Přejít na obsah


Fotka

Společné lovení keší v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 MartyMcFly89

MartyMcFly89

    Martyrius

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 22:10

Rád bych trochu pohnul s lovením keší na území Prahy, šel by do toho někdo se mnou?


  • 0

#2 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2018 - 22:24

Já mám na zítra v plánu Bludiste GC7F8R1 a Privozy - Charon #4 GC1N74P nebo Sedmy schod GC7Y233 a budu tam okolo 14:30
  • 0

#3 MartyMcFly89

MartyMcFly89

    Martyrius

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 20:34

Myslel jsem to spíše výhledově, do budoucna. Dnes jsem byl v práci celý den např. (12tky)


  • 0

#4 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 20:56

No já plánuji vždy večer co budu zítra lovit, tak aby nám do doplnilo chybějící kešky do různých challengí, takže na zítra mám v plánu OBECNA SKOLA GC6KN8R a Hristatka Rep #4 GC7KMZW a čas podobný
  • 0

#5 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2018 - 21:02

No já plánuji vždy večer co budu zítra lovit, tak aby nám do doplnilo chybějící kešky do různých challengí, takže na zítra mám v plánu OBECNA SKOLA GC6KN8R a Hristatka Rep #4 GC7KMZW a čas podobný

V Obecné škole je už nějakou dobu pytlík s docela dost velkým počtem TB. Máme to téměř za barákem, tak se v tom chodíváme s dcerkou přehrabovat.  :D  Určitě tě to potěší.


  • 0

#6 rodinasysliku

rodinasysliku

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2018 - 10:59

Ahoj Marty,klidne bych se nekdy pridal, ale asi jako u tebe potřebuji vedet dopredu den loveni. A taky se dopredu domluvit co lovit a kde abychom udelali treba pripravu mysterek.
  • 0

#7 MartyMcFly89

MartyMcFly89

    Martyrius

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2018 - 19:16

No já plánuji vždy večer co budu zítra lovit, tak aby nám do doplnilo chybějící kešky do různých challengí, takže na zítra mám v plánu OBECNA SKOLA GC6KN8R a Hristatka Rep #4 GC7KMZW a čas podobný


Jo, znám v Plzni pár lidí co jedou challenge, streak keší jakýchkoliv, nebo i everyday yellow. V Praze je to lehčí, dostupnější pomocí MHD.

Ale tyhle challenge nenásleduju. Pomaličku si plním ty jednodušší, kde stačí kešovat a za rok-dva-tři je splním. Výjimka je ta pražská TAG! Podepiš se, tam jsem jednorázově zabral.
  • 0

#8 Lalibela

Lalibela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2018 - 22:04

Ahoj. Navrhuji dávat příspěvky na lov do naší FB skupiny - je to rychle a přehledné.

 

Geocaching - hledám společnost Praha a okolí

 

Už se tesím na lov, ahoj.


  • 0

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2018 - 10:09

To je ovsem jen pro lidi, co pouzivaji FB.


  • 6

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2018 - 10:51

A to nejsou všichni.

Že Lalibela nemá funkční odkaz na svůj 

Profil na geocaching.com

to už ani nebudu rozebírat, ale nedat sem pro ty FB pozitivní ani odkaz na tu FB skupinu...to je tristní...


  • -2

#11 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2018 - 12:18

Jakože bych ten odkaz na FB našel na jejím GC profilu? ;)
Protože jestli ne, prolink na GC profil je tady zbytečný.

https://m.facebook.c...=content_filter
Ale skupina je uzavřená.....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#12 mnxal

mnxal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2018 - 8:27

Zbytečně se tady handrkujete :-), stejně tam teď poslední dobou na tom FB chcípnul pes :-)   Já tam sem a stejně to souběžně publikuju i tady když chci někam jít


  • 0

#13 Bobaabobek

Bobaabobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2018 - 17:03

Zbytečně se tady handrkujete :-), stejně tam teď poslední dobou na tom FB chcípnul pes :-)   Já tam sem a stejně to souběžně publikuju i tady když chci někam jít

jenom blbej dotaz...jak moc si uspesnej s tim,ze se nekdo prida na lov?u me temer nikdy a nikde:(


  • 0

#14 Bobaabobek

Bobaabobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2018 - 17:04

Myslel jsem to spíše výhledově, do budoucna. Dnes jsem byl v práci celý den např. (12tky)

jinak vyhledove se klidne pridamkdyz bude cas;)...ale ja teda radsi nejaky udoli atd...primo mesto me hledat fakt nelaka


  • 0

#15 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2018 - 17:12

A to nejsou všichni.

Že Lalibela nemá funkční odkaz na svůj 

Profil na geocaching.com

to už ani nebudu rozebírat, ale nedat sem pro ty FB pozitivní ani odkaz na tu FB skupinu...to je tristní...

https://youtu.be/4NFtKXFtHwI?t=2251

Tak to nerozebírej


  • 1

#16 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2018 - 20:23

Tak já se zítra chystám na https://www.geocachi...ve-lokomotivy-i a pak na https://www.geocachi...ma-from-barrels a na té první keši budu cca v 14:45, tak se klidně ke mě může někdo přidat.
  • 0

#17 mnxal

mnxal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2018 - 7:32

jenom blbej dotaz...jak moc si uspesnej s tim,ze se nekdo prida na lov?u me temer nikdy a nikde:(

no, je pravda že moc ne :-)  Většinou jsem úspěšnější na noční keše, na denní skutečně nic moc, nehledám totiž nic nebezpečného ( T5, kanálovky apod) a to zas co hledám nikoho neláká. ale teď se řeší na FB nějaká noční tak pak kdyžtak dám odkaz i sem kdyby z toho něco bylo


  • 0

#18 Bobaabobek

Bobaabobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2018 - 8:48

no, je pravda že moc ne :-)  Většinou jsem úspěšnější na noční keše, na denní skutečně nic moc, nehledám totiž nic nebezpečného ( T5, kanálovky apod) a to zas co hledám nikoho neláká. ale teď se řeší na FB nějaká noční tak pak kdyžtak dám odkaz i sem kdyby z toho něco bylo

jj...vim o tom...ale nejsem uplne prazskej a tak na jednu kesku moc nevyrazim..ja radsi nekam ne celej den;)...ale sehnat partaka i na nejakou pohodovou prochazku lesem taky je skoro nemozny


  • 0

#19 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2018 - 16:35

jj...vim o tom...ale nejsem uplne prazskej a tak na jednu kesku moc nevyrazim..ja radsi nekam ne celej den;)...ale sehnat partaka i na nejakou pohodovou prochazku lesem taky je skoro nemozny

Za mě je nejlepší zkušenost chodit na eventy. Zrovna v Praze jsem se před lety na eventech postupně seznámil s řadou kačerů i kačerek a našel mezi nimi spoustu přátel a kamarádů. Pokud chci jít dnes lovit někam na určitou lokalitu, serii, víkendovku a cokoli není problém dát dohromady dvojici či celou bandu a vyrazit. Chce to čas ale funguje to určitě bezvadně a tak vřele doporučuji.


  • 0

#20 mnxal

mnxal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2018 - 7:30

jj...vim o tom...ale nejsem uplne prazskej a tak na jednu kesku moc nevyrazim..ja radsi nekam ne celej den;)...ale sehnat partaka i na nejakou pohodovou prochazku lesem taky je skoro nemozny

nejsi náhodou někde od slanýho, uvažuju že bych tam někdy v lednu šel hledat jednu noční tak kdybys chtěl budu rád za společnost


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama