Přejít na obsah


Fotka

Geocaching - oficiální aplikace

android groundspeak ios

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#41 GTmajkl

GTmajkl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2021 - 18:14

Musíš se odhlásit a znovu přihlásit.


Díky, už tam jsou. Celkem základní věc a přesto mě nenapadla :D
  • 0

#42 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2021 - 21:46

- Mapa (Open Stret a ani ty ostatní) není Turistická, což je pro mě dost zásadní  - ale třeba jí jenom nevidím a je tam někde "ukrytá"

- V off-line režimu se mi nezobrazují obrázky, což není dobré, pokud potřebuji mj. fotohint

 

No a nebo to mám špatně "nastavené", protože to nemám "ohmatané"

Co je podle tebe "turistická mapa" ? Podle mne jsou OSM mapy obdobné "turistické" mapě z jiných zdrojů. Obšas je nějaká cestička na jedné a není na druhé a opačně. U OSM je výhoda, že chybějící cestičku můžeš doplnit.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#43 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 5:04

Mě naštěstí taky ne.

 

V nastavení si LABky můžeš skrýt.  :D

 

Na mapě se ale stejně zobrazuje jen výchozí bod, další stage se zobrazí až po přepnutí do AdvetureLab aplikace. Pro mě tak dál zůstává jasnou volbou c:geo a data z labgpx.cz.  :P


  • 3

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#44 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 7:49

Ten "vychozi" bod u LABek je souradnice, kterou zadal jeji autor a v podstate nijak nesouvisi s jednotlivymi labkami. Muze byt prakticky kdekoli. Zejmena u serii, ktere pokryvaji vetsi prostor, je to informace uplne k nicemu a serii podle toho prakticky nejde na mape najit.


  • 8

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#45 czechfant

czechfant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 13:26

czechfant: Ano, jde to. V aplikaci si otevřeš seznam waypointů, vybereš ten s úvodními souřadnicemi a kliknutím na ikonu s tužtičkou ho můžeš upravit. Změna souřadnic se pak automaticky projeví i na webu - což je samozřejmě viditelné jen pro tebe. Stejně to funguje i opačným směrem, úprava souřadnic na webu je vidět i v aplikaci. Keš s upravenými souřadnicemi má jinou ikonku (modrý kousek puzzle).

 

Stejně propojené jsou i poznámky ke keši, to se hodí pro ukládání indiciíí, poznámek k luštění, alternativních řešení atd.

 

 

Díky, funguje mi to. Nemůžu se ale pořád zbavit dojmu, že oproti c:geo je vsechno tak nejak mene intuitivni :/


  • 1

#46 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 20:12

No jo, maj toho kluci a holky v GS na starosti moc, než ladit nějakou apku  :P . Ale vážně, ona asi jednoúčelová speciální apka buďe pro většinu lidi uživatelsky příjemnější, než ta nativní. Akorát ze ty pro IPhone Tě budou stát nějakou kačku, ale vyhozené peníze to určitě nebudou..


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android, groundspeak, ios

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama