Přejít na obsah


Fotka

FTF hunt 2019


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 12:49

Hledaná lokalita je poutní místo.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#22 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 12:59

Mám první správný tip, a tak uvedu několik čísel, která mnohé napoví:

26

285

521

4035

4333


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#23 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 13:30

S čísly lehké... I když to nemám tak daleko, tak jsem v práci. A ani jinak bych tam nejel...


  • 0

#24 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 13:31

Taky uz jsem s cisly asi prisel na to poutni misto....z Prahy tam nepojedu

 

Mám potvrzený správný tip od ownera


Tento příspěvek byl upraven od tarmara: 26 listopad 2018 - 13:36

  • 0

#25 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 14:46

Kdybyste potřebovali při dohledávání telefon na ownera, tak je to 777 801 486.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#26 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 15:06

Právě mi volal jeden hledač, který vyrazil na nesprávné místo. Geokalendář 2019 FTF hunt stále pokračuje!


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#27 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 15:18

A druhý telefonát je ze správného místa, ale zatím stále ještě bez FTF.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#28 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 15:36

FTF padlo v 15.30 - Sambar439


  • 1

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#29 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 16:06

Gratuluji.
A ze jsem tak zvědavá, kde že byl geokalendář schovaný letos?
  • 0

#30 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 19:11

N 50° 20.887', E 16° 14.367' - tam přibližně byl ukrytý nový Geokalendář. Ale vezmu to od začátku...

 

Tyhle každoroční hony za novým kalendářem mě hodně baví sledovat. Samozřejmě, že jsem si pokaždé zkoušel tipnout, kde že to asi tak je, ale že bych ho letos mohl najít já, to by mě ještě včera nenapadlo ani ve snu...

 

A tak jsem i letos od rána sledoval naskakující indicie. Spíš jen tak letmo, když jsem měl v práci chvilku volna.

 

HINT 1: Fotka... A hele, šutry jako v Orlických horách! Blbost - takových míst je...

HINT 2: 9,5 km od vlaku... No jasně - tomu říkám hint!

HINT 3: 100 metrů od pramene s pitnou vodou... Těch pár znám...

HINT 4: 50 metrů od vodního toku... Hmmm - další hint jak noha!

HINT 5: 42 km od McDonaldu... Super - sakra, vždyť Mekáče jsou už všude...

HINT 6: Je to poutní místo... A hele - konečně se někam dostáváme! Něco mě napadlo! Poutní místo to je! Vlak v Novém Městě nad Metují - to by šlo! Pramen s pitnou vodou tam taky je! Poblíž teče Olešenka! Nejbližší Mekáč - asi Hradec Králové - to by taky odpovídalo! 

 

Píšu přes Messenger ownerovi dotaz, jestli to náhodou není ROKOLE a po chvilce přichází zpráva, že ano! Heuréka!!!

Mám ale dva menší problémy - jsem v práci a jsem nějakých 70 km daleko, v Peci pod Sněžkou... Píšu další dotaz, jestli má smysl, abych tam letěl... Odpověď se dala předvídat: "Záleží na tobě... Je to FTF hunt..."

Ještě chvilku přemýšlím, pak přeskupuju pracovní priority a vyrážím k Novému Hrádku!

 

Cestou ještě naskočí poslední hint: 

26 (netuším, co to je...)

285 (číslo silnice, která tudy vede)

521 (to by mohla být podle Map.cz kóta)

4035 (blízká cyklostezka)

4333 (zelená turistická značka)

 

Bezva - to hodně zpřesňuje lokalitu, to by už mohla být brnkačka! Jenže ouha - na místě zjišťuju, že to nebude jen tak - ono tu je těch šutrů a skalek požehnaně... Signál lítá sem a tam, začíná pršet, jsem plnej jehličí a smráká se... A pořád nic! Asi po hodině hledání jsem rozhodnutý, že na to kašlu a že jedu domů... V autě ještě jednou mrknu do mobilu a vidím post s telefonním číslem na ownera. Tak mu ještě zkouším volat a dostává se mi ujištění, že hledám na správném místě, ale ne dost důkladně. A taky dostávám ještě jeden soukromý hint: "ve výšce očí a je to poctivá 3,5 terén..."

 

Dobrá - ještě se teda zkusím vrátit a znovu to tam prolezu! Na místě v tom mlází je už skoro tma, takže si svítím baterkou do každé skuliny, čas běží a pořád nic... Už už se chystám to zabalit, když se mezi listím zaleskne igelit! Hurá - konečně je na světě! Takovou radost z nálezu jsem snad neměl ani u své první kešky! ;)

 

Z auta ještě píšu rychlou esemesku ownerovi a rychle pádím za dalšími pracovními povinnostmi... Teď ještě vymyslet, co řeknu šéfovi, až se mě zeptá, proč jsem parkoval dvě hodiny někde uprostřed "ničeho"... :D

 

Vianney - ještě jednou díky za zpestření začátku pracovního týdne a hlavně za kalendář! Letos je fakt bombovej! 

 

Díky - díky - díky!  :D


  • 0

#31 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 20:33

gratuluji... já letos opět zapomněl sledovat :-)


  • 1
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#32 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 21:25

Ta 26 je 026 zeleznicni trat...ja zas neprisel na 4333... a z Prahy jsem to mel z ruky
  • 1

#33 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 8:06

No snad se někdy dočkám ukrytí někde na Ústecku


  • 0

#34 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 9:39

Nejblíž k vám to bylo na hradě Pravda a v Jítravě. Rád se někdy vypravím zase vaším směrem.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#35 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 21:14

Šťastný log nálezce mi vrátil krásné vzpomínky na naše loňské štěstí. Začalo to hodně podobně, člověk tomu nechce věřit :D A pak zjišťuje, že to prostě tak musí být. A i na místě jsme chvíli hledali, i když teda se to nepočítalo na hodiny :) Jj, i po roce je to pořád krásné, tohle vymyslel Vianney skvěle.

 

Gratuluju nálezci a ať kalendář slouží!


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama