Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Prémiové členství- zaplatit v hotovosti- Praha


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Tryvet Texas Ranger

Tryvet Texas Ranger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2019 - 21:23

Zdravím.

Rád bych se zeptal, zda je někde v Praze obchod, kde se dá zaplatit prémiové členství v hotovosti. Dříve to šlo ve Strašnicích v obchodu Ty ty ty. Teď nic nemohu najít.

Díky


  • 0

#2 Marty 1905

Marty 1905

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2019 - 8:22

Ahoj koukal jsem se na shopy co v Praze znám a buďto ho tam nemají nebo ho vůbec dle nabídky nevedou. Jinak tytyty.cz jsem měl taky rád a prakticky u nosu. Je škoda že zrušili pobočku ve Strašnicích. Každopádně myslím, že nabízejí poslání PM kódu do mailu. Pokud ti nevadí platba online. Nebo by ti mohli poslat poukaz do Zásilkovny kde by sis to v hotovosti zaplatil, ale to by ses s nima musel dohodnout a nevím jestli ti na to přistoupí.

 

Pokud ale chceš, aby tě to vyšlo nejlépe kup si ho rovnou na stránkách geocaching.com tak to dělám já a je to nejvýhodnější. Jen je to platba online.

 

Každopádně zkus si zavolat na geokeš.cz v nabídce PM sice nepíšou ale je možné, že na prodejně bude k dostání. Mají prodejnu v Praze Podolí.


  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2019 - 10:20

Zrovna jsme to radili někomu na FaceBooku. Pokud jsi tak mladý že nemáš platební kartu, co je za problém se domluvit s nějakým starším kamarádem, dát mu hotovost a on ať to za tebe kartou zaplatí ?
  • -1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#4 Tryvet Texas Ranger

Tryvet Texas Ranger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2019 - 14:16

Jo, to jsi radil mě. I když to přesně není odpověď na mojí otázku. Mladý nejsem, ale středního věku.


  • 1

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2019 - 19:17

A to nemáš účet v bance a k tomu kartu ?
V mnoha zemích se totiž chápe za dítě osoba která nemá kartu. Osobně znám jediného člověka který nemá bankovní účet a to proto, že má na finance exekuci takže používá jen hotovost která není vidět.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 11 březen 2019 - 19:17

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#6 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2019 - 19:53

Tady je odkaz na starší forum: Prémiové členství - kde a jak zaplatit?

 

Též jsem léta neměl účet ani bankovní kartu a nescházelo mně to a tak jsem platil za členstvní na učet složenkou tady: http://geocacheshop.cz ale už tam tu možnost nevidím. Ale možná by to zaptání stalo.

 

Účet jsem neměl proto, že mně bylo proti srsti platit někomu za to, že mu propůjčuji své peníze, teprve až internetové platby, zvýšené platby za složenky a FIO banka mne převědčily a mám teď účet, kde nikomu nic neplatím.


  • 3

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#7 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2019 - 20:36

Ja mam obycejny ucet, kde nic neplatim uz tak 10 let. A netocim tam mic velkyho. :-)

Nicmene kdyby tazatel nesehnal obchod ani do pristiho tydne, tak nemam problem se s nim setkat a koupit mu to online, samozrejme za hotovost :-) Takze se kdyztak ozvi do SZ.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 11 březen 2019 - 20:40

  • 2
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama