Přejít na obsah


Fotka

Ubytování pro rodiny


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 9:15

Nevěděl byste někdo o ubytování pro několik rodin s malými dětmi, nejlépe nějakou chalupu, s min. 5 ložnicemi (případně 6 nebo 7) v oblasti Železných hor? (Nasavrky, Seč, Trhová Kamenice)? Nejlépe vhodné pro malé děti (do 5 let), s nějakým vybavením, které nejsou drahé (do cca 25 tisíc Kč / týden)? Nebo i nějaký levnější penzion?

Případně pokud máte tipy na chalupy i jinde v turisticky pěkných místech vhodné na kočárky či odrážedla (Jizerky, Šumava, Orlické hory, Vysočina, Jeseníky, nebo i jiná místa, kde je prostě pěkně, kolik kešek tam je je nám celkem jedno). Budu rád i za takové tipy (na dovolenou třeba na příští rok ;-) ). Díky moc.


  • 0

#2 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 12:13

Zkus Švagrov v Jeseníkách

 

Leta jsem tam jezdili na eventy GeoJeseniky 2006

 

Bylo to ale pred rekonstrukci, tak nevim jak to vypada dnes, ale v kazdem pripade to je na konci sveta.

 

Mapa


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 23 listopad 2018 - 12:49

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#3 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 12:20

My rádi jezdíme do Orlických hor - Snežné - Chata Horalka http://www.chatahoralka.cz/
  • 1

#4 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 12:36

Šumava penzion Polka    je to pekná samota s parkovanim pro cca 6 aut.

 

Mapa


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 23 listopad 2018 - 12:47

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 12:44

ČM vysočina naprostá samota hned u malé silničky Hájenka Blatka  v nedalekem Kadove je mozne ochutnat legendarni Samotínský vánek , jen je pak tezke najit cestu zpatky do hajenky.  

 

Mapa  


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 23 listopad 2018 - 12:48

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 12:58

Ahoj, zkus Šumava Chata Zach - www.chatazach.cz

Uzavřený pozemek, velká zahrada, super okolí. Potvrdí možná i někdo z Klatov :-)


  • 0

#7 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 21:56

Antygl, Sumava. Jezdim tam uz 20 let. Levne, moc pekne misto u reky Vydry a plavebniho kanalu. Kousek Horska Kvilda, Modrava, Polednik, prameny Vltavy, atd.. Ale necekej zadny luxus, spolecne ale ciste socialky, kamna na drevo, venku si muzete udelat taborak. Rodiny s prckama tam jezdi bezne. Pres zimu maji ale zavreno.

https://www.sumava.net/antygl/

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 23 listopad 2018 - 21:58

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#8 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2018 - 10:27

Na Vysočině mám uložený, ale zatím nevyzkoušený, http://www.rodinny-penzion.cz

Tento příspěvek byl upraven od Bubo_CZ: 24 listopad 2018 - 10:27

  • 0

#9 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2018 - 15:22

Já byl nedávno spokojeně ubytovaný na Vysočině, na Luckém vrchu, ve fiských domcích.

Pro rodiny s dětmi doporučuji. Jen je to buď dražší, nebo se musí do půlky dvojdomku vejít dvě rodiny.

 

https://www.geocachi...cb-9d5e1711461a

http://www.lucky-vrch.cz/ubytovani/

 

 


  • 1

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2018 - 18:21

Na Luckém vrchu jsem byl, jen na výletě, prvorepubliková chata je krásná. Ty kopečky kolem taky. Výhled údajně až na Jeseníky, to by ale muselo být na to počasí. A vesnici pod kopcem zná dnes každý, Telecí. Jen poblíž není Jelení, ale Pustá Rybná. A zcela jistě se ta hasičárna točila jinde, půjčili si jen název.


  • 1

#11 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2018 - 20:56

Díky moc všem, pokud by ještě někdo měl nějaké tipy, nikdy jich není dost. Na Lucký vrch jsem už narazil, jen mi to přišlo dost drahé. Ale na Vysočině bohužel není moc na výběr. A čím větší výběr, tím lépe :-).


  • 0

#12 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2018 - 21:23

Jednou jsme byli s tehdy ještě miminama tady na Vysočině. https://www.selskydvur.net Ubytování pro nenáročné, ale pokoje s vlastní sociálkou. Restaurace výborná i pro nás zpovykané Pražáky, ale pro skupinu by bylo lepší se domluvit na polopenzi/plné penzi. Také to nabízí. Kočárkovat se po okolí dá velmi dobře a trasy jsou moc pěkné. Na odrážedlech v rámci areálu, ale je trošku na kopci a pak po vesnici. Myslím, že zde není dětská herna, v restauraci jen dětský koutek.
  • 0

#13 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2018 - 22:52

Pokud je jedno kde, tak za mě doporučuji v České Kanadě pro nenáročné rodiny s malými dětmi Apartmány Sluníčko v Nové Bystřici. Bývalé jesle předělané na ubytování, s velkou zahradou a hřištěm pro malé děti. V apartmánech vybavená kuchyně, větší kuchyně a jídelní kout ve společných prostorách.


  • 0

#14 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 17:32

Církve mají spoustu far, které za celkem levný peníz pronajímají. Začni třeba tady a pak můžeš ještě mrknout na stránky jednotlivých církví, diecézí, farností, seniorátů a tak. My takhle jezdíme docela často. Ke katolíkům, ke kacířům k protestantům, k těm druhým kacířům k husitům... :-)


  • 0

#15 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 18:05

Když protestanti jsou kacíři (a ti se dávají na hranici), ani si nechci představovat, co by svatá inkvizice provedla s námi ostatními... B)  (pardon za OT)


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 26 listopad 2018 - 18:07

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#16 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 20:09

Dneska už nic moc. Když ubytují mne, ubytují v podstatě asi každého :-)


  • 0

#17 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 20:25

Nechtěl jsem to sem psát, ale už to někdo napsal. Třeba v těch Daňkovicích jak je Selský dvůr, je taky evangelická fara. A krásný toleranční kostel, pokud tedy člověk ví, jak toleranční kostely vypadají (úmyslně musely vypadat jako stodola). Ubytování bych doporučoval ale jen pro nenáročné. Podobné možnosti jsou třeba v Šumperku i jinde. Zdaleka už to není jen pro evangelíky, katolíky aj., i když asi budou mezi zákazníky převažovat. Ty fary jsou většinou neobsazené, mohou být v různém stavu, od naprostého provizoria po zařízený penzion. Jen bych byl opatrný mimo léto, pokud tam někdo bydlí jen občas, nemusí se tam mezitím topit.

A zrovna v okolí Sněžného vím o několika osamocených statcích, kde provozují penzion, třeba pod Drátenickou skalou. Nevím za kolik, viděl jsem to vždycky jen z dálky.

Jen se Vysočina stává módou a ceny tam začínají stoupat.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 27 listopad 2018 - 7:03

  • 0

#18 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 15:20

Prosím vypadlo nám ubytko. Sháním levné ubytování pro 5 osob na 8.6.na 9.6.. nejlépe Praha Dejvice,Holešovice.
  • 0

#19 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2019 - 6:48

V Praze např. Komunitní centrum ČCE u Jákobova žebříku: http://www.kosteljak...?act=mnu&mid=45


  • 0

#20 Malarky

Malarky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2020 - 10:14

Já bych ti doporučil si něco podívat na bookingu. Je tam spousta recenzije a víš si udělat obraz o tom, co je dobré a co ne. Pokud cestuješ často, víš tam získat i různé rodinné slevy, občas najdeš něco i zde: https://www.kodino.c...obchod/booking/ a dokážeš zarezervovat za dobrou cenu. Ubytko s celou rodinou je dost drahá záležitost.


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama