

#4 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 12:46

Jak můžu "zvalidovat" pro API svoje moduly? Předpokládám, že tam bude nějaký přidaný řádek, nebo je v nějakém souboru seznam povolených modulů? 

 

Píše mi to Unknown identifier 'CONST_GOOGLE_APIKEY'


Tento příspěvek byl upraven od Shashlick: 14 listopad 2018 - 12:47

  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 12:58

Nejde tedy o validaci. Budes si muset pro svoje moduly udelat svuj klid pro staticke mapy a ten do sveho modulu pouzit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 13:20

Tady bych doporučoval vývoj vlastních modulů s námi diskutovat. I když jde jen o jednoduchou derivaci základního modulu (viz tvoje MarginalCachesAll). Pokud nastává změna, můžeme to s tebou probrat a poradit úpravu. Když o vlastních modulech nevíme, dopadá to takto.

 

Teď bych aktualizoval Stator na novou verzi. Do mejlu nám potom napiš, jaké moduly sis doplnil a my poradíme.


  • 0

#7 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 13:57

Stator jsem aktualizoval hned, to je samozřejmost :) Zabalil jsem svoje moduly a poslal mailem kiremu, na gorda jsem nenašel...

Předem díky za pomoc :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#8 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 14:06

OK, kouknu na to...


  • 0

#9 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 23:15

V novem API to je trochu jinak. Kazdy "objekt", at uz je to kes, hrac, log, bookmark... vsechno to ma svuj kod. GC kody kesi zna kazdy, ale podoby kod ma kazdy z techto zminenych objektu. A pomoci techto kodu se na ty jednotlive objekty odkazuje, na techto kodech je cele to nove API postavene.

 

No, a tento kod je jen jine vyjadreni toho ID... Pripadlo by mi na hlavu, kdyby tento kod i tam utajovali.

tak já to nesmazal jen založil a když to bude rozumné zase tu statistiku vrátím :) podle autora je to neskutečný binec...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 7:05

I kdyby jsi to smazal, na GITu je to stale :)


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 8:05

I kdyby jsi to smazal, na GITu je to stale :)

já vím ale stejně po novu se to bude muset předělat ;) takže jde spíš o ideu a kostru...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#12 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 9:01

problém je, že ti kačeři co si v profilu nastaví GDPR to jest ochranu proti zpracování profilu automaticky, 

 

Omlouvám se, ne, že bych si to chtěl nastavit, ale kde to je? Já to v profilu nenašel.


  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 9:12

Pokud nekde volate API, tak to se bude muset kazdopadne prepsat od zakladu. Nove API je zcela jine, a tak bude i obsluhovano zcela novymi a jinymi funkcemi.


  • 1

#14 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 10:20

Pokud nekde volate API, tak to se bude muset kazdopadne prepsat od zakladu. Nove API je zcela jine, a tak bude i obsluhovano zcela novymi a jinymi funkcemi.

je mi to jasný


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#15 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 10:22

Omlouvám se, ne, že bych si to chtěl nastavit, ale kde to je? Já to v profilu nenašel.

Zaškrtávátko úplně DOLE - nemenuje se to GDPR :D ale je to ono...
Prostě třetím stranám znemožníš získat profilové informace

https://www.geocachi.../authorizations


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#16 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 14:15

Děkuji.
  • 0

#17 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 21:59

Navrh/prosba DrakMrakovi: Moc se mi libi, ze v BadgeGenu uz neni Cerna perla, ale misto ni vsunuta cisilka v odznacku, kdyz se diamantovy odznak splni vice nez jednou. Neslo by totez udelat u odznaku CZ DistrictCacher? Kdyz bych mel ze vsech okresu aspon 2 kesky, dalo by to tam dvojku, atd. Diky.


  • 0

#18 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 22:15

Navrh/prosba DrakMrakovi: Moc se mi libi, ze v BadgeGenu uz neni Cerna perla, ale misto ni vsunuta cisilka v odznacku, kdyz se diamantovy odznak splni vice nez jednou. Neslo by totez udelat u odznaku CZ DistrictCacher? Kdyz bych mel ze vsech okresu aspon 2 kesky, dalo by to tam dvojku, atd. Diky.

Já se tomu záměrně vyhnul :) většinou když mám okres tak jich tam mám několik takže když to dojde na diamant uzavřením posledního okresu často by to skočilo rovnou na to číslo... když koukám do statistik tak jen u 6 okresů mám jednu keš :) a většinou jsou to okresy které sousedí s těmi co nemám takže když tam pojedu určitě něco doplním. Prostě je to na zvážení jestli to má smysl...
Jinak asi není problém to udělat.

Na své statistice na záložce Odlovy ČR mám statistiku po okresech a tam je to vidět... (a jsou to aktivní keše - takže tam nejsou archivované)
http://www.drakmrak....ku.php?id=gstat


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#19 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 22:29

když sem to prolít i s archivama tak mám jen tři okresy kde mám jednu keš :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#20 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2018 - 22:37

to DrakMrak: Diky za odpoved, zadny problem, je to jen takova malickost. Mam take jen ctyri okresy, kde mam jen dve kesky, tak by bylo fajn tam videt dvojku - a treba by me to pak vice pritahlo do Beskyd, abych videl i trojku atd. Ale jak rikam, je to jen naprosto nedulezita vec, jen si rad s temi odznacky hraju a ruzne je propletam :-)


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama