Přejít na obsah


Fotka

Stvořidla


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 18:20

Z jara bych rád prošel po červené turistické značce trasu Světlá nad Sázavou - Zruč nad Sázavou.

 

https://mapy.cz/turi...=&rt=&rt=&xc=[]

 

 

Šlo by o termín duben, květen (dle počasí) a klasika pátek - neděle.

 

Na internetu mám už vyhlédnuté ubytování a to:

pátek -  penzion Stvořidla

sobota - Budčice, tábořiště Mexicana nebo rekreační středisko Radost.

 

Byl bych vděčen za informace jestli je lepší jít raději v plném létě, kdy předpokládám budou fungovat všechny občerstvovny a "army" a také ubytovny.

Nebo jít již v dubnu, kde něco z ubytování jede něco ne a  nebo  vzít karimatku, spacák (na nic se nespoléhat) a udělat si bivak v lese...

 

Prostě jestli máte někdo zkušenost, když přijde chlap večer jestli mu dají nocleh a polívku s kusem chleba.

 

Na druhou stranu: Peněz mám dost a rád si připlatím :-). 

 

 


  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#2 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 19:05

Šel bych v plném létě, v dubnu to je ještě úplně mrtvé. Většina kiosků u Sázavy je zavřená.
P.s. není to oblast, kde by člověk potřeboval zvlášť moc peněz...
  • 0

#3 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 19:29

Pokud by sis to rád prošel z jara, tak jdi rozhodně na jaře :-)

 

Já bych šel určitě v dubnu. V létě tak budou mraky lidí a u kiosků budou na teplé pivo fronty.

Nadbytećných peněz bych se zbavil v normálních vesnických hospodách. Třeba ta v Chřenovicích se mi kdysi dávno moc líbila. No a pak bych přespal ve spacáku v lese.

 

No ale těžko radit, každý to má jinak.


  • 1

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#4 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2019 - 22:29

Jde o to co od toho čekáš. Je to jak píšou ostatní - na jaře nebo na podzim pohodička skoro nikoho nepotkáš a v klidu se projdeš nádhernou krajinou, ale nikde si nic nedáš. V létě si můžeš dát pivo skoro na každým kroku, ale chvílema je to tam jak někde na dálnici. Ale stojí to za návštěvu kdykoliv ;-) Třeba na silvestra byl hezkej event procházka ze Světlý do Ledče a bylo to taky dost fajn ;-)

 

Když to vyjde tak se chystáme podél řeky na vandr přes velikonoce z HB až do Prahy.


  • 2

jelen118





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama