Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.0 - veřejná betaverze

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
320 odpovědí na toto téma

#221 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2019 - 12:43

Je to tak, jak psal taxof a vlastně i Kreten8. Díky tomu, že jsem chtěl stáhnout keše ve stejnou dobu, jsem nevědomky posouval čas obnovení limitů. Když jsem počkal více než 24 hodin od posledního stahování limit se obnovil. Díky za radu a HaLuMovi za ochotu vrtat se novém API i přes chybějící informace od Groundspeaku.


  • 0

#222 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2019 - 21:35

V betaverzi jsem vypozoroval jednu věc, že při vložení finálních souřadnic přímo v listingu keše na webu geocaching.com a následné aktualizaci keše v geogetu, nedojde k přidání final waypointu v geogetu.


Tento příspěvek byl upraven od Doggy_TeamLost: 30 duben 2019 - 21:36

  • 0

#223 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 8:40

je to tve ID, viz. http://coord.info/PR9QBET

 

Proste Groudspeak tvrdi, ze jsi toho stahnul vice. Ten limit je vazany na tve prihlaseni, lhostejno jakou aplikaci. Takze mne napadaji tyto duvody:

  1. stahl jsi mnoho kesi nejakymi jinymi aplikacemi
  2. nekdo jiny zna tvoje heslo a stahuje si kese na tvuj limit...
  3. Groudspeaku nekde neco blbne

Ani v jednom pripade ti ale nedokazu pomoci, Geoget za to nemuze. (nebo v tuto chvili netusim, jak by za to mohl.)

 

Drive ti to chodilo, a zacalo to zlobit az tento tyden? Nebo ti to v novem API nechodilo nikdy?

 

 

Nějak nechápu, proč to nazýváme blbnutim. Já přece nemůžu za to, že to teď počítají jinak.

 

Přikládám screenshoty. Myslím, že ohledně termínu "blbnutí" nejsme ve sporu - viz bod 3 prvního citovaného příspěvku.

 

Počkal jsem dva dny, abych určitě ničím nevyčerpal řádný limit. Vzápětí po stažení listingů jsem je dal aktualizovat - podle dialogu na druhém obrázku jsem nevyčerpal nic.

 

 

1c70c1ff-688a-4386-a85d-43a5d4c00d55.png

Přiložené miniatury

  • Screenshot 2019-05-01 09.14.39.png
  • Screenshot 2019-05-01 09.15.16.png

  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#224 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 8:50

Ten dialog slouzi jen pro orientaci, nezjistuje to online. Takze kdyz predchozi stahovani skonci chybou, nemel si jak zaktualizovat sve hodnoty. (tohle nebudu predelavat, dokud se definitivne nezbavim stareho API.)


  • 0

#225 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 17:28

Je to tak, jak psal taxof a vlastně i Kreten8. Díky tomu, že jsem chtěl stáhnout keše ve stejnou dobu, jsem nevědomky posouval čas obnovení limitů. Když jsem počkal více než 24 hodin od posledního stahování limit se obnovil. Díky za radu a HaLuMovi za ochotu vrtat se novém API i přes chybějící informace od Groundspeaku.

 

Stahl jsem dneska prvni kes, a API hlasi, ze limit bude obnoven za 86399 sekund.

 

Pak jsem zkousel, co a jak zapocitava limit... nekolik pokusu po jedne kesi. Na konci, o 4 a pul minuty pozdeji, mi to hlasi, ze limit bude obnoven za 86129 sekund.

 

86399 - 86129 = 270 sekund. To jest, 4 a pul minuty. Tedy, limit bude obnoven presne za 24 hodin od stahnuti prvni kese.

 

Leda ze by dochazelo k tomu, ze by se sice za 24 hodin odblokovala ta prvni kes, ale ta druha by se odblokovala az 24 hodin po stahnuti druhe kese. Atd. Ale to fakt fantaziruji a povazuji za vyloucene, ze bych v brzke dobe nasel dna dny za sebou presne ve stejnou dobu cas na to, abych tohle overil.


  • 0

#226 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 17:32

Nicmene, proc jsem to delal:

 

Overil jsem, ze opravdu pozadavek na nepublikovanou, ci neexistujici kes vesele snizi limit, aniz by se vratila jakakoliv data. Protoze mi to nedava logiku, zkusim to Groundspeaku nahlasit.

 

Kazdopadne posledni update APi prinasi nove moznosti, kterymi by toto melo jit obejit. A to chci implementovat jako prvni, jakmile se zbavim stareho API.


  • 0

#227 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 17:55

Zkoušel jsem to taky, ale s mírně odlišným závěrem.

Nepublikovaná mi vrátila chybu 403 - Forbidden a limit neovlivnila.

Neexistují vrátila 404 - Not found a limit snížila.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#228 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 18:03

A hledas to takhle, nebo jinak?

 

v1/geocaches?referenceCodes=GC87502&lite=false

 

Me to totiz vsechno spokojene vrati 200, ale v poli vysledku neni nic.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 01 květen 2019 - 18:04

  • 0

#229 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 19:08

Maličko jinak
v1/geocaches/gc87500?expand=geocachelogs:10,images:20&fields=referenceCode,...
Variantu v1/geocaches?neco vůbec nepoužívám, pro hledání používám v1/geocaches/search

Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 01 květen 2019 - 19:11

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#230 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2019 - 20:52

Dvě (malé) prosbičky:

1)V dialogu filtru by bylo príma progodit D a T tak aby byly v běžném pořadí.

2)Když kreslím polygon, tak by bylo příjemné aby mezi souřadnicemi byla čárka. Geoget sice umí načíst leccos, ale jinde jsou docela přísní. Také by nebylo nutno generovat tolik desetinných míst.


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#231 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2019 - 10:48

2)Když kreslím polygon, tak by bylo příjemné aby mezi souřadnicemi byla čárka. Geoget sice umí načíst leccos, ale jinde jsou docela přísní. Také by nebylo nutno generovat tolik desetinných míst.

 

Chapu to spravne, ze Geogetem kreslis polygony pro nejaky jiny program?

Kdo konkretne je prisny, a co konkretne pozaduje?


  • 0

#232 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2019 - 11:14

V betaverzi jsem vypozoroval jednu věc, že při vložení finálních souřadnic přímo v listingu keše na webu geocaching.com a následné aktualizaci keše v geogetu, nedojde k přidání final waypointu v geogetu.

 

Pravdu mas, podivam se na to.

 

No jo, takovy drobny překlep... ja to tam proste uplne zapomnel naprogramovat. :D


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 02 květen 2019 - 11:26

  • 0

#233 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2019 - 15:45

Tak jsem tedy vydal dalsi verzi... jako ostrou. At se kocky pudrujou, alespon se s sirsim publikem najde vice problemu.


  • 0

#234 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 9:42

S obavou sleduju asi měsíc tuto kauzu a dnes nadešel ten obávaný den ... A vše je jak bylo! 

Zní to neuvěřitelně, instaloval jsem 2.10.0.795, zkřížil všechny prsty a ... vše (tím mám na mysli mé skripty) funguje!

Mapa vypadá dobře, zatím jsem ji nepoužíval (jsem zvyklý na GeoKuk), ale třeba si zvyknu ...

Obrovské díky díky díky!

  • 1

#235 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 10:47

Tvoje skripty budou fungovat v pripade, ze nepouzivaji funkce zavisle na starem API. Ty jsou tusim jen 2 plus manipulace s bookmarky pres GUID. Jinak je vse v pohode.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#236 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 11:36

Tvoje skripty budou fungovat v pripade, ze nepouzivaji funkce zavisle na starem API. Ty jsou tusim jen 2 plus manipulace s bookmarky pres GUID. Jinak je vse v pohode.

 

To jsem pochopil dopředu (proto jsem se tolik bál), jenže ony závislé jsou, teda přes Combine, takže možná ne ...


  • 0

#237 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 12:03

V Combine je tusim jedina funkce, ktera v nove verzi GG s novym nebude fungovat - ApiGetListingsByCfg - tu bude potreba predelat uplne. Funkce pro praci s bookmarky pracovat budou, pokud jim bude predany spravny ID bookmarku (tedy BMxxxx).

 

Pokud najdete neco, co nefunguje, dejte vedet. Budu do toho hrabat az se nove API trochu usadi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#238 Casanova

Casanova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 15:18

Po aktualizaci mi přestaly fungovat odznáčky Coin Collector, The Travel Bug, Scuba Cacher a The Shutterbug - ukazují nulovou hodnotu.


  • 0

#239 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 17:08

Chapu to spravne, ze Geogetem kreslis polygony pro nejaky jiny program?

Kdo konkretne je prisny, a co konkretne pozaduje?

sz


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#240 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 17:24

Stahl jsem dneska prvni kes, a API hlasi, ze limit bude obnoven za 86399 sekund.

A nešlo by ten čas do obnovení limitu někde zobrazovat? Nejlépe a v té chybové hlášce o překročení limitu, aby člověk věděl na čem je. Například včera se mi limit odblokoval asi až po 26 hodinách od poslední stažené kešky. Tak nevím jestli se v tom pořád vrtají a tak se to chová prapodivně.
Jinak mám dojem, že nové API je výrazně pomalejší, neboť chybová hláška o překročení limitu 30 volání za minutu se mi zatím nikdy neobjevila, přitom ve starém API jí vídám velmi často.
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama