Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.0 - veřejná betaverze

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
320 odpovědí na toto téma

#281 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:29

Vďaka za radu, ale mne išlo skôr o to, či táto "stará" funkcia (používam ju už pár rokov) nie je niekde schovaná aj v tejto novej verzii.

 

Plugin si len tak nenapíšem. Možno ak by bol niekde na to návod a nebolo to príliš zložité, tak možno hej.


  • 0

#282 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:33

 

Ahoj, mám "problém" s najnovšou verziou (dnes som aktualizoval). V minulosti som používal tlačítko "Zobrazi mapu kešek" a otvorila sa mapa s keškami v zozname + na HDD sa vytvoril súbor "data_cachi.txt", ktorý obsahoval všetky kešky zo zoznamu - každá na jeden riadok - vo formáte:

 

Nestacilo by si trochu priohnout tento skript? https://www.geoget.c...t:addtocachemap


  • 2

#283 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:36

HaLuMa: Zrovna něco řeším s hodně velkou databází a narazil jsem na potřebu seznamu v textovém souboru. A teď otázka - čtení a zpracování GGT seznamů skutečně předpokládá jen čisté GC kody s ořezanýma mezerama, nebo je tam možnost nějakého omezovače (třeba jako nějaký side efekt) ?

 

Bohuzel, predpoklada to opravdu jen ID kody. Ale je to zajimavy namet na rozsireni.


  • 0

#284 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:44

Ten soubor byl vytvaren jen proto, aby mapa mohla zobrazovat kese. Mapa je komplet predelana a pracuje uplne jinak, neni duvod zachovavat funkci, ktera pro ni pripravuje data. Protoze tad uz jde opravdu jen o data v konkretnim formatu, je to ukazkovy priklad pro exportni plugin. Haluma dal odkaz na muj, ktery vlastne dela to co chces jen s tim, ze soubor nevytvari, ale pridava k nemu. Uprava spociva ve smazani souboru. To je jediny prikaz! Mohl bys byt schopny vybrat vhodnotu funkci v tomto seznamu a prislusny radek doplnit.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#285 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:44

Nestacilo by si trochu priohnout tento skript? https://www.geoget.c...t:addtocachemap

 

Rýchly test ukázal, že netreba nič ohýbať :-) Budem to teda ešte testovať aj naďalej, ale už teraz veľká vďaka za radu!


  • 0

#286 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:47

Ten soubor byl vytvaren jen proto, aby mapa mohla zobrazovat kese. Mapa je komplet predelana a pracuje uplne jinak, neni duvod zachovavat funkci, ktera pro ni pripravuje data. Protoze tad uz jde opravdu jen o data v konkretnim formatu, je to ukazkovy priklad pro exportni plugin. Haluma dal odkaz na muj, ktery vlastne dela to co chces jen s tim, ze soubor nevytvari, ale pridava k nemu. Uprava spociva ve smazani souboru. To je jediny prikaz! Mohl bys byt schopny vybrat vhodnotu funkci v tomto seznamu a prislusny radek doplnit.

 

S tým si už poradím. Díky moc aj Tebe!


  • 0

#287 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 754 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 12:28

Tak jsem si rozchodil starou mapu i pod novým GeoGetem. Zjišťuji, jaký by o ní byl zájem, podle toho bych buď připravil plugin, nebo napsal nějaký návod jak, na to. Podmínkou její funkčnosti je mít vlastní API klíč od Googlu pro jeho mapový engine. Ten se dá získat podle tohoto návodu - https://developers.g...ipt/get-api-key
Jinak jsem si do této mapy doplnil ikonky pro Giga event. jsou v přiloženém souboru

Přiložený soubor (y)


  • 0

#288 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 14:15

V současné době by mne stará mapa velmi zajímala. Ty mraky, když mám na obrazovce deset keší na velké ploše, mi dost znesnadňují plánování na léto. Klíč si nechám vygenerovat, číslo mojí karty už velký strýček zná...


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#289 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 14:53

Nejak si nedovedu predstavit, ze bych planopval leto nad nejakym malym vyberem z databaze. Tam nne prave naopak zajima uplne vsechno. Ale zjevne tomu vubec nerozumim.

Kazdopadne zobrazovani vyberu je uz znacne vylepseno, staci jeste chvili pockat na dalsi verzi GG. Je tam i jedna velmi zajimava novinka. B)


  • 1

#290 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 754 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 19:13

V současné době by mne stará mapa velmi zajímala.

Tak mi nejprve zjisti, jestli ti zůstal adresář se starou mapou - byl v datadiru ve složce map
  • 0

#291 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2019 - 20:16

Já vám ji nemazal...
  • 0

#292 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:03

Nejak si nedovedu predstavit, ze bych planopval leto nad nejakym malym vyberem z databaze. Tam nne prave naopak zajima uplne vsechno. Ale zjevne tomu vubec nerozumim.

 

Jsem zvyklý jet na dovolenou a mít v navigaci třeba třicet zajímavých vybraných keší na týden včetně rezervy, kdybych něco nenašel. Nemusím se pak rozptylovat stylem "a ještě tohle a ještě támhleto" a jedu podle časového plánu a obvykle stihnu vše, co jsem chtěl.

 

Nebo si chci třeba zobrazit rozložení webkamer na území nějaké spolkové země - pak jsou ty mraky sice tématické, ale pořád nepohodlné.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#293 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 12:36

podľa všetkého to patrí sem.

dnes som si chcel aktualizovať štatistiku ale nepodarilo sa.

Nálezy sa v pohode aktualizovali a následne pri pokračovaní táto hláška

https://ctrlv.cz/l8XJ

skúšal som sa prihlásiť ručne ale nedá sa. u niekoho podobne?


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#294 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 12:49

Moc jsme z toho nepochopil, co presne jsi volal v geogetu za funkci?


  • 0

#295 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 13:22

Chcel som spraviť štatistiku
Nálezy som aktualizoval ručne, toto OK
Potom som spustil stator a keď sa chcel prihlásiť tak vyhodil túto chybu
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#296 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 13:30

Aha, pak je to spise do vlakna Statoru, s timhle ja nic nenadelam.

 

Podle te chybove hlasky to vypada, ze se snazi stahnout informace o nejakem uzivateli, ale nerekl o jakem. Nechybi ti v nastaveni Statoru nekde vyplneny username? Vic ti k tomu ale reknou tvurci Statoru.


  • 0

#297 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 14:04

ok

myslel som, že to je API


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#298 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2019 - 21:32

Mám dotaz, možná faktickou poznámku ke GG. Teď jsem si všimnul, že když dám seřadit záznamy podle sloupce tagu nadmořské výšky nebo počtu FP, tak se mi řádky řadí abecedně, nikoliv matematicky. Neboli vzestupně vzato: 1, 10, 101, 12, 135, 14, ... místo 1, 10, 12, 14, 101, 135, ... Je to vlastnost nebo chyba? Mám GG verze 2.10.0.795 a jak se to chovalo dříve samozřejmě nevím.  :) 


  • 1

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#299 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2019 - 4:31

Chyba to je, ale tvoje. Když sis definoval ten přidány sloupec, tak tam máš i zaskrtavatko, kterým si ten způsob řazení nastavíš.

A rozhodně to není záležitost posledních verzi, musí ti to dělat takto od začátku.
  • 1

#300 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 808 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2019 - 9:20

Chyba to je, ale tvoje. Když sis definoval ten přidány sloupec, tak tam máš i zaskrtavatko, kterým si ten způsob řazení nastavíš.

A rozhodně to není záležitost posledních verzi, musí ti to dělat takto od začátku.

Ja jsem rad, ze se krky zeptal. Bral jsem to, od zacatku, jako jasnou vec a vlastnost. Ted se mi to pekne radi :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama