Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 2 Hlasů

Premium s 25% slevou

premium

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
276 odpovědí na toto téma

#41 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 9:56

Kódy již rozeslány. Ostatním se omlouvám, ale měl jsem jich opravdu jen 6 a né (dle aktuálních žádostí) 43. :o


  • 2

#42 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2019 - 19:39

Už je to tu zas, 25 % sleva:

D25JABL-NJDJ9PTRRB3BMWMH

Píšou k tomu, že to bude fungovat jen uživatelům, kteří této slevy nikdy předtím nevyužili, a taky se musí jednat o roční automaticky obnovované členství.


  • 0
Vložený obrázek

#43 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2019 - 22:35

I mně opět přišel kod, první zájemce může napsat....

 

Edit - Kod předán - aktuálně žádný nemám


Tento příspěvek byl upraven od PaTTrick: 21 květen 2019 - 9:02

  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#44 emichalek

emichalek

    eMichalek

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2019 - 23:11

Už je to tu zas, 25 % sleva:
D25JABL-NJDJ9PTRRB3BMWMH
Píšou k tomu, že to bude fungovat jen uživatelům, kteří této slevy nikdy předtím nevyužili, a taky se musí jednat o roční automaticky obnovované členství.


Vyuzil jsem. Diky!
  • 0

#45 Jägermeister Team

Jägermeister Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2019 - 4:32

Ahoj, mohu požádat též o zaslání jednoho kódu? Děkuji moc předem, M.
  • 0

#46 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 8:12

Tak se mi zas jeden objevil. První kdo si napíše.....

 

Edit : Tak už je pryč


Tento příspěvek byl upraven od pavlisp: 26 květen 2019 - 8:28

  • 0

#47 Picma

Picma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2019 - 11:06

Kdyby se náhodou někomu nějaký kód zjevil a nevyužil ho a poslal, byl bych vděčný. PM mi končí 15.6. a 25.6. jedu na dovolenou na Slovensko, tak at si můžu udělat aktuální PQ. Kdyžtak na spicak.miroslav@seznam.cz. Předem moc děkuji.. 


Tento příspěvek byl upraven od Picma: 02 červen 2019 - 11:07

  • 0

#48 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 8:31

Tak nasemu mladymu Geocaching behem ctvrt roku v ramci lakani do PM poslal 5 kousku. Jestli jsou jeste platne nevim. Zkuste

D25PFPB-W9GAG5RH84BPRYYN
D25JABL-6YRSB9HAXBK4PXP8- pouzit
D25JABC-PERXMD9W957CJV5J - pouzit
D25ABG3-VG3PJME75BC3FK4H
D25JABM4-RV9SPAGTCM7FXVMW

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 05 červen 2019 - 17:03

  • 0

#49 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 10:19

Přemýšlím, že se vyplatí si založit mrtvé účty pro farmění slevových kódů :D

Tento příspěvek byl upraven od Doggy_TeamLost: 05 červen 2019 - 10:20

  • 0

#50 Cvrckove

Cvrckove

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 14:04

panzerstepan :  zkusil jsem prostřední , tj. ...... V5J   a šlo jej využít. Díky moc !!


  • 0

#51 Picma

Picma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 16:53

 

Tak nasemu mladymu Geocaching behem ctvrt roku v ramci lakani do PM poslal 5 kousku. Jestli jsou jeste platne nevim. Zkuste

 

D25PFPB-W9GAG5RH84BPRYYN

D25JABL-6YRSB9HAXBK4PXP8
D25JABC-PERXMD9W957CJV5J - pouzit
D25ABG3-VG3PJME75BC3FK4H
D25JABM4-RV9SPAGTCM7FXVMW
 

 

Použit druhý od vrchu, tj. D25JABL-6YRSB9HAXBK4PXP8. Zatím neobnovili, ale formulář jsem vyplnil a peníze poslal. Díky moc


  • 0

#52 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 19:12

Přemýšlím, že se vyplatí si založit mrtvé účty pro farmění slevových kódů :D

U nas nefunguje ani to, aktivni ucet mam v rodine jen ja, ostatni se mnou lovej ale prakticky nelogujou, a nic jim neposilaj.


  • 0

#53 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2019 - 21:06

a nic jim neposilaj.

 

A mají povoleno obtěžování spamem?


  • 0

#54 PetrBouma

PetrBouma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 10:34

Zdravím, pokud by někdo měl nějaký slevový kód a byl by ho ochoten předat, tak bych byl velice vděčný.
Prosil bych o zaslání na email: petrbouma1994@seznam nebo petrbouma1994@icloud.com

Momentálně s přítelkyní zkoušíme zkušební verzi a přijde mi to jako dobrá věc na vymýšlení výletů. Zase se mi nechce dávat ihned 700Kč za občasnou procházku a tak by každá kačka dolu pomohla :) 


  • 0

#55 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 11:16

Zdravím, pokud by někdo měl nějaký slevový kód a byl by ho ochoten předat, tak bych byl velice vděčný.
Prosil bych o zaslání na email: petrbouma1994@seznam nebo petrbouma1994@icloud.com

Momentálně s přítelkyní zkoušíme zkušební verzi a přijde mi to jako dobrá věc na vymýšlení výletů. Zase se mi nechce dávat ihned 700Kč za občasnou procházku a tak by každá kačka dolu pomohla :)

 

Možná se mýlím, ale spojení "občasná procházka" ve mně vyvolává dojem, že si myslíte, že za geocaching musíte platit. Nemusíte! Geocaching je zdarma a placené jsou jen některé extra funkce. 

 

To jen takové malé upozornění pro jistotu :)


  • 1

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#56 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 11:34

Nevím, zdarma, ale když píšou o zkušební verzi, zcela určitě myslí oficiální aplikaci od Groundspeaku a nevím, jak ta je pro BM použitelná. Jsou jiné metody. Třeba webová verze, nebo několik polooficiálních aplikací, které na google play jsou. Klasický způsob je listing přečíst na PC, do navigace stáhnout jen základní info (tj. hlavně souřadnice) a logovat zase na PC. Nevím ale, jak by se daly souřadnice stáhnout rovnou do telefonu. Nikdy jsem to nepotřeboval, mám navigaci a používám geoget. Pro začátečníky by to ale byla mnohem větší investice, než PM.


  • 0

#57 PetrBouma

PetrBouma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 12:16

Možná se mýlím, ale spojení "občasná procházka" ve mně vyvolává dojem, že si myslíte, že za geocaching musíte platit. Nemusíte! Geocaching je zdarma a placené jsou jen některé extra funkce. 

 

To jen takové malé upozornění pro jistotu :)

 

Určitě si nemyslím, že je nutné si to platit :) Ale právě z důvodu, že jen některé kešky jsou zdarma (beru mobilní aplikaci geocaching od groundspeaku), tak se nechci nijak omezovat. Občasnou procházku myslím ve stylu, že prostě nemám nalinkováno, že chci za týden přidat dalších X míst do svého notýsku :) Ale když už se chci někam vydat, momentálně je to jen v okolí ale plánujeme to případně využít na výlety do jiných měst, tak prostě nechci být omezen, že půlka z nich je pro premium uživatele :) Určitě nejsem nějak vášnivý hledač co má GPS typu garmin, apod. Právě že začínám, tak používám pouze mobil (iPhone) a tam moc možností není jako u androidu. Neměl bych problém si zaplatit plnou částku (třeba budu muset nebo mě to natolik chytne) okamžitě. Ale momentálně přežíváme na 2 zkušebních kódech s tím, že zkoušíme jak nás to chytne. 

Proto když je tu možnost a měl by někdo slevový kód, tak bych si řekl, že místo 700 dát 500 za nějakou zábavu či výlety už není tak hrozné. Na druhou stranu, kdyby se mi někdo ozval a mě by to přestalo bavit, tak ho nepřijmu, aby se mohlo dostat třeba k někomu kdo ho využije lépe.

Třeba včera jsme to prvně zkusili a bylo vcelku fajn, sice s tím kompasem a mapou v mobilu to bylo dost o nervech, protože ta přesnost pokulhává, ale zase se člověk dozví a koukne někam, kde to třeba nezná :) 

 


Tento příspěvek byl upraven od PetrBouma: 24 červenec 2019 - 12:17

  • 0

#58 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 12:29

Řekla bych, že v tomhle případě o hodně levněji opravdu vyjde nainstalovat si jinou geocachingvou aplikaci a chodit napřed chvíli podle ní, než se ujistíš, že tě to baví natolik, že využiješ premium členství na víc než jen na lepší načítání keší v mobilu.


  • 2

#59 PetrBouma

PetrBouma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 12:38

Řekla bych, že v tomhle případě o hodně levněji opravdu vyjde nainstalovat si jinou geocachingvou aplikaci a chodit napřed chvíli podle ní, než se ujistíš, že tě to baví natolik, že využiješ premium členství na víc než jen na lepší načítání keší v mobilu.

Tak já to ještě upřesním pro budoucí reakce :) Máme 2 zkušební kódy po 7 dnech. Tudíž během těch 14 dnů poznáme, zda-li nám to za to stoji či nikoliv :) Pokud ano, tak to premium koupím :) 

Ale když už je tady toto vlákno a možnost získat nějaký slevový kód, tak si říkám proč to nezkusit.

Nehledě na to, že já nezmiňuji nic o lepším načítání. Ale o tom, že aplikace zdarma je buď nepřehledná nebo ti blokuje tolik obsahu a ty jsi pak omezen, že se ti to akorát znechutí (alespoň u mě). 
A píši, že to chci využít jako inspiraci kam vyrazit ven v okolí pešky/kole a později někam po ČR. 
 


  • 0

#60 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 12:55

Lepší načítání keší v tomto kontextu neznamená rychlost zobrazení na mobilu (nebavíme se o výkonnosti mobilu), ale znamená to, že se ti přehledněji zobrazují a zobrazuje se ti jich víc. Ne proto, že aplikace zdarma je nepřehledná nebo blokuje příliš mnoho obsahu, ale že aplikace od Groundspeaku je taková a maková. Proto ti tady lidi píšou, abys zkusil jinou aplikaci.

 

A za 14 dní toho moc nezjistíš. resp. na to, co zjistíš, nepotřebuješ žádné slevové kódy. To bys musel keškovat každej den z těch 14 a lovit všechny typy keší a využívat i PC, nejlíp každý večer místo televize.

 

Ale tohle všechno ber jen jako rady, jak ti ušetřit pětistovku. Samozřejmě to není na překážku, aby sis premium členství koupil, i když většinu jeho výhod nebudeš používat.


  • -1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:premium

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama