Přejít na obsah


Fotka

zamknuté téma


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#61 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 9:51

Můžete mi říct, proč ve vlákně, ktevé vzniklo kvůli řešení toho, že se některým zdá, že je zde málo lidí proto, že je zde nepřátelská atmosféra, zhádáte ještě více a vytahujete osobní útoky?

Kdo je větší kačer?

Nechcete se trochu mírnit? Myslel jsem, že většina z vás je trochu rozumnějších (jedno z kterého pohledu a je jich tu určitě více než jen dvě).

 

EDIT: Pardon, omylem jsem odeslal dříve...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 07 leden 2019 - 9:52

  • 8

#62 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 10:03

Mrzí mě zamykání ostatních témat kvůli "trolení" nebo dalším "neadekvátním" příspěvkům. Často mi přijde, že ty příspěvky nejsou zdaleka tak vážné, aby se muselo zamykat / mazat. A pokud jsou trochu jiné, většina s ními nesouhlasí, napíše názor, ten dotyčný si stále vede svou, většinou stejně vyšumí. Jako u témat, které jdou stále dokola (geodepresivní, Nepoctivci) a naváže se s nečím jiným.

 

Co moderovat jsou urážlivá, hanlivá, pomlouvačná, sprostá či nepravdivá vyjádření atp. Na druhou stranu i zde se to nesmí přehánět a pokud bude diskuze o "hovně, které někdo udělal do keše", tak nemá cenu to moderovat.

 

Jinak mrzí mě Pepo, že jsi zamkl téma, co jsi založil. Mohlo být na vyvážení těch "stěžovacích". Určitě by lidé mohli říct i své, kdybys jim dal příležitost.


  • 2

#63 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 10:03

To že se tu lidi zhádaj bylo jasné od okamžiku kdy byly ty vlákna založený. Právě z toho důvodu, proč byly založený.


  • 2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#64 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 10:14

Mrzí mě zamykání ostatních témat kvůli "trolení" nebo dalším "neadekvátním" příspěvkům. Často mi přijde, že ty příspěvky nejsou zdaleka tak vážné, aby se muselo zamykat / mazat. A pokud jsou trochu jiné, většina s ními nesouhlasí, napíše názor, ten dotyčný si stále vede svou, většinou stejně vyšumí. Jako u témat, které jdou stále dokola (geodepresivní, Nepoctivci) a naváže se s nečím jiným.

Co moderovat jsou urážlivá, hanlivá, pomlouvačná, sprostá či nepravdivá vyjádření atp. Na druhou stranu i zde se to nesmí přehánět a pokud bude diskuze o "hovně, které někdo udělal do keše", tak nemá cenu to moderovat.

Jinak mrzí mě Pepo, že jsi zamkl téma, co jsi založil. Mohlo být na vyvážení těch "stěžovacích". Určitě by lidé mohli říct i své, kdybys jim dal příležitost.

Zeptám se tě. Kolik tady najdeš dejme tomu za poslední rok zamčených témat?

Moderování není jen o tom, že si člověk nechá všechno líbit a bude vždy úslužný aby se zavděčil všem. Může to být tak, že jak se chová jedna strana, tak ve stejném tónu se k němu bude chovat protistrana.

Za ty léta tady, tak už nějak vím co čekat a dokonce i odhadnu kdo se záhy v threadech, které zbytečně vyvolávají flame, objeví.
  • 0

#65 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 10:48

Vyjádření, že sis myslel, že se to tu pohádá mi přijde, jako by sis to i přál, aby se to dalo taky zamknout. Nebylo by od věci hledat ten kompromis?

 

K počtu zamčených témat - mohl bych říct, že za letošní rok byly zamčeny už 2 témata (i když jedno vlastně taky zakladatelem - moderátorem), do kterých jsem chtěl něco napsat a nestihl jsem to, což je za letošek min. 10% :-). Ale je mi jasné, že myslíž za posledních 12 měsíců. To bude daleko ménší procento. Ovšem člověk si to daleko více pamatuje, že se něco "zamklo". Podrobnější statistiky se mi zrovna dělat nechce.

 

A chovat se jako protistrana? To, že někdo použije nepravdivý argument, mám taky použít to samé? Raději mu to vyvrátím, ovšem ne tak, abych se choval vulgárně či jinak arogantně. Přijde mi to lepší, než utnout diskuzi, aby to vypadalo, že on má pravdu a já jsem ho silou umlčel.

 

Chápu, jsem idealista, nejsem ve vaší kůži, ani bych na to neměl čas. Už takhle si říkám, že bych měl dělat něco jiného, než tu klábosit... No nic, půjdu raději jinam a odpověď na sousední vlákno co jsem chtěl taky napsat si nechám na zítra (snad), abych dnes taky něco udělal...


  • 0

#66 panMuf

panMuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 10:49

jak jsem psal dříve, lidi dnes neznají význam slov, přisuzují jim výklad jak se jim to hodí, nechápou smysl vět a s tím ruku v ruce jde i to, že neumí diskutovat. Na jasně  danou otázku odpovídají úplně mimo, když dojdou argumenty nastoupí osobní napadání a urážení. Nejde  o hledání pravdy či kompromisu, ale kdo víc řve  a uráží. Tito lidé, když není po jejich, to berou jako osobní neúspěch, a to se v dnešní době nenosí. Musí být ůspěšní za každou cenu a jdou cestou podvodů, lží atd.  Viz vlastně celá společnost, takže proč by to zde mělo být jiné. Takže na forech se předvádí, provokují, snaží se ostatní uřvat. Ale nemá cenu se s nimi dohadovat, oni to nechápou, a když jo, tak to nemohou přiznat protože neúspěch. Na diskuzi musí být dva, oni nejsou partner, vykašlete se na ně ( i když vím, že někdy je to těžké) a nebavte se s nimi. Takové lidi nejvíc naštve, když se s nimi nikdo nehádá. Oni budou chvíli prudit, až to přeženou a pak je zablokujte. Nehádejte se, jednejte. Ale prosím rozlišujte podstatné od malicherností.


  • 12

#67 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 14:49

Přesně.

Ale, od počátků diskusí na internetu existuje hypotéza, že na trolly platí ignorace. Bohužel nebyla ještě prakticky ověřena, protože vždycky někdo zareaguje.


  • 4

#68 Bumble-Bee

Bumble-Bee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 15:50

jak jsem psal dříve, lidi dnes neznají význam slov, přisuzují jim výklad jak se jim to hodí, nechápou smysl vět a s tím ruku v ruce jde i to, že neumí diskutovat. Na jasně  danou otázku odpovídají úplně mimo, když dojdou argumenty nastoupí osobní napadání a urážení. Nejde  o hledání pravdy či kompromisu, ale kdo víc řve  a uráží. Tito lidé, když není po jejich, to berou jako osobní neúspěch, a to se v dnešní době nenosí. Musí být ůspěšní za každou cenu a jdou cestou podvodů, lží atd.  Viz vlastně celá společnost, takže proč by to zde mělo být jiné. Takže na forech se předvádí, provokují, snaží se ostatní uřvat. Ale nemá cenu se s nimi dohadovat, oni to nechápou, a když jo, tak to nemohou přiznat protože neúspěch. Na diskuzi musí být dva, oni nejsou partner, vykašlete se na ně ( i když vím, že někdy je to těžké) a nebavte se s nimi. Takové lidi nejvíc naštve, když se s nimi nikdo nehádá. Oni budou chvíli prudit, až to přeženou a pak je zablokujte. Nehádejte se, jednejte. Ale prosím rozlišujte podstatné od malicherností.

Zlatá slova do kamene tesat. :P


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama