Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Změna data na gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 1:33

Tak jsem propil termín na publikování eventu... a řekl jsem si, že si prostě přehodím časové pásmo a hnedle se mi změní datum. A ono ne. Sakra. Serwer time píšou sobota 15.12 16:32, nastavil jsem si pacifické časové pásmo a prdlačka. Jak to mám zaonačit? :)


  • -1

#2 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 1:41

Tak jsem se přihlásil přez americkou proxy s americkým časovým pásmem a americkou home location a stejně prt. Co už mám změnit? Kurde...


  • -1

#3 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 1:46

Problém skoro vyřešen, je potřeba se odhlásit a znovu přihlásit... hm, to tedy nic moc. Nu uvidíme.


  • -1

#4 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 1:48

Na stánce preferences v nastavení už mi to hází datum o den méně (15.12, to potřebuju), ale v založení eventu mám pořát datum dnes (16.12).. sakra... co už mám změnit?


  • -1

#5 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 2:00

Když to uvážím, stejně to je moje chyba, přečte si to tu rewiewer a co... stejně mi to neprojde. To jsem si myslel že to maj ošetřený méně. Škoda. No nic, tak event nebude... budu muset být v pivovaru sám...


  • -2

#6 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 6:56

Jako zveřejnění myšlenkových pochodů jednotlivce po pijatice docela dobrý. ;-)
  • 8

#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 8:37

Kdybych ten server programoval v tomto smeru ja, tak datum a cas serveru v okamziku vytvoreni eventu a datum a cas konani eventu prevadim na stejne casove pasmo a teprve pak porovnavam a pripadne povoluji. Jinak ta kontrola nedava smysl. To neni zadna extra obtizna ochrana, ale normalni a logicka prace s casovymi pasmy. Jaky smysl ma porovnavat casy z ruznych casovych pasem?


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 12:13

Prosimtě když se napiješ, fakt nic nepiš. Ani do fóra, ani do logů ani nikam jinam. Protože to jsou vážně výqěty... A ty to přitom víš, že opilej psát nemáš (teda aspoň jsi mi to tvrdil). 

 

BTW: K Ricovi to chodí s jiným časem, přesně teď nevím, ale mám pocit, že je posunutej o dvě hodiny zpátky. Protože jsem kdysi posílal nějakej event, kdy jsem termín prošvihnul asi o půl hodiny a posílal to někdy půl hodiny po půlnoci, že buď bude hodnej a pustí mi to, nebo mi to holt vrátí a já budu mít po ptákách. Event ráno pípnul. A tenkrát jsme měli se seedcorpem nějaký spor ohledně publikace konkrétního času ve středu a rico nám psal do logu WN o časech, kdy jsme oba poslali listing k publikaci a taky vím, že mi to o nějakou hodinku nebo dvě nesedělo (ony teda podle mě tenkrát byly i jinak minuty, ale to asi nemá cenu řešit, stejně jako mě chodívají zpožděn publikace, můžou asi chodit Ricovi zpožděné žádosti o publikace).


  • 1

#9 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 15:21

Nojono, no... :) Tak teď to musím všechno změnit zpátky... ale aspoň jsem si to zkusil...


  • -1

#10 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 20:25

Hm, nebylo by jednodušší místo všech pokusů napsat Ricovi slušný mail a požádat ho o publikaci, byť jsi nedodržel termín?
  • 1

#11 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2018 - 22:24

Bylo, ale on tam Míra nemá zrovna na nástěnce jen plusy, on u Rica má i nějaké černé puntíky :-) :-)
  • 1

#12 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2018 - 0:51

On to není Rico, ale udělal jsem přesně to, napsal jsem žádost s vysvětlením důvodů proč jsem to zameškal a uvidí se... :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama