Přejít na obsah


Fotka

zamknuté téma


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#41 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 9:36

Myslím, že podstata příspěvku od Rozic je někde úplně jinde.

Na příspěvek od Rozic taky nikdo nereagoval. V tom příspěvku je snad v citaci vidět na co se reaguje.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#42 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 9:42

Na příspěvek od Rozic taky nikdo nereagoval. V tom příspěvku je snad v citaci vidět na co se reaguje.

 

Omlouvám se, chyba je na mojí straně. Smíchal jsem dohromady tvou reakci s jiným příspěvkem.


  • -1

#43 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 10:40

Tak mi to nakonec nedalo. Já osobně jsem tohle fórum chtěl opustit minimálně 3x, vždy jsem se ale vrátil. Vzpoměl jsem si na slova Miloše, že to mám brát jako terapeutickou záležitost, no a pak jsem happy. Čistý geocaching je asi stejně reálný jako potraviny bez Eček, nebo že komunizmus je funkční společenské zřízení. Hajzlík zůstane hajzlíkem a slušňák je slušnej jak v normálním životě, tak v i v geocachingu. Takový ty drobný "finty", jako rozepisovat si nálezy keší na dny, kam je potřebuju ......  to mi vůbec nevadí, tam příslušný kačer "vyjebává" sám se sebou, stejně jako když se nechá zapsat do logbooku stromovky a sám sedí na zemi. Prostě všechno, co si dělá kačer sám proti sobě je mi ukradené. Co ale nedávám, je svévolně zveřejňovat finálek keší na internetu.

 

Moderování příspěvků? Jednoznačně je potřeba. Stačí se podívat na "lezec.cz", tam se nemoderuje a výsledkem je župa smradlavá leta nevyvezená. Tady sice sem tam taky trochu vrčím, ale na druhou stranu je potřeba si uvědomit že: celý server s diskuzní platformou někdo vlastní, někdo financuje a někdo tu určil pravidla diskuze. A nám ostatním umožnil na dané téma tady kecat do libosti a to je dost dobré, nebo ne? 


  • 7

#44 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 10:44

jo a při 500+ založených se člověk stane svatým. Asi začínám chápat vytváření PWT, jsou to takové pokusy o povznesení mezi svaté. Se mi zdá, že těm počtům založených a nalezených někteří přikládají až nadpřirozený význam. :-D


Nechci za nikoho mluvit, ale myslím si, že tím svatým se spíš stává ten, který zde má hromadu příspěvků a aktivně se účastní boje proti finálkařům (pro jistotu znovu opakuji, že se neklaním k ani jedné skupině) a jeho výklad pravidel je ten jediný pravdivý. Pak je tu druhá skupina, která se, jak už se napsalo, mlátí čepicemi.
  • 0

#45 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 10:57

Čistý geocaching je asi stejně reálný jako potraviny bez Eček


Nicméně je určitě dobré (možná i nutné) se snažit, aby těch Éček bylo v potravinách co nejméně.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#46 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 14:15

nevim, co přesně ti dva psali a nehodlám to zjišťovat, tak to ber jen jako obecné vyjádření, kterým nehodnotím ty dva. Víš jak souvisí zásluhovost při tvorbě keší s úrovní vystupování v diskuzi? Vůbec nijak. To že je někdo dobrý owner vůbec nevylučuje, že se může v diskuzi chovat jako troll a že jako troll ponese následky.

 

jen maličkost.. pokud nevíš, co ti dva psali tak asi raději mlč. Protože to pak může vypadat, že zastáváš názor jen pro jeho zastávání

Se zbytkem tvého vstupu ale souhlasím


  • 4
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#47 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 14:21

Zajímalo by mě, jak by se dotyční, kteří tak obhajují toto pojmenování, tvářili na to, kdyby jim ostatní říkali třeba sráči. Přisedli by si k němu třeba v hospodě a hlasitě zahlaholili: "Tak co, sráči, jak se vede?


No nevim, tohle je prehnane. Porovnavat nazvani fora sice dehonestujicim, ale porad slusnym slovem, s oslovenim nekoho dost sprostym slovem - sracem.
Ale chapu te. Ja jen konstatoval, ze u mne to tenkrat vedlo k navsteve tohoto webu a ze to slovo mi neprijde tak hrozne. Pamatuji na jeden klub ve Dvore Kralove, nikdo mu nerekl jinak nez zumpa a vsichni tam radi chodili.
  • 1
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#48 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 15:31

jen maličkost.. pokud nevíš, co ti dva psali tak asi raději mlč. Protože to pak může vypadat, že zastáváš názor jen pro jeho zastávání

Se zbytkem tvého vstupu ale souhlasím

reagoval jsem na vytváření konstrukce, že když je někdo zasloužilý owner, že by to mělo nějak ovlivňovat přístup moderátorů apod. To neni názor pro názor. A abych se k této konstrukci mohl vyjádřit znění konkrétních příspěvků znát opravdu nepotřebuju. Tak se laskavě zklidni a laskavě mě přestaň okřikovat, abych mlčel!


  • 3

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#49 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 18:38

jo a při 500+ založených se člověk stane svatým. Asi začínám chápat vytváření PWT, jsou to takové pokusy o povznesení mezi svaté. Se mi zdá, že těm počtům založených a nalezených někteří přikládají až nadpřirozený význam. :-D

Proč ten zbytečně podrážděný tón? Já a ani ostatní (kteří podle tebe trolí) nemáme v úmyslu ti brát hračky. Jen nám zkrátka vadí, že když se tu někdo ozve s odlišným názorem, je hned na doby seřván. Jako třeba já teď od tebe.

 

Nemyslíš si, že by moderátor měl jít příkladem a vyjadřovat se v mezích slušnosti, když se totéž chce od běžných návštěvníků?

 

Web se jmenuje geocaching.cz a podle názvu si myslím, že by měl sloužit všem kačerům, kteří projeví zájem se tu prezentovat a ne jenom hrstce "vyvolených". Pokud to bude pokračovat jako doteď, skončí to tu jako hospoda Na mýtince a to by byla škoda.


  • 2

#50 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 18:45

podrážděný a vztahovačný jsi tu leda ty. Nebo si sprav detektor ironie, na konci byl smajlík.


  • -5

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#51 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 19:18

Když pročítám jednotlivá témata, která na sebe velmi navazují, na jejich zamykání a celkovou diskuzi v nich, tak mi z toho vyšel závěr, že zlepšit by bylo co, podnětů je dost, ale ve finále nikdo nechce (zejména právě ta skupina "kritizováných").

Takže si tu dál budete lebedit v tom, co tu funguje a my co skoro nepíšeme, se zase přesuneme do pozadí.
  • -1

#52 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 19:23

Tak to se omlouvám, přehlédl jsem, nejspíš proto, že se zobrazil jako znaky, ne jako smajlík.


  • 0

#53 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 19:27

Hele Pepo, v zamčených vláknech se špatně odpovídá :) Škoda, že mé dotazy bereš jako konfrontaci. Mě se ten nápad v podstatě líbil, pokusil jsem se nadhodit myšlenku, zda by se to dalo trochu posunout k něčemu produktivnímu...Pokud máš pocit, že ne, nech to zamčené, tvé právo, samozřejmě. Howgh.
  • 0

#54 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 22:59

jo a při 500+ založených se člověk stane svatým. Asi začínám chápat vytváření PWT, jsou to takové pokusy o povznesení mezi svaté. Se mi zdá, že těm počtům založených a nalezených někteří přikládají až nadpřirozený význam. :-D

Říká člověk se dvěma funkčními kešemi. Amen.

 

Mimochodem: ŽUMPA


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 06 leden 2019 - 23:28
tomy.22: také máš potřebu být varován?

  • -3

#55 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 23:39

Předpokládám, že nemá potřebu být varován, jen má potřebu reagovat.
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#56 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 23:47

Může, bez nemístných narážek.


  • 1

#57 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2019 - 23:52

Říká člověk se dvěma funkčními kešemi. Amen.

Mimochodem: ŽUMPA


Zbytečné, Mirku...

Opravdu počet založených kesi nijak nesouvisí s morálkou dotyčného.
U tebe to sice sedí, ale obecně nikoliv.
Ale to jsem zase OT.
Že si nedám pokoj....
  • 0

#58 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 7:51

Opravdu počet založených kesi nijak nesouvisí s morálkou dotyčného.
U tebe to sice sedí, ale obecně nikoliv.
 

Přímá úměra tam sice neplatí, ale jak mám ověřeno, ze svého okolí, tak dost vysoká míra korelace ano.


  • 0

#59 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 7:55

Přímá úměra tam sice neplatí, ale jak mám ověřeno, ze svého okolí, tak dost vysoká míra korelace ano.

Ja mam zase pripady kde ta korelace je zcela opacna. Tohle fakt nefunguje.


  • 3

#60 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 9:19

Říká člověk se dvěma funkčními kešemi. Amen.

A co jako, máš s tím snad nějaký problém? Nebo by ze mě 327 kousků udělalo lepšího člověka? Tak jo, jsi jednička.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama