Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 2 Hlasů

Premium s 25% slevou

premium

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
276 odpovědí na toto téma

#241 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 15:54

Zajímá tě, v čem platí prostředník třeba vepřové maso nebo brambory, které kupuješ v marketu? Mě je to úplně ukradený.

Prostě alibismus. Až pokrytectví.

 

Tak mě napadá, že vlastně by to bylo všechno čistý podle tvých norem, kdybychom si to premium členství platili navzájem. Já bych darovala členství Božce, placený v dolarech, ale ji by nezajímalo, v čem jsem to platila, takže by byla čistá. A na oplátku by to zaplatila ona mně a mě by zas nezajímalo, v čem mi to platila ona a klidně bych mohla říkat, že ho mám darovaný od Božky a že mě nezajímá, jak to platila ona.

Dobrý, ne? :-)


  • 0

#242 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 17:41

Daně se řešily v jiném vlákně, mám pocit, a stal se z toho obvyklý gaychatt. Takže prosím stop. Ji mi jedno jak to zaplatit, problém je že mi to nejde pořád ani v jedný měně...


  • 1

#243 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 19:16

Vždyť ti to tam Groundspeak hned na začátku napsal - máš zkontrolovat "billing address".
To je ta adresa, kterou falšuješ... Nebo nefalšuješ, ale nesedí s tou tvojí falešnou Ukrajinou. A nebo dokonce dělají AVS kontrolu, a pak by ta adresa musela alespoň částečně sedět s adresou vedenou u tvého vydavatele karty.

Kdybys nevymýšlel ofuky, tak bys pravděpodobně žádný problém neměl, a nemusela tu být tahle dlouhá debata, ty gaychate. :P


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 16 duben 2021 - 19:59

  • 3

#244 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 19:57

Prostě alibismus. Až pokrytectví.

 

Tak mě napadá, že vlastně by to bylo všechno čistý podle tvých norem, kdybychom si to premium členství platili navzájem. Já bych darovala členství Božce, placený v dolarech, ale ji by nezajímalo, v čem jsem to platila, takže by byla čistá. A na oplátku by to zaplatila ona mně a mě by zas nezajímalo, v čem mi to platila ona a klidně bych mohla říkat, že ho mám darovaný od Božky a že mě nezajímá, jak to platila ona.

Dobrý, ne? :-)

Co to je za blábol? :huh:  Buď Premium chceš, nebo nechceš. Obchodník, co ho prodává, nebo přeprodává, ať je to GS nebo Apple, nebo český e-shop, má nastavené nějaké podmínky. Pokud Premium chceš, měla bys je buď akceptovat (i když se Ti z jakýchkoliv důvodů nemusi líbit), nebo koupit někde jinde, pokud to jde, nebo nekupovat. To je holt tržní ekonomika. Alibismus a pokrytectvi je ty podmínky ohnout a obejít a pak to takhle hloupě obhajovat....


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 17 duben 2021 - 8:24

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#245 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2021 - 22:14

Vždyť ti to tam Groundspeak hned na začátku napsal - máš zkontrolovat "billing address".
To je ta adresa, kterou falšuješ... Nebo nefalšuješ, ale nesedí s tou tvojí falešnou Ukrajinou. A nebo dokonce dělají AVS kontrolu, a pak by ta adresa musela alespoň částečně sedět s adresou vedenou u tvého vydavatele karty.

Kdybys nevymýšlel ofuky, tak bys pravděpodobně žádný problém neměl, a nemusela tu být tahle dlouhá debata, ty gaychate. :P

Já nechápu, jak může banka poznat, v jaký zemi to platím. Výběr země je přeci v jiném kroku a po potvrzení země se teprve zobrazí částka k platbě a až poté platím, takže je přeci uplně fuk, neboť chci zaplatit danou částku a šmitec... na kartě bydliště není... adresu, kterou vyplňuji do toho formuláře si samože vymýšlím náhodně...

 

Alík snad kontroluje odkud to platím, když na jejich eshopy lezu přez nejrůznější proxiny? Nebo asi nevím, jak to funguje... no, ještě to budu chvíli řešit a pak vyměknu a zkusím to z čr... :)


  • 0

#246 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2021 - 7:24

Prostě alibismus. Až pokrytectví.

 

Tak mě napadá, že vlastně by to bylo všechno čistý podle tvých norem, kdybychom si to premium členství platili navzájem. Já bych darovala členství Božce, placený v dolarech, ale ji by nezajímalo, v čem jsem to platila, takže by byla čistá. A na oplátku by to zaplatila ona mně a mě by zas nezajímalo, v čem mi to platila ona a klidně bych mohla říkat, že ho mám darovaný od Božky a že mě nezajímá, jak to platila ona.

Dobrý, ne? :-)

Ano nejlepší obrana je útok. Ale už to nehul, nijak ti to neprospívá. :-)


Tento příspěvek byl upraven od None: 17 duben 2021 - 7:27

  • 1

#247 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2021 - 7:36

No tak pak už použít jen Curve nebo Revolut.


  • 0

#248 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2021 - 10:19

Není to jedno? Platím to přes "prostředníka" Apple, od kterého jsem si koupil aplikaci pro geocaching. Na všechny nákupy od něj dostávám fakturu s rozepsaným DPH. Dokonce i za 25 korunovou platbu za 50G cloud dostanu každý měsíc fakturu. Ale primárně jsem psal o tom, že rozdíl pár korun je pro mě podprahový. Možná jsem jenom omezenější, ale nevyhledávám fíčury jak někoho ojebat, prostě mi to za to nestojí. Když si někdo vyfotí papírek se svým nickem, nebo nenapíše do logbooku vůbec a na webu má FI, tak je podvodník vcelku poprávu. Když někdo modifikuje svůj účet aby získal směšnou 50 korunovou slevu je co? U nás v české republice borec.

Jojo, Apple naučil své klienty platit za každou nepotřebnou blbost. Proto zůstávám rád na Androidu. 


  • 0

#249 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 7:37

Ad daně a alibismus při platbách už po (oprávněné) žádosti výše nereaguju, každý to vidíme jinak a úhlů pohledů je mnoho, ozvu se až po 30.4. s informací, jestli platba při z loňska přdnastavených lokacích proběhla, nebo neproběhla.


  • 0

#250 Casanova

Casanova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 13:46

AirBank 30 USD - 666 CZK automatické prodloužení bez problémů.


  • 0

#251 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 20:09

Tak jsem vyměknul a přesunul se do čr. A heuréká, jsem zase po roce a půl PM. 562Kč pomocí slevy a banky v eurech.

 

Pořád nechápu, jak banka pozná, kterou zemi jsem si nastavil v přechozím kroku který nemá co dělat s platební bránou... inu, dnešní 3d secure a podbný píčoviny...

 

Je to placený v eurech, takže jsem přišel o celých 82kč, což je aktuálně rozdíl proti dolaru.

 

Každopádně díky všem co mi tohle poradili, mně mi nenapadlo že to může způspbovat jedno blbý nastavení v roletce....


  • 0

#252 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 20:22

Tak si dáš o 3 nebo 4 piva míň :D .


  • 0

#253 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 21:04

Tak si dáš o 3 nebo 4 piva míň :D .

Inu, piju aktuálně degustační set 8 sigle hop ipa Brw Dog, velmi luxusní a tahle ptákovina mně stáa 40E, 8 třetinek. Takže co je cenější, řešit dolary/eura/wtf a pak to stejně proflákáš za ptákovny.... :) Oujé, radosti...


  • 0

#254 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 21:44

Se vším souhlasím, jen opravím to číslo. ten rozdíl je větší. Dnes dle ČNB jsou kurzy 25,90 a 21,52. Tj. na 30 jednotkách to dá rozdíl 131,40. Bankovní kurz to ještě zhorší. Takže 3 dobrá neeuropiva. Na zdraví!
  • 0

#255 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2021 - 12:24

Se vším souhlasím, jen opravím to číslo. ten rozdíl je větší. Dnes dle ČNB jsou kurzy 25,90 a 21,52. Tj. na 30 jednotkách to dá rozdíl 131,40. Bankovní kurz to ještě zhorší. Takže 3 dobrá neeuropiva. Na zdraví!

Se slevokódem jen 22,49 jednotky, ale to už řešíme ptákoviny. Uff, to to zase včera dopadlo, žeano, krása. Už aby otevřeli hospody, tohle domácí degustování je nějaké namáhavé. :)


  • 0

#256 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2021 - 12:38

Už aby otevřeli hospody, tohle domácí degustování je nějaké namáhavé. :)

 

Proč? To je jen nastavení mysli. Já jsem 1.1. zahájil suchý únor a úspěšně v něm pokračuju. ;) Předesílám, že bar je plný. :) 


  • 0

#257 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2021 - 8:41

Zdravím všechny.

Nemáte někdo náhodou aktivní slevový kod na prémiové členství?


  • 0

#258 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2021 - 12:13

Dnes ručně prodlouženo za 646,- (30 USD) bez problémů, karta KB. Automatické prodloužení okamžitě ruším, automaty nemám rád...

Přechodné bydliště Čop na Ukrajině, ať to nemám moc daleko :)

Teď jsem se díval, ža tam není ani jedna keška, měl bych to napravit :D


  • 0

#259 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2021 - 13:02

Dnes taky prodlouzeno za 30USD tj. 626kc, asi mám lepší kurz :-D mBank

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 26 duben 2021 - 21:39

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#260 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2021 - 7:39

Prodlouženo bez problému, mBank, bydliště reálné moje, jen umístěné na UA, Visa mKarta Svět, ale kurz teda tak skvělý jako DogVader nemám, bylo to za 645. :-)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 30 duben 2021 - 7:40

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:premium

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama