Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.0 - veřejná betaverze

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
320 odpovědí na toto téma

#121 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 17:53

Udělal jsem čistou instalaci bety, stáhnul vlastní nálezy a getting elevation information běží už asi půl hodiny a zatím prošla asi 300 bodů z 2000.

dds.cr.usgs gov:443. Je to správně, je tam chyba, nebo je to jen momentální problém? Přenesu si tam datadir z používané verze, problém to nebude, jen jestli je normální, že to tak dlouho může trvat?

 

Ted to zkousim, a funguje to zcela normalne. Poprve to stahne prislusne cverce, tak to chvili navic trva. (Ale to je i videt, ze se neco stahuje.) Takze spis byl asi jen chvili nedostupny server se SRTM daty.


  • 0

#122 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 20:40

Pokud plugin nepouzivas, smaz ho. Nebude se ti tam motat a nepouzijes ho misto jine funkce, kterou bys pouzit mel/chtel. Navic je otazka, zda pro tebe vubec ma nejake uzitecne funkce.

 

Az zjistim, proc jsem ho tam mel, nebo jeste stale mam, tak ho pripadne smazu. Nicmene ja GG pouzivam jen jako databazi nalezenych a vylustenych, hlavne pro pripad, ze budou ucpane draty nebo nepujdou servery a ja budu chtit neco zjistit. Coz se mi uz parkrat, pri tradicnim nedelnim vypadku, osvedcilo.

 

Mozna prave kvuli stazeni logu primo v rozkliknute kesi, coz GG primo neumi. Mimochodem, neslo by to tam dodelat? Vim, ze lze logy stahnout v seznamu nebo kes kliknutim zobrazit na webu.


  • 0

#123 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 5:42

Proc by neslo stahnout logy k vybrane kesi? To je funkce, ktera tam je leta. Klikni na ni pravym mysitkem a Stahnout logy.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#124 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 16:06

Nefunguje mi filtr, kterým chci odebrat ze seznamu kešky s listingem - vytvořil jsem ho tak, že z filtru All jsem nastavil, že má listing a pak jsem použil "Odebrat ze seznamu" (a je přiložen níže)

a pak bych měl ještě jednu drobnost - mám jednu velkou databázi a když stisknu CTRL G abych si zobrazil kešku daného GC kódu, tak to trvá 16 vteřin (po nakešování se to zkrátí na 3 vteřiny), no a když si otevřu ggt seznam s daným GC kódem, tak je to hned, když načítám seznam cca 24000 kešek, tak to trvá 11 vteřin, takže to zobrazení jedná kešky je cca 0,5 mikrosekundy - proč to tedy přes to CTRL G trvá tak dlouho a nešlo by na to použít stejný postup, jako při zobrazování seznamu, které je o pět řádů rychlejší?

Přiložený soubor (y)


  • 0

#125 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 17:35

Hledani funguje jinak. Treba i jen podle casti kodu kese.

Napriklad kdyz chci rucne najit nejakou kesku podle GC kodu, tak napisu treba jen posledni ctyri pismena...


  • 0

#126 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 17:38

A ten tebou poslany filtr mi funguje vyborne.


  • 0

#127 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 17:39

Mimochodem, kolik mas kesi v te tve "trochu vetsi" databazi? Jak je zhruba velika?


  • 0

#128 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 19:20

Proc by neslo stahnout logy k vybrane kesi? To je funkce, ktera tam je leta. Klikni na ni pravym mysitkem a Stahnout logy.

 

Specialne proto, abych Ti usetril tuto odpoved, jsem na konec dopsal vetu "Vim, ze lze logy stahnout v seznamu nebo kes kliknutim zobrazit na webu.".  Psal jsem kdyz kes rozkliknu a ona se mi otevre v separatnim okne. Dotaz na doplneni teto funkce byl momentalni napad, byla by fajn ale obejdu se bez ni.


  • 0

#129 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 22:13

A ten tebou poslany filtr mi funguje vyborne.

Tak jsem to zase chvíli zkoumal a aktivní keše to opravdu odfiltruje, ale já mám problém, že to nefunguje s keškama co jsou v archívu - ty to neodfiltruje.
  • 0

#130 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2019 - 14:47

Taky jsem si všimnul, že dvakrát probíhá nějaké načítání seznamu - mám otevřený seznam kešek, pak je všechny označím a nechám Aktualizovat všechny kešky, když to skončí vyčerpáním limitu tak se zobrazí informace o stažených keškách a když pak zavřu toto okno, tak se nejprve objeví okno s textem "Přidávám na seznam" (nevím proč se něco má přidávat na seznam, když se pracovalo jen s keškama na otevřeném seznamu) a poté proběhne ještě druhé okno s textem "Obnovuji seznam" - což bych pochopil, že se znovu načtou kešky s nově staženým obsahem a mám dojem, že takto dvakrát se ten seznam v předchozích verzích GeoGetu neprojížděl. Viz přiložené soubory 1.gif a 2.gif

Přiložené miniatury

  • 2.gif
  • 1.gif

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 06 duben 2019 - 14:47

  • 0

#131 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2019 - 8:30

Ja si toho tedy nevsiml - mozna roto, ze neaktualizuju 15000 kesi ;-)

 

Aniz bych ptesne vedel, jak to Haluma dela, tak bych rekl, ze ziska data k aktualizaci, ty pak parsuje a protoze zrejme v tu chvli nevi z jakeho duvodu jsou data nactena, pri parsovani kontroluje, zda je treba do seznamu neco pridat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#132 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 15:02

No a s těmi ggt seznamy mám i další problémy - vytrvale se mi na otevření nabízí jiný datadir se kterými jsem pracoval před drahnou dobou a nenabízí se mi ten, kde mám databázi i přestože jsem z něj otevíral i ukládal celou řadu těch seznamů. No a když chci "uložit jako" otevřený seznam, tak mi to nabízí jméno předchozího seznamu a né toho aktuálně otevřeného. Tady se musely dělat nějaké významné změny, neboť v předchozích verzí GeoGetu jsem podobné problémy neměl.
  • 0

#133 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 16:05

Tady se vůbec žádné změny nedělaly. Spíš to bude souviset s tím, jak máš zvolený datový adresář. Jak?
  • 0

#134 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 17:20

Geoget spouštím tímto zástupcem "D:\GeoGet.New\geoget.exe -d=d:\GeoGet.archiv" kde v GeoGet.New mám portable verzi nového GeoGetu a d:\GeoGet.archiv je datový adresář
  • 0

#135 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 17:43

A ten adresář, který se ti nabízí místo tohoto, je jaký? Není to ten, který je uveden v geogetboot.ini?
  • 0

#136 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 18:30

V geobootini toho portable GeoGetu mám datadir=.\data

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 08 duben 2019 - 18:31

  • 0

#137 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 18:48

A neustále mě to odkazuje do adresáře D:\GeoGet
  • 0

#138 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 20:36

A neustále mě to odkazuje do adresáře D:\GeoGet

 

To bude výchozí složka pro aplikaci.

Zkus to změnit u ikony, kterou to spouštíš - klik pravým tlačítkem na ikoně a vlastnosti - položka "Spustit v"


  • 0

#139 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 22:27

Tam mám správně D:\GeoGet.New
  • 0

#140 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2019 - 5:47

Mně teda připadá dost divně ta tečka v názvu adresáře ;-) Dřív se tuším nemohla používat, teď už ano? Já se jako jediný znak naučil používat podtržítko a jiné mi do domu dobrovolně nesmí ;)
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama