Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 2 Hlasů

Premium s 25% slevou

premium

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
276 odpovědí na toto téma

#61 PetrBouma

PetrBouma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 14:53

Lepší načítání keší v tomto kontextu neznamená rychlost zobrazení na mobilu (nebavíme se o výkonnosti mobilu), ale znamená to, že se ti přehledněji zobrazují a zobrazuje se ti jich víc. Ne proto, že aplikace zdarma je nepřehledná nebo blokuje příliš mnoho obsahu, ale že aplikace od Groundspeaku je taková a maková. Proto ti tady lidi píšou, abys zkusil jinou aplikaci.

 

A za 14 dní toho moc nezjistíš. resp. na to, co zjistíš, nepotřebuješ žádné slevové kódy. To bys musel keškovat každej den z těch 14 a lovit všechny typy keší a využívat i PC, nejlíp každý večer místo televize.

 

Ale tohle všechno ber jen jako rady, jak ti ušetřit pětistovku. Samozřejmě to není na překážku, aby sis premium členství koupil, i když většinu jeho výhod nebudeš používat.

 

 Já děkuji za radu, ale v app storu jsem žádnou aplikaci s obsahem zdarma nenašel :) Ony všechny aplikace tě stejně nutí se přihlasit přes účet na geocaching.com.. takže jestli budu mít přímo jejich aplikaci nebo třetí strany je jedno. Jediné co se změní bude vzhled a funkcionalita. Ale počet a umístění kešek se nezmění, jelikož se odvíjí od typu účtu na geocachingu. Ale pokud někdo o nějaký ví, tak sem s ní.


  • 0

#62 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 15:22

Nutí nenutí, hmmm... Jednak bez přihlášení se ke svému účtu nedostaneš, ať už k němu lezeš kudykoli, a druhak - jak chceš jinak než přihlášením zesynchronizovat údaje s tvým, účtem?

 

Jo, app store nevím. Díky geobohu za mobil s androidem. :-)


  • -1

#63 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 15:25

P.S. Až si budeš chtít zahrát nějaké wherigo, taky se bez přihlášení k účtu neobejdeš, ani jako premium hráč. :-) A mám dojem že ani při hraní AR keší. O labkách nemluvě.

S přihlašováním a případně s instalacemni doplňkových aplikací se holt člověk musí smířit. To ani premium účet nevyřeší.


  • -1

#64 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 16:30

... Ale počet a umístění kešek se nezmění, jelikož se odvíjí od typu účtu na geocachingu...

Tak to zrovna není pravda. Oficiální aplikace ti neukazuje ani všechny keše po BM, hlavně ty s vyšším D a T, a jiné typy než tradičky. A těch je hodně. Zkus se podívat na stejné místo přes web, uvidíš to, co ukazují ty ostatní aplikace i bez PM.


  • 0

#65 PetrBouma

PetrBouma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 17:01

P.S. Až si budeš chtít zahrát nějaké wherigo, taky se bez přihlášení k účtu neobejdeš, ani jako premium hráč. :-) A mám dojem že ani při hraní AR keší. O labkách nemluvě.

S přihlašováním a případně s instalacemni doplňkových aplikací se holt člověk musí smířit. To ani premium účet nevyřeší.

 

Chápu. že to musím synchronizovat. Taky proto u mě cesta přes jinou aplikaci na iphonu nevede, jelikož všechny jsou na stejné bázi :) Nemám problém si stáhnout pomocné appky co mi pomohou k plnění úkolů. S tím i počítám, jen se vcelku blbě hledají na iphone... ale něco už jsem si našel :) 

Tak to zrovna není pravda. Oficiální aplikace ti neukazuje ani všechny keše po BM, hlavně ty s vyšším D a T, a jiné typy než tradičky. A těch je hodně. Zkus se podívat na stejné místo přes web, uvidíš to, co ukazují ty ostatní aplikace i bez PM.

 

To neřeší můj problém :) V app storu je těch aplikací na geocaching pár. A když už, tak je placená a nebo v osekané verzi, že si musíš taky koupit premium :) Našel jsem pouze jednu s obsahem "zdarma" a to Geocaching one. Jenže se tam stejně musím přihlásit přes geocaching.com a synchronizovat si to s tím účtem, který mi ukazuje dle mého totožné věci co offiko appka. A i kdyby mi ukazovala jedna o pár kešek míň nebo víc, tak se nechci zaobírat tím, že musím na jednom místě otevírat dvě appky na jedné bázi. 

Ale já bych toto přestal řešit :) můj prvotní dotaz zůstává stejný a to jestli by mi někdo poskytl slevový kód, když by měl k dispozici. Prostě jsem línej člověk co si to chce co nejvíc ulehčit, ať nemusí řešit spoustu jiných věcí :) A jelikož to stojí pár stovek, tak to risknu a budu doufat, že mě to chytne a dopřeju svému tělu více pohybu :) :D 


  • 0

#66 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 18:21

Oficiální aplikace ti neukazuje ani všechny keše po BM, hlavně ty s vyšším D a T, a jiné typy než tradičky.

 

Omezení na tradičky a eventy platí pro všechny legální aplikace, je to vlastnost oficiálního API.


  • 1

#67 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 19:59

Kod na 25% slevu: D25JABL-HEPV678Y649JN469


  • 0

#68 PetrBouma

PetrBouma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 20:12

Kod na 25% slevu: D25JABL-HEPV678Y649JN469

 

Díky moc, využito :) 


  • 0

#69 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 20:51

A stojí ty hodiny "řešení" za ty dvě ušetřené stovky?

Často se tu psávalo, že když má někdo na ajfouna, má i na PM.


  • 1

#70 PetrBouma

PetrBouma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 20:55

A stojí ty hodiny "řešení" za ty dvě ušetřené stovky?

Často se tu psávalo, že když má někdo na ajfouna, má i na PM.

 

No kdybys četl, tak jsem řekl že když mě to chytne, tak si to koupím tak i tak. Ale když je tu možnost ušetřit 200, tak proč se nezeptat? Nehledě na to jsem měl ještě 14 dní zkušebku, tak jsem na to nijak nespěchal. Ale nechtěl jsem to nechávat na poslední chvilku :) 


  • 0

#71 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 22:11

A stojí ty hodiny "řešení" za ty dvě ušetřené stovky?
Často se tu psávalo, že když má někdo na ajfouna, má i na PM.

Nebo kdyz mel nekdo na ajfouna, tak uz nema na PM :-D (neni mysleno na tazatele, jen obecne)

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 24 červenec 2019 - 22:12

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#72 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 6:05

Předpokládal jsem, že se bavíme o Androidu, tam aplikace jsou. Ajfouna jsem neviděl ani z dálky, netuším, jaké jsou pro něj aplikace.


  • 0

#73 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 6:22

http://wiki.geocachi..._pro_geocaching


  • 0

#74 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 7:13

Jak jsem myslel. Alternativní operační systémy mají velké výhody, ale lepší je používat rozšířené, protože je pro ně větší podpora. Ovšem do Ajfouna asi nic jiného než iOS není. A nevím, jestli tam existuje něco jako Wine pro Linux, což v něm umožní spouštět programy pro Windows.

Ještě jedna blbá úvaha. Nešlo by lovit s oficiální mapou na webových stránkách se zapnutou navigací a klepáním na Find my location? Asi blbě, ale šlo by to. Listingy a logování z telefonu z webového prohlížeče už jsem dělal, když jsem hledal něco, co jsem neměl v geogetu a tedy ani v A:drake. Jen je třeba dobrý signál. Ono se dá úspěšně hledat i zcela bez navigace, jen to chce domácí přípravu, já jich našel 300 než jsem si navigaci koupil.


  • 1

#75 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 9:19

Blbě se zeptám... Dá se promokód využít i k prodloužení členství? Případně jak?
Nikde jsem tam možnost jeho vložení nenašel.
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#76 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 9:28

Kdyz to tu tak čtu, tak si říkám, jak jen jsme mohli kdysi najít tisíc keší bez smartfounu, s GPSkou bez listingů, ale za to s mizerným příjmem signálu? :rolleyes:


  • 8

#77 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 12:45

Lenost je hybatelem pokroku. Nebyt lenosti, chodime pesky, vse nosime v rukach, ...

 

Neni na skodu si obcas pripomenout, ze jde i nyni hledat kesky jen s mapou (ja pouzival mapy.cz) bez GPS. Kdyz uz jsem mel GPS modul k Nokii, pripadal jsem si jak v jinem svete. A to jsem na te prvni trekbuddy jeste nerozchodil, takze bez map. To take melo sve kouzlo - vzdy za sipkou, aniz bych vedel, co me za lesikem (nebo v nem) ceka :-). Jsou to krasne vzpominky.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#78 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 13:21

Lenost je hybatelem pokroku. Nebyt lenosti, chodime pesky, vse nosime v rukach, ...

 

Neni na skodu si obcas pripomenout, ze jde i nyni hledat kesky jen s mapou (ja pouzival mapy.cz) bez GPS. Kdyz uz jsem mel GPS modul k Nokii, pripadal jsem si jak v jinem svete. A to jsem na te prvni trekbuddy jeste nerozchodil, takze bez map. To take melo sve kouzlo - vzdy za sipkou, aniz bych vedel, co me za lesikem (nebo v nem) ceka :-). Jsou to krasne vzpominky.

Znám to v trochu jiné podobě, ze druhé poloviny devadesátých let,kdy se začínalo jezdit po opevnění, Vykopírovaná mapa jednotlivých úseků + busola (pro mlaďochy: busola fakt není nadávka :-)) A ten pocit hledat objekty v hustých lesích.... k nezaplacení :-))))


  • 0

#79 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 13:29

Lenost je hybatelem pokroku. Nebyt lenosti, chodime pesky, vse nosime v rukach, ...

 

Lenost nestačí! Hybatelem pokroku je lenost v kombinaci s tvůrčí fantazií. A protože všechno směřuje ke konzumní společnosti, jsme v háji.


  • 2

#80 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2019 - 13:37

Znám to v trochu jiné podobě, ze druhé poloviny devadesátých let

Znám to v trochu jiné podobě, z první poloviny osmdesátých let, kdy jsme jezdili  na tramp a občas hledali nějakou trampskou boudu, kde jsme ještě nebyli. Jen podle slovního popisu, že se jde asi takhle dlouho asi tak tímhle směrem. Občas to nevyšlo, no.

 

V patnácti jsme si udělaly výšlap ve dvou s kamarádkou (načerno s falešným alibi pro rodiče, samozřejmě), a abychom se vyhnuly obtěžování od cizích chlapů, vyhýbaly jsme se civilizaci a jen zdáli kontrolovaly kopce a obce podle mapy. Úspěšně. Až třetí den, když jsme došly k vlakovým kolejím, které tam vůbec neměly vést, jsme zjistily, že jsme celou dobu šly na jih, místo na sever.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 25 červenec 2019 - 13:38

  • 3





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:premium

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama