Přejít na obsah


Fotka

Co se mi tu nelíbí ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
114 odpovědí na toto téma

#61 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 20:46

tomy.22phrktModrakHaLuMa, ...

 

Moc bych vás chtěl poprosit, řešte si své, jistě důležité problémy, ve vlákně k tomu určeném! Tady prosím ne.

 

 

tomy.22:opravdu mi nebudeš říkat co mám dělat. To můžeš na tvých stránkách. 


  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#62 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 21:25

chovej se tu jako na návštěvě a nedělej nic, co se tvému hostiteli nelíbí bez ohledu na to, jestli to je nebo není napsáno v nějakých pravidlech. Pokud máš minimální dávku empatie, tak to jistě zvládneš.

 

S tím by se dalo i souhlasit. Pak se ale zase nemůžeme divit, že se toho u takového hostitele mnoho nenamluví a výsledná debata je poněkud jednostranná.

 

Jinak pozornosti p.t. publika doporučuji příspěvek č. 54.

 

Edit: Překlep.


Tento příspěvek byl upraven od Iabbervox: 07 leden 2019 - 21:27

  • 0

#63 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 22:33

tomy.22phrktModrakHaLuMa, ...

 

Moc bych vás chtěl poprosit, řešte si své, jistě důležité problémy, ve vlákně k tomu určeném! Tady prosím ne.

 

 

tomy.22:opravdu mi nebudeš říkat co mám dělat. To můžeš na tvých stránkách. 

 

@tomy.22 : a fórum Geocaching.cz - to jsou Tvoje stránky, nebo jak tomu máme rozumět? :( A jsme zase u toho pocitu nadřazenosti "místní šlechty"... ;)


  • 11

#64 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 22:55

Pamatujete někdo to "staré" forum...

[...]
Na foru se tehdy většinou opravdu řešily technické věci ohledně GPS, formátu souřadnic, ale i rady pro nováčky co nosit sebou, jak mít vybavenou náhradní krabičku a nahradit prasklou či ztracenou... apod. Jo... taky se to v některých vláknech "pohádalo" ;-)

 

Hele, pamatuji! Alespon od roku 2006... a tak si pamatuji na ty narky, jak ten Geocaching neni takovy jako kdysi, nez to ten Mountfield pokazil rozdavanim Legendu. A taky na tu povysenost "zaslouzilych kaceru" ve stylu "nejsi PM, tak do toho nekecej". A tak dale...

Tim si ale nestezuju, jen chci poukazat na lidskou vlastnost - vzpominat hlavne na to dobre. Pritom ty nase problemy tu davno byly, jsou, a budou! Jen nektere nebyly tak okate, protoze tu bylo mene lidi.


  • 1

#65 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 23:01

S tím by se dalo i souhlasit. Pak se ale zase nemůžeme divit, že se toho u takového hostitele mnoho nenamluví a výsledná debata je poněkud jednostranná.

 

Hele, já dokážu přijít na návštěvu a s hostitelem si pěkně popovídat, aniž bych ho komandoval, jak a kam si má uklízet bačkory.


  • 2

#66 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 23:04

Co mě se tu nelíbí je, že na přiložené soubory mám limit jen 9,77 MB, což mi přijde velmi málo, stačí pár printscreenů a musím něco starého mazat a pak tyto staré příspěvky ztrácejí smysl.
  • 0

#67 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2019 - 23:52

@tomy.22 : a fórum Geocaching.cz - to jsou Tvoje stránky, nebo jak tomu máme rozumět? :( A jsme zase u toho pocitu nadřazenosti "místní šlechty"... ;)


O jaké nadřazenosti a šlechtě je řeč? Ukaž mi někde jak každému měřím jinak. Pořád tady o tom poslední dny slyším, ale příklad žádný. Chcete zlepšení, ale do této chvíle, ty co tady teď nejvíc křičí, neudělali nic. Že se báli napsat? Ale no tak, s tímhle klišé na mě ať nikdo nechodí. Ať se někde jinde zkusí někteří jedinci začít chovat na nějakých jiných stránkách tak jako tady a uvidí. Poletí s přáním "hezkého dne" okamžitě ven. Bez varování.
  • -5

#68 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 0:04

Co mě se tu nelíbí je, že na přiložené soubory mám limit jen 9,77 MB, což mi přijde velmi málo, stačí pár printscreenů a musím něco starého mazat a pak tyto staré příspěvky ztrácejí smysl.


Tohle lze vyřešit tak, že printscreen nahraješ na nějaký upload server a sem dáš po uploadu získaný odkaz.
  • 1

#69 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 6:56

Není třeba odkazů na starší vlákna, stačí jedna strana;

"tomy.22:opravdu mi nebudeš říkat co mám dělat"....
"Ukaž mi někde"....
"ty co tady teď nejvíc křičí, neudělali nic"....
"Ať se někde jinde zkusí někteří jedinci začít chovat na nějakých jiných stránkách tak jako tady a uvidí. Poletí..."
  • 5

#70 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 7:05

Není třeba odkazů na starší vlákna, stačí jedna strana;

"tomy.22:opravdu mi nebudeš říkat co mám dělat"....
"Ukaž mi někde"....
"ty co tady teď nejvíc křičí, neudělali nic"....
"Ať se někde jinde zkusí někteří jedinci začít chovat na nějakých jiných stránkách tak jako tady a uvidí. Poletí..."

Uvedomujes si vubec ze tomy je tady narozdil od ostatnich moderator?


  • 4

#71 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 7:07

Von Bronin. A tímhle jsi chtěl říci co? Uráží tě to? V čem?
  • 1

#72 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 7:15

Uvedomujes si vubec ze tomy je tady narozdil od ostatnich moderator?

Bingo, přesně tak, uvědomuji si to. Moderátor by se takto chovat neměl, neměl by se snížit k tomuto způsobu argumentace či diskuze. Moderovat je jistě sakra těžká věc. Základem je držet si odstup a nadhled... Pokud to nelze, je mnohem lepší to nedělat.
  • 1

#73 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 7:24

Bingo, přesně tak, uvědomuji si to. Moderátor by se takto chovat neměl, neměl by se snížit k tomuto způsobu argumentace či diskuze. Moderovat je jistě sakra těžká věc. Základem je držet si odstup a nadhled... Pokud to nelze, je mnohem lepší to nedělat.

 

 

A dost. Pominu to, že nejsi schopný odpovědět na to na co jsem se ptal. Pominu i to, že z toho co jsem napsal, si vytáhneš jen to co se ti hodí. Ale rozhodně nebudu své chování usměrňovat tak, aby se líbilo tobě. A jestliže odstupem myslíš to, že nebudu zasahovat do věcí, které tohle fórum poškozují, smiř se s tím, že tomu tak nebude. 


  • 1

#74 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 7:29

No ja nevim. Prijde mi, ze nejaka zmena by prisla hlavne s novyma lidma. Takhle mi to tema prijde jako z Pelisku.

CO CHTEJ REFORMOVAT, VZDYT JSOU TO PORAD TY SAMI LIDI.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 08 leden 2019 - 7:32

  • 1

#75 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 8:06

Bingo, přesně tak, uvědomuji si to. Moderátor by se takto chovat neměl, neměl by se snížit k tomuto způsobu argumentace či diskuze. Moderovat je jistě sakra těžká věc. Základem je držet si odstup a nadhled... Pokud to nelze, je mnohem lepší to nedělat.

Když už víš, co by měl nebo neměl moderátor, tak bys měl taky vědět, co by měl nebo neměl uživatel. A až to budete vědět všichni, tak moderátor nebude potřeba a nebudete mít na co si stěžovat. Že vy vždycky nejvíc víte, co maj dělat ty ostatní a jaké jsou jejich povinnosti. Ale začít u sebe, to ne.


  • 3

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#76 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 8:50

No ja nevim. Prijde mi, ze nejaka zmena by prisla hlavne s novyma lidma. Takhle mi to tema prijde jako z Pelisku.

CO CHTEJ REFORMOVAT, VZDYT JSOU TO PORAD TY SAMI LIDI.

Jsou tady pořád ti samí lidi. Většinou sem chodíme my, co nemáme facebook.


  • 4

#77 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 9:02

Von Bronin. A tímhle jsi chtěl říci co? Uráží tě to? V čem?

Jediná věc, která mě uráží, pokud někdo dělá, že je natvrdlej. Pakliže bych vůči někomu použil fráze, které jsem citoval, byl bych si velmi dobře vědom toho, že má být má reakce protistranou chápána jako konfrontační, podrážděná, přehlížející, výhružná či zastrašující. Dále bych tím dal arogantním způsobem najevo, že, "křikloun", jenž podle MĚ tady tzv. "nic neudělal", pro mne s jeho odlišným názorem není partnerem k jednání.

Moderátor je někdo, kdo je nestranný, nikoliv ten, kdo brání názory se souhlasným postojem a sobě vyhovujícím postojem.

Můj poslední příspěvek tady.

Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 08 leden 2019 - 9:03

  • 5

#78 nalim26

nalim26

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 9:14

Toto vlákno se jmenuje: Co se mi tu nelíbí. A mě se právě nelíbí způsob MODEROVÁNÍ. Moderátoři přímo zasahují do diskuze a neřídí ji, ovlivňují témata i díky své moci. Ty se mně nelíbíš, ty dostaneš ban. Jak si kdo může být tak jistý, že někdo trolí? (Mimochodem, nevím co trol znamená. Tedy pokud to není ten z norské mytologie. Znamená to snad, že prudí? To je česky a dá se to použít) Na to aby vystudoval psychologii. Možná bych neměl používat množné číslo. Týká se to hlavně tomy.22, s tichou podporou ostatních moderátorů, viz palce. Z něj poslední dobou arogance přímo odkapává. Je to vidět na pár řádcích tady nahoře. Jsem z těch co sem v podstatě nepíšou a nemusím psát zase, ale co je moc, je prostě moc. Taky nepoužívám facebook.


  • 5

#79 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 9:28

Tomuhle všemu vážně věříš? Jeden uražený tu vykřikne, že dostal BAN. (Nedostal, kecá!) Ale ty najednou víš, že tu nepohodlní dostávají na potkání BAN a vládne tu tvrdá cenzura?

 

Tichá podpora ostatních moderátorů je taky hezká fáma. Kdo že je podle tebe všechno moderátor?

 

Ano, je tak pohodlné podléhat nepravdám...


  • 1

#80 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2019 - 9:47

Když už víš, co by měl nebo neměl moderátor, tak bys měl taky vědět, co by měl nebo neměl uživatel. A až to budete vědět všichni, tak moderátor nebude potřeba a nebudete mít na co si stěžovat. Že vy vždycky nejvíc víte, co maj dělat ty ostatní a jaké jsou jejich povinnosti. Ale začít u sebe, to ne.

 

Tak toto je právě ono, co se mi tu nelíbí. Odpovědi psané tímto tónem a notabene moderátopry/administrátory. Nejsem žádný diskutér, takže vím, že mě tu utlučete a i právě proto tu já (a i mnozí ostatní) nediskutují.


  • 4
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka