Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Přihlášení do geocaching po letech...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 Tomík a princezna

Tomík a princezna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2019 - 14:49

Ahoj,

 

chtěl bych poprosit o pomoc s obnovením přihlašovacích údajů na geochaching.com.

Dříve jsem používal nick Tomík a princezna, avšak po letech co se chci ke keškování vrátit jsem bezradný. Původní email jsem měl pod adresou tucek.tomas@centrum.cz, avšak ten po spamovém útoku padl a již jej léta neužívám. Ač se mi přes automatické přihlášení povedlo změnit email, nyní když chci vše znovu rozchodit, zasílá mi změnu hesla stále na ten původní. Prosím tedy o pomoc jak postupovat či o pomoc s mým problémem.

 

Nerad bych přišel o ty 3 stovky kešek které jsme spolu s ženou našli než se nám narodili caparti a tím nás od keškování na čas odřízli :)


  • 0

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2019 - 14:52

Nešlo by ten účet na Centru založit se stejným jménem znovu?


  • 0

#3 Tomík a princezna

Tomík a princezna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2019 - 14:56

nejspíše ne, když jsem se zkoušel do něj dostat, hlásilo to že mám špatné heslo. Předpokládám tedy že není zablokované či zrušené, tvařil se jako stále aktivní.


  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2019 - 17:05

A obnovit heslo se nedá? To bys ale musel vědět, jak jsi to tehdy měl. Je tam kontrolní otázka, alternativní email, kam jsou schopni poslat postup při zapomenutí hesla, atd. Někde neaktivní adresy mažou, na Centru zjevně ne.

Nevím, jestli GS má nějakou alternativní cestu, jak obnovit profil při zapomenutí hesla.


  • 0

#5 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2019 - 18:08

Zkus napsat na technickou podporu. Snad budou reagovat. :-) Kdysi se mi to samé stalo s účtem na Seznamu, po konzultaci s technickou podporou jej opět zprovoznili. Někdy ten účet správce raději sám zablokuje. Ale také ten účet někdy nejde oživit.
  • 0

#6 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2019 - 18:10

Myslím, že se nic nezkazí tím, když se napíše na Groundspeak (samozřejmě anglicky) s vysvětlením situace a prosbou o změnu e-mailové adresy.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#7 Tomík a princezna

Tomík a princezna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2019 - 7:40

Ok, zkusím nejdříve tu technickou technickou podporu na Centrumu a pak se pustím do překladu.

 

Díky


  • 0

#8 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2019 - 9:23

Myslím, že se nic nezkazí tím, když se napíše na Groundspeak (samozřejmě anglicky) s vysvětlením situace a prosbou o změnu e-mailové adresy.

 

Kdyby to udělali, tak by měli v procesech bezpečnostní díru jak prase.


  • 3
Vložený obrázek

#9 Tomík a princezna

Tomík a princezna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2019 - 9:29

Ok, již jsem napsal na technickou podporu geocaching.com tak uvidím, díky.


  • 0

#10 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2019 - 9:32

Kdyby to udělali, tak by měli v procesech bezpečnostní díru jak prase.


Nějak procesně správně ošetřenou by podobnou situaci mít měli, nebo ne?
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#11 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2019 - 10:12

Vzhledem k tomu, že účet je navázán jen na email, žádnou jinou cestu jak ověřit totožnost nemají. Pár s přimhouřením očí akceptovatelných variant bych si dokázal představit, třeba svědecká výpověď několika hodnověrných cacherů nebo prokázání, že na fotkách v galerii je opravdu žadatel. 


  • 2
Vložený obrázek

#12 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2019 - 11:12

...nebo nasednout na nejbližší let do Seattlu a dostavit se tam s vlastní tváří osobně. Pro jistotu počítat se záložní variantou, že se budou cukat a vzít si stan, pak lze rozhodit bivak před vchodem do HQ a  napsat si transparent "I want my account back!". :)

 

Nicméně, to je jen odlehčení  :)  - nejschůdnější by mi přišlo vyjednat si s Centrum.cz nějak znovu přístup do toho bývalého e-mailu.


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#13 Tomík a princezna

Tomík a princezna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2019 - 9:26

Ahoj, tak úspěšně za mnou. Oslovil jsem podporu na geocaching.com. Vzhledem k tomu že jsem v mezičase založil nový účet, kam jsem vložil svůj aktuální email, tak my tento účet na mou žádost zrušili, a akt.email mi uvedli do původního profilu. Popravdě jsem celkem překvapen, že neproběhly žádné kontrolní mechanismy, ale kdo ví co se dělo v pozadí. Objednal jsem tedy si změnu emailu a reset původního hesla, po dni se nic nedělo, tak jsem jim napsal a včera mi přišel link rovnou na zadání nového hesla. Nyní už zas vše funguje tak jako dřív.

 

IM BACK! :) :ph34r:

 

díky za odpovědi a podporu

:rolleyes:


  • 4

#14 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 0:19

Ahoj, tak úspěšně za mnou. Oslovil jsem podporu na geocaching.com. Vzhledem k tomu že jsem v mezičase založil nový účet, kam jsem vložil svůj aktuální email, tak my tento účet na mou žádost zrušili, a akt.email mi uvedli do původního profilu. Popravdě jsem celkem překvapen, že neproběhly žádné kontrolní mechanismy, ale kdo ví co se dělo v pozadí.

 

No, tak ne, ze bych ti nepral uspesne jednani s gc.com, ale tohle mi prijde jako security fail hodne vysokyho levelu. Prekonat by se to snad dalo jenom kdyby ti poslali to puvodni zapomenute heslo :).

 

BTW, tohle otevira novou skalu moznosti podvodnym logovacum! Proc podvodne logovat kesky, to da praci. Vyhlednete si prihodneho troubu, ktery uz si je zalogoval, vysomrujte na gc.com zmenu mailu k jeho uctu a mate vystarano! B)


  • 1

#15 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 10:34

BTW, tohle otevira novou skalu moznosti podvodnym logovacum! Proc podvodne logovat kesky, to da praci. Vyhlednete si prihodneho troubu, ktery uz si je zalogoval, vysomrujte na gc.com zmenu mailu k jeho uctu a mate vystarano! B)

 

Ahoj, jsem MT-Jonea a zapomněl jsem si heslo a změnil mail ...


  • 4

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 10:39

Tak hlavně že s přihlašováním na API dělají ciráty, jako kdyby ses hlásil nejmíň k CIA.


  • 0

#17 Tomík a princezna

Tomík a princezna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 11:52

Ahoj, abych doplnil Vaše pochyby tak jsem jim uváděl sekundární email, který jsem měl na profilu již dříve uveden, taktéž jsem i z něho psal. Dále jsem doplnit i původní telefon, který si tedy neověřovali...


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama