Přejít na obsah


Fotka

Aktivita na geocaching.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
26 odpovědí na toto téma

#21 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2019 - 16:34

Můžu se zeptat, proč mi tomy.22 upravuje příspěvky?
To že odpovím proč si myslím něco o ****** něco porušuji? A to je někde v pravidlech? Prosím o konkrétní bod.

Pokud takový bod v pravidlech není, tak je zde jen sprostá cenzura a ********* zůstane. Věčná kritika se dnes již nenosí?
Děkuji za odpověď.


  • 3

#22 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2019 - 16:37

Má pravdu pan moderátor - tady není žádná *****!!! Tady je to samej Mirek Dušín!!!  :D  :D  :D


  • 3

#23 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2019 - 16:38

Můžu se zeptat, proč mi tomy.22 upravuje příspěvky?
To že odpovím proč si myslím něco o ****** něco porušuji? A to je někde v pravidlech? Prosím o konkrétní bod.

Pokud takový bod v pravidlech není, tak je zde jen sprostá cenzura ********** zůstane. Věčná kritika se dnes již nenosí?
Děkuji za odpověď.

Jasně a jednoduše, to co mnozí vědí. Tohle slovo tady nemá co dělat. Opakuje ho dokola pár lidí a snaží se o tom přesvědčit ostatní. Pokud chceš dál razit svou teorii, zkus to na https://www.facebook...05467406255196/

 


  • -4

#24 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2019 - 16:45

Takže se potvrzuje přesně bod č.2 mého prvního příspěvků.

V pravidlech určitě nic o jímce (můžu toto slovo použít? :D ) není, názor mám evidentně jiný, tak hned hurá na editaci příspěvků. A já myslel, že rok 89 už máme za sebou.

Takže díky, sami jste si odpověděli proč zde nikdo není. Opět mizím raději pryč a vy si tu veďte tu revoluci milí Mirkové Dušínové.

Edit.
P.S. Kde se píše něco o slově *****?

https://www.geocachi...tion=boardrules

To si zavedla jako extra pravidlo místní šlechta?


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 05 leden 2019 - 16:50
1 varování

  • 8

#25 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2019 - 17:10

To si zavedla jako extra pravidlo místní šlechta?

Mozna si moderator toto pravidlo prinesl z jineho fora.

Pamatuji, kdyz byl jeste pouze member a v nejakem vlakne "*****"  o moderatorska prava ,tak psal neco o zkusenostech z jineho fora.


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 05 leden 2019 - 17:18
řekl jsi si o to sám, dvakrát jsem tě varoval

  • 1

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#26 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2019 - 17:27

Mozna si moderator toto pravidlo prinesl z jineho fora.

Pamatuji, kdyz byl jeste pouze member a v nejakem vlakne "*****" o moderatorska prava ,tak psal neco o zkusenostech z jineho fora.


Sám jsem roky moderoval na jednom z největších Cz/Sk fór, takže pod pokličku vidím. Proto mě udivuje, že jsou napsaná nějaká pravidla, ale najdou se tací, kteří si vymýšlí svá.

Vrcholem je editování cizích příspěvků, která ony pravidla neporušují. Mně to žíly netrhá, bez ******* se obejdu, ale pokud se lidé diví, že se zde už moc neděje a jsou tu stále ti stejní, odpověď snad našli (pokud si vidí dál, než na špičku nosu).


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 05 leden 2019 - 17:31
druhé varování

  • 5

#27 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2019 - 17:44

Jednu výstrahu už jsi dostal, druhou dostáváš teď. Pak už mám v kapse jen BAN. Od počátku je myslím jasný, proč jsi tehle thread založil. Poté budeš moci pokračovat tam kde tvou svobodu slova v této podobě budou brát. 

Nerad, ale musím zareagovat. Mám za to, že by místní aktuálně působící moderátor měl prostudovat Listinu základních práv a svobod, konkrétně Oddíl druhý, Článek 17, odstavce (1)-(4), zejména pak velice stručný bod (3). Ten jasně a jednoznačně říká: Cenzura je nepřípustná.

 

https://www.psp.cz/d...ws/listina.html

Nepochybně by dospěl ke zjištění, že mazáním nebo úpravou zde nepohodlných příspěvků a banováním přispěvatelů s jemu nekonvenujícími názory sám flagrantním a žalovatelným způsobem porušuje tuto zákonnou normu.

Pokud se bude odvolávat na bod 13 Pravidel diskutujících, tak ten je v přímém rozporu s výše uvedenou, Parlamentem ČR přijatou listinou, a jako takový by měl být z Pravidel vypuštěn, už proto, že moderátorovi umožňuje potlačovat názory odlišné od jeho vlastních jen na základě moderátorovy subjektivní úvahy.

Ano, objevují se tu příspěvky, se kterými se rovněž nemůžu ztotožnit a nesouhlasím s nimi, ale demokraticky je respektuji, maximálně je na znamení nesouhlasu ohodnotím palcem dolů.

Je mi líto, že jsem toto tady musel připomenout, ale prožil jsem půlku života v totalitě, ve veliké drátěné ohradě na hranicích naší krásné země a se znepokojením pozoruji, že i tady vzniká maličká a uzavřená "soukromá totalitka". Myslím, že i to je jeden z důvodů, proč řada kačerů tenhle web nenavštěvuje, mluví o něm s despektem a informace hledá na jiných webech nebo sociálních sítích s volnějšími pravidly.   
 


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 05 leden 2019 - 17:55
máš pravdu a protože se dost příspěvků v tomto threadu nevěnuje odpovědi na úvodní příspěvek, což má za následek akorát hádky, dávám lock. Mimochodem za celou dobu jsem dal dvakrát BAN a asi třikrát schvalování příspěvků. To je panečku omezení.

  • 20




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama