Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

GC2DJHJ - listing bliká

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 745 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 10:55

Otevřel jsem si v a:Drake archivovanou keš GC2DJHJ a listing mi bliká a bliká, přitom nijak náročný není. Navíc se neustále stahují data (ty dva malé obrázky musejí být dávno stažené) a to i po zavření a:Drake. Pomůže od toho až sestřelení procesu.

Je to jen u mě nebo mi to někdo další potvrdí?

• 0

SW: a:Drake 5
HW: Cat S61 (Android 8.1.0), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

#2 petegeo

petegeo

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 981 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 11:10

Otevřel jsem si v a:Drake archivovanou keš GC2DJHJ a listing mi bliká a bliká, přitom nijak náročný není. Navíc se neustále stahují data (ty dva malé obrázky musejí být dávno stažené) a to i po zavření a:Drake. Pomůže od toho až sestřelení procesu.

Ty dva malé obrázky mají odkaz na neexistující stánku... Proto se to asi snaží pořád načítat....

• 0

#3 mh.mail

mh.mail

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 700 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 11:20

Je to tak. A můžou za to ty dva odkazy na neexistující stránku s obrázky.

Rozhodně by se s tím měl a:Drake popasovat lépe, tyto situace mohou nastat i u nearchivovaných keší.

• 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#4 Kreten8

Kreten8

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 259 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 13:34

Mě se to stalo u nezaarchivované kešky a už jsem tady na to upozorňoval.

• 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc
Moje pluginy Puzzle magnetky Turistické nálepky Turistické známky

#5 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7 260 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 14:26

Že je někde neplatný odkaz je podle mě tak častý jev, že by měl být ošetřen. Stránka na webu jen okamžitě ukáže ikonku neexistujícího obrázku. Logický by byl nějaký timeout. Sice by to způsobilo chybějící obrázky v místech slabého signálu, ale s tím se asi i počítá. A pochybuju, že tam něco takového není. Spíš se mi zdá, že to nefunguje jak má. Já sám jsem to zatím nepozoroval. Ale je spousta stránkek, které měly obrázky externě na imageshacku, nebo na IC.cz, ty se jeví jako neplatné.

• 0

#6 Solim

Solim

Šolim

• Members
  • PipPipPip
  • 1 416 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 15:02

Zajímavé, u mne to je též, ale normálně jedu off-line tak to nepozoruji. Zkusil jsem vypnout připojeni na net a zapnout a už to nebliká, ale když se přepne někam jinam a vrátí se na listing, tak to zas bliká.

Když uzavřu a:Drake, tak nejsem schopen schopen rozbalit tu horní stavovou řádku, prostě bliká. Tak pomůže jen to, na co je člověk zvyklý u Windows, zrestartovat Android. No něco se tam zakousne a drží a drží.

• 0

HONOR 9, Android 9.0.1, a:Drake 6.01 + OSM (paws), GeoGet 2 + GeoKůk 5

S úsměvem jde vše líp

#7 mh.mail

mh.mail

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 700 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 15:13

Tak pomůže jen to, na co je člověk zvyklý u Windows, zrestartovat Android.

Není nutno restartovat. Stačí vynutit ukončení a:Drake.

Zobrazit seznam běžících aplikací > Dlouhý stisk na aplikaci a:Drake, až se zobrazí detail spuštěné aplikace (asi se bude lišit podle verze Androidu a možná i podle typu telefonu) > Zvolit „Vynutit ukončení“.

• 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#8 LudekV

LudekV

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2 107 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 18:33

Je tam prostě chyba v detekci nedostupných obrázků, tak to blbne. Podívám se na to, dočasně pomůže stahování obrázků v nastavení zakázat.

• 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Huawei P10 lite

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama