Přejít na obsah


Fotka

Co se mi tu nelíbí ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
114 odpovědí na toto téma

#81 Sklibaa_1

Sklibaa_1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 9:49

HaLuMo - pokud tedy nevládne cenzura, proč dostávají uživatelé, kteří nesdílí názor většiny varování případně rovnou permanentní moderování příspěvků? Jsme snad někde v Bělorusku, abychom museli prověřit, kdo co napíše a pak to možná schválíme? 

 

A pokud tedy přijmu výše napsané, proč i přes moderování příspěvků nejsou příspěvky schvalovány (schválně napsány tak, že neexistuje nic, co by porušovali). Protože prostě tiše odklidíme rejpala, který sice rejpe, ale nikde vulgarity a podobné nepoužívá?

 

Edit:

Navíc sami vidíte (moderátoři / admini), že mnoho lidí tyto názory zastává a arogance je z vás cítit, ale přesto si jedete dál svojí písničku. 

Pokud chceme změnu, je třeba si nejdříve zamést před vlastním prahem a přijmout kritiku a opačné názory se vzájemným respektem. 


Tento příspěvek byl upraven od Sklibaa_1: 08 leden 2019 - 9:51

  • 1

#82 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:02

Tvuj prispevek vylozene respektem k jinemu nazoru oplyva... ze?

Co jsem zaregistroval ja, tak schvalovani vyfasli lide za takove veci, za ktere by je jinde vyhodili i se zablokovanim IP adresy.


  • 2

#83 nalim26

nalim26

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:10

Ano, věřím. Ono je to totiž vidět. Stačí si ty příspěvky v různých vláknech číst. Mimochodem, nenapsal jsem, že dostal ban. Napsal jsem že mu tím bylo vyhrožováno. A za co? Jestli to není smazáno, velmi snadno si to najdeš. A o tom co ví a neví uživatel, jak je vidět, tak to asi neví i moderátor. Ten by to měl vědět v první řadě. Hlavně, já se zapojil v novém vláknu na dané téma a už jsem přesvědčován, že nemám pravdu. Já vím, možná mám, možná nemám, pravdu, jen jsem však vyjádřil názor. Tečka.


  • 0

#84 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:16

Jediná věc, která mě uráží, pokud někdo dělá, že je natvrdlej. Pakliže bych vůči někomu použil fráze, které jsem citoval, byl bych si velmi dobře vědom toho, že má být má reakce protistranou chápána jako konfrontační, podrážděná, přehlížející, výhružná či zastrašující. Dále bych tím dal arogantním způsobem najevo, že, "křikloun", jenž podle MĚ tady tzv. "nic neudělal", pro mne s jeho odlišným názorem není partnerem k jednání.

Moderátor je někdo, kdo je nestranný, nikoliv ten, kdo brání názory se souhlasným postojem a sobě vyhovujícím postojem.

Můj poslední příspěvek tady.

 

O natvrdlosti pomlč. Fráze vytržené z kontextu, aby jsi se udělal hezkým tě u někoho udělají hezkým u mě ne. Ber tohle jako poslední "ústní" varování, na hlavu si od tebe ..... rozhodně nenechám. 
 

Toto vlákno se jmenuje: Co se mi tu nelíbí. A mě se právě nelíbí způsob MODEROVÁNÍ. Moderátoři přímo zasahují do diskuze a neřídí ji, ovlivňují témata i díky své moci. Ty se mně nelíbíš, ty dostaneš ban. Jak si kdo může být tak jistý, že někdo trolí? (Mimochodem, nevím co trol znamená. Tedy pokud to není ten z norské mytologie. Znamená to snad, že prudí? To je česky a dá se to použít) Na to aby vystudoval psychologii. Možná bych neměl používat množné číslo. Týká se to hlavně tomy.22, s tichou podporou ostatních moderátorů, viz palce. Z něj poslední dobou arogance přímo odkapává. Je to vidět na pár řádcích tady nahoře. Jsem z těch co sem v podstatě nepíšou a nemusím psát zase, ale co je moc, je prostě moc. Taky nepoužívám facebook.

 
Tuším, kdo ti tohle nakukal. Kterého moderátora, který mě tiše podporuje, myslíš? Palce? Které? Od těch pár opakujících se lidí, kteří se zde jakmile někdo začne hádku jako zázrakem objeví?  

 

HaLuMo - pokud tedy nevládne cenzura, proč dostávají uživatelé, kteří nesdílí názor většiny varování případně rovnou permanentní moderování příspěvků? Jsme snad někde v Bělorusku, abychom museli prověřit, kdo co napíše a pak to možná schválíme? 

 

A pokud tedy přijmu výše napsané, proč i přes moderování příspěvků nejsou příspěvky schvalovány (schválně napsány tak, že neexistuje nic, co by porušovali). Protože prostě tiše odklidíme rejpala, který sice rejpe, ale nikde vulgarity a podobné nepoužívá?

 

Edit:

Navíc sami vidíte (moderátoři / admini), že mnoho lidí tyto názory zastává a arogance je z vás cítit, ale přesto si jedete dál svojí písničku. 

Pokud chceme změnu, je třeba si nejdříve zamést před vlastním prahem a přijmout kritiku a opačné názory se vzájemným respektem. 

Napiš mi kdo dostal bez varování BAN nebo ihned schvalování příspěvků. Podlož svůj výmysl něčím hmatatelným. A já ti v tom případě vysvětlím proč. Jinak se nemáme o čem bavit.


  • 0

#85 Sklibaa_1

Sklibaa_1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:21

Buďme ale konkrétní, aby diskuze někam vedla, jinak to jsou plané řeči. 

 

Kde není respekt k názoru? Konkrétně.

Padly tu již u dvou lidí moderování příspěvků? Který příspěvek byl tak "závažný", že nyní musí projít cenzurou? Opět konkrétně.

 

Pokud nemáme nikde konkrétní porušení pravidel, opravdu to zavání jen odklízením nepohodlných příspěvků a ukázkou moci (mám pár čudlíků navíc, kdo je víc), to se na mě nezlob. 

 

tomy.22:

Píšu někde o BANu? Ne, tak proč opět útok? 

SikoCZ, nevidím nikde nic o porušení pravidel.

Rozic, tam snad vůbec ne. Jen proto, že mají jiný názor?


Tento příspěvek byl upraven od Sklibaa_1: 08 leden 2019 - 10:25

  • 0

#86 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:24

Hlavně, já se zapojil v novém vláknu na dané téma a už jsem přesvědčován, že nemám pravdu. Já vím, možná mám, možná nemám, pravdu, jen jsem však vyjádřil názor. Tečka.


Takže ty máš svaté právo vyjádřit svůj názor. Ale jakmile si někdo troufne s tvým názorem polemizovat, je to hned špatně?
  • 0

#87 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:24

Sklibaa_1 Slušností je odpovědět, když se tě ptám na to, co jsi zde napsal. Na to odpověď nemáš a chceš abych já byl konkrétní? 


  • 0

#88 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:29

Tady je krasne videt jak je to slozity. To co sem ted napisu by tady vubec nemelo bejt, protoze to take primo nesouvisi s obsahem vlakna a je to OT. Jenze pak bud to nemuzu okomentovat vubec, nebo nekde zalozit dalsi vlakno kde zas nebude ten kontext a je to taky blbost. Proste nevidim moznost jak na nektere veci reagovat abych neporusoval pravidla (a nechci je porusovat), pritom ale si myslim ze nejaka reakce je na miste. Ne proto abych se vykecal, ja si to klidne muzu nechat pro sebe. Ale proto abych tem kterych se to tyka dal nejaky feedback co si o veci mysli nekdo jinej. Ne proto abych ostatnim vnucoval co maji delat, ale proto aby videli jak vec vidi nekdo dalsi a mohli se dle vlastniho uvazeni nad tim zamyslet, nebo taky se na to vykaslat, to uz je jedno. Ale od tohodle myslim ty diskuze jsou.

 

Takze mi nezbejva nez to okomentovat znovu tady. Pokud to pyxisovi jako zakladateli vlakna vadi tak se omlouvam, ale preci jen snad se to taky da aspon trochu zahrnout mezi veci "Co se mi tu nelibi". Nelibi se mi jak se to tu takhle zbytecne hroti. Viz ted.

 

Zaclo to nevine, prispevky k veci. Ty se zacly komentovat, ze zacatku taky k veci. Pak to postupne odbocovalo, ne ze by nekdo primo psal kraviny, ale je pravda ze jsme se od tematu zvolna odchylili, i kdyz v dobre vire. Pyxis nas celkem slusne usmernil, v podstate opravnene, akceptoval jsem to jako ze ma pravdu a hotovo. Problem ale je ze mezi napomenutymi byl i tomy jako normalni ucastnik diskuze, ktery ale je zaroven moderator. Na jednu stranu byl asi napomenut opravnene stejne jako ostatni, na druhou stranu napominat moderatora je trochu odvazne. Nicmene porad v pohode. Dalsi krok je reakce tomyho, ted uz ale jako moderatora, ze mu pyxis nebude rikat co ma delat. Postoupili jsme o kousek vyse, ale porad jeste se to da snest, i tohle ma svoji logiku. No a pak uz se to jen hroti. Kazdej o kousek pritvrdi. O malej. Kdokoliv ze zucastnenych to mohl zastavit, stacilo kdyby napocital do desiti, nebo radsi do sta nez postne dalsi reakci a trochu se zamyslel nad tim kdo a proc tam co napsal a jestli skutecne nema aspon kousek pravdy. A jestli nahodou neni lepsi se na to vykaslat, nez to hrotit az to pretece a spatni jsou vsichni zucastneni. Takze asi tak. Tohle mi trochu vadi. Nekdy se vynori blbec se kterym to fakt nejde, to se stane. Ale postekaj se tu lidi  mnohdy zcela zbytecne, jako v tomhle pripade. Kdyby spolu sedeli v hospode u piva, nedopadlo by to tak, byli by myslim v pohode.


Tento příspěvek byl upraven od Modrak: 08 leden 2019 - 10:32

  • 18

#89 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:36

Jsou tady pořád ti samí lidi. Většinou sem chodíme my, co nemáme facebook.

 

No právě. pak to nemá moc velkého smyslu, jak je vidět v debatě okolo :D


  • 0

#90 Sklibaa_1

Sklibaa_1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 10:53

Sklibaa_1 Slušností je odpovědět, když se tě ptám na to, co jsi zde napsal. Na to odpověď nemáš a chceš abych já byl konkrétní? 

Vždyť konkrétní sem.

1) nikde jsem nepsal nic o BANu, proto jsem ho zmínil

2) V příspěvku výše zmiňuji přímo dva nicky, kde u jednoho možná a u druhého vůbec nevidím nic, kde by byly použity vulgarismy, útočení atp. Jen sdělili vlastní názor (jiný než zastává zde většina, ale možná takový, který běžně na eventu slyšíme) a ihned přišla varování, moderování atp. a výhružky o BANu i na IP. Takhle moc jsou přes čáru? Nemyslím si. A proto to pak vypadá přesně opačně, tedy jako neudržení moderátorské funkce na uzdě.


  • 0

#91 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:04

Tak toto je právě ono, co se mi tu nelíbí. Odpovědi psané tímto tónem a notabene moderátopry/administrátory. Nejsem žádný diskutér, takže vím, že mě tu utlučete a i právě proto tu já (a i mnozí ostatní) nediskutují.

A co se ti nelíbí? Že nejsi jediný kdo má právo kritizovat a že ti někdo řekne, že by ses měl zamyslet i sám nad sebou? Buď se tu o moderování diskutovat bude a pak mají právo názor vyjádřit i moderátoři a nebo se tu o tom diskutovat nebude vůbec a co se vám nebude líbit budete sdělovat výhradně stížností k rukám vyšší autority, tedy mně.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#92 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:06

Mě se zdá, že za ty nevybíratelný spirály smrti diskuzních vláken můžou skvrny na Slunci. A dnes je sluneční aktivita zřejmě extrémní...

 

P.S.

Z toho mi vyplývá, že by všem prospělo se jít dnes vyvětrat a k fóru sednout někdy, až bude ve sluneční soustavě klidněji.


Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 08 leden 2019 - 11:08

  • 0

#93 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:09

Ano, koukám, že jsi to doplnil

1. Psal jsem i o schvalování příspěvků. Nikdo ho nikdy nedostal okamžitě.

2. SikoCZ - napsal jsem že to slovo které haní toto fórum se tu používat nebude. Použil ho znovu -  první varování. Mohl toho nechat a bylo to v klidu. Ne. Opět ho napsal - druhé varování. Stále toho mohl zanechat a byl by klid. Ale ne. Takže schvalování příspěvků. 

    Rozic - také nejdříve, že takhle ne, poté dvě varování a až poté schvalování.

   Hrozná arogance z mé strany co? Mimochodem za ty léta zde jsem udělil dva bany a s tím co se tady děje posledních pár dní, asi tři, nebo čtyři schvalování. Jak chceš abych si více utáhnul uzdu? Já to spíše vidím tak, že si pár lidí myslí něco v tom smyslu já si tady budu dělat co uznám za vhodné a            nějaký moderátor mě nebude napomínat. Znovu zopakuji a celou větou ne jen tím co z ní bylo vytrženo. 

   Ať se někde jinde zkusí někteří jedinci začít chovat na nějakých jiných stránkách tak jako tady a uvidí. Poletí s přáním "hezkého dne" okamžitě ven. Bez varování. 

 

 

   btw: A aby to bylo celé. Podle jakého pravidla jsem jednal?
   

   Pokud dojde na serveru k aktivitě, která sice neporušuje předem daná pravidla, ale administrátor nebo moderátor dojde k názoru, že server nebo uživatele poškozují, je oprávněn použít opatření jako v případě porušení pravidel.


  • 2

#94 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:16

A ještě jedna věc. Sklibaa_1 prozradíš mi, který moderátor mě tiše podporuje? 


  • 1

#95 nalim26

nalim26

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:27

Jedna, dva, tři, čtyři...... Modrák má pravdu. No já jen chtěl reagovat v daném vlákně na dané téma a říct co jsem řekl. No nic. Původně jsem psal odpověď jinou. Dvakrát. Dvakrát jsem si ji smazal. Tak jsem si započítal.


  • 0

#96 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:32

Tady je krasne videt jak je to slozity. To co sem ted napisu by tady vubec nemelo bejt, protoze to take primo nesouvisi s obsahem vlakna a je to OT. Jenze pak bud to nemuzu okomentovat vubec, nebo nekde zalozit dalsi vlakno kde zas nebude ten kontext a je to taky blbost. Proste nevidim moznost jak na nektere veci reagovat abych neporusoval pravidla (a nechci je porusovat), pritom ale si myslim ze nejaka reakce je na miste. Ne proto abych se vykecal, ja si to klidne muzu nechat pro sebe. Ale proto abych tem kterych se to tyka dal nejaky feedback co si o veci mysli nekdo jinej. Ne proto abych ostatnim vnucoval co maji delat, ale proto aby videli jak vec vidi nekdo dalsi a mohli se dle vlastniho uvazeni nad tim zamyslet, nebo taky se na to vykaslat, to uz je jedno. Ale od tohodle myslim ty diskuze jsou.

 

Takze mi nezbejva nez to okomentovat znovu tady. Pokud to pyxisovi jako zakladateli vlakna vadi tak se omlouvam, ale preci jen snad se to taky da aspon trochu zahrnout mezi veci "Co se mi tu nelibi". Nelibi se mi jak se to tu takhle zbytecne hroti. Viz ted.

 

Zaclo to nevine, prispevky k veci. Ty se zacly komentovat, ze zacatku taky k veci. Pak to postupne odbocovalo, ne ze by nekdo primo psal kraviny, ale je pravda ze jsme se od tematu zvolna odchylili, i kdyz v dobre vire. Pyxis nas celkem slusne usmernil, v podstate opravnene, akceptoval jsem to jako ze ma pravdu a hotovo. Problem ale je ze mezi napomenutymi byl i tomy jako normalni ucastnik diskuze, ktery ale je zaroven moderator. Na jednu stranu byl asi napomenut opravnene stejne jako ostatni, na druhou stranu napominat moderatora je trochu odvazne. Nicmene porad v pohode. Dalsi krok je reakce tomyho, ted uz ale jako moderatora, ze mu pyxis nebude rikat co ma delat. Postoupili jsme o kousek vyse, ale porad jeste se to da snest, i tohle ma svoji logiku. No a pak uz se to jen hroti. Kazdej o kousek pritvrdi. O malej. Kdokoliv ze zucastnenych to mohl zastavit, stacilo kdyby napocital do desiti, nebo radsi do sta nez postne dalsi reakci a trochu se zamyslel nad tim kdo a proc tam co napsal a jestli skutecne nema aspon kousek pravdy. A jestli nahodou neni lepsi se na to vykaslat, nez to hrotit az to pretece a spatni jsou vsichni zucastneni. Takze asi tak. Tohle mi trochu vadi. Nekdy se vynori blbec se kterym to fakt nejde, to se stane. Ale postekaj se tu lidi  mnohdy zcela zbytecne, jako v tomhle pripade. Kdyby spolu sedeli v hospode u piva, nedopadlo by to tak, byli by myslim v pohode.

 

Jak jsem četl, jak se diskuze rozvíjí, říkal jsem si, že napíšu něco o tom, že byste se chlapi měli trochu uklidnit. Že opět napadáte jeden druhého kvůli tomu, že se vám spíše ten druhý nelíbí a že v té diskuzi chcete vyhrát, než aby jste se trochu domluvili, jak z toho ven. A pak koukám, jak pěkně to napíše Modrák.

 

Bohužel jak vidím, tak stejně to s nikým nehne a dál si všichni vedete svou...

 

Co takhle se trochu uklidnit a zkusit naslouchat i argumentům druhého a říct si, co bych mohl změnit u sebe? Opravdu je ta má pravda dokonalá? Případně podívat se na ten pohled i z druhé strany.

 

Moderátor musí mít pravomoce, s tím souhlasím. Ovšem osobně si myslím, že by je měl využívat s citem. V případě, posledních pár příspěvků v tomto vlákně možná stačilo usměrnit, že jsme OT a uklidnit trochu debatu smířlivým tónem, místo toho, abychom se tu rozčilovali a psali si tu příspěvky nepřátelským tónem, který z nich přímo čiší. Alespoň já to tak cítím z toho, co tu teď čtu.


  • 0

#97 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:47

MODRÁK: Sic už jsem napsal svůj poslední příspěvek, ale rád bych reagoval ještě na Tebe. Ve většině věcí souhlasím, často s Tebou i nesouhlasím, to je normální...:) Chci říci, že Tě zde rád vidím neboť dokážeš zafungovat jako akumulátor, transformátor, konzervátor, radiátor :D či moderátor diskuzního fóra způsobem, jak by to mělo být. :) Uchopit věc tak nějak komplexně, je totiž věc velmi těžká, ba přímo nelehká! Palec nahoru...

Pyxis Praha omluva za OT....
  • 3

#98 Sklibaa_1

Sklibaa_1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:50

A ještě jedna věc. Sklibaa_1 prozradíš mi, který moderátor mě tiše podporuje? 

To si mě asi s někým pleteš, protože nic jsem podobného nepsal, myslím, že to bylo o pár příspěvků výše. 

 

A další věc je právě to moderování. Vážně je zapotřebí jen kvůli odlišnému názoru (klidně i se slovem "jenž nesmíme vyslovit") se uchylovat k něčemu jako ponížené schvalování příspěvků? Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to skutečně jako z dob temna, kdy vše muselo projít cenzurou? Takto chceme aby fórum fungovalo. 

 

No a na závěr: Máš, ale i ostatní pocit, že když budeme cenzurovat "slovo, jenž nesmíme vyslovit", tak se myšlení jedinců změní a budou mluvit o fóru hezky? Někteří by si opravdu měli zajít na event, aby slyšeli o čem se tam mnohdy mluví. Cenzurou naopak situaci zhoršujete.

 

A co se ti nelíbí? Že nejsi jediný kdo má právo kritizovat a že ti někdo řekne, že by ses měl zamyslet i sám nad sebou? Buď se tu o moderování diskutovat bude a pak mají právo názor vyjádřit i moderátoři a nebo se tu o tom diskutovat nebude vůbec a co se vám nebude líbit budete sdělovat výhradně stížností k rukám vyšší autority, tedy mně.

 

Jenže zde je ten problém. Fakt si mnohdy ty příspěvky po sobě čtěte. Nikdo netvrdí, že nemá právo kritizovat, ať klidně kritizují obě strany, ale jak asi působí, když poté moderátoři vyhrožují varováními, cenzurou atp. Má pak člověk chuť s nimi diskutovat? Naopak z toho mám pocit, že když už dojde do úzkých, tak šup, uklidíme ho. 


  • 0

#99 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 11:55

Ono by bohatě stačilo respektovat moderátora, a pokud mám s jeho rozhodnutím problém, řešit si to s ním soukromě. To je naprosto normální na kdejakému fóru. Na policajta taky neřvete: "Co mi budeš přikazovat, nejsi moje máma!"
  • 1

#100 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 12:03

To si mě asi s někým pleteš, protože nic jsem podobného nepsal, myslím, že to bylo o pár příspěvků výše. 

 

A další věc je právě to moderování. Vážně je zapotřebí jen kvůli odlišnému názoru (klidně i se slovem "jenž nesmíme vyslovit") se uchylovat k něčemu jako ponížené schvalování příspěvků? Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to skutečně jako z dob temna, kdy vše muselo projít cenzurou? Takto chceme aby fórum fungovalo. 

 

No a na závěr: Máš, ale i ostatní pocit, že když budeme cenzurovat "slovo, jenž nesmíme vyslovit", tak se myšlení jedinců změní a budou mluvit o fóru hezky? Někteří by si opravdu měli zajít na event, aby slyšeli o čem se tam mnohdy mluví. Cenzurou naopak situaci zhoršujete.

 

 

 


Ano máš pravdu. Omluva. Dotaz patří nalim26.
 

K tomu jestli je zapotřebí..... Je zapotřebí tím slovem i přes upozornění a tohle upozornění jsem již napsal dříve, nepoužil jsem ho v posledních dnech poprvé, stále tímto slovem účelově provokovat?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama