Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.0 - veřejná betaverze

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
320 odpovědí na toto téma

#81 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 7:29

Možná by to pak chtělo ale nějaké implicitní nastavení tyto keše ze statistik vynechávat, málokdo je tam bude chtít mít.

A že se stahuje všechno, jsem měl podezření už dávno. Měl jsem jako nejvzdálenější keš v databázi nějakou v oceánu, která sloužila jen jako test unikódu, měla listing  v různých abecedách a logovalo se taky tak. Já tam zkusil WN a od té doby jsem ji měl v geogetu, když jsem ji smazal, stáhla se znovu. Už ji tam nemám, zřejmě už to jen WN neukládá.

 

Stator dnes nema podle ceho to poznat - viz Halumovo vysvetleni vyse. Mozna by to chtelo jeste jeden stav kese ("nepublikovana"), ale stejne neni podle ceho ten priznak nastavit. A ten zmatek, kde vsude by se to muselo upravit - dela se mi mdlo, jen na to pomyslim ;-)

 

S tim ukkladanim WN - ono je to uklada, spis je ten log tak stary, ze jej aktualizaci logu jiz neziskas.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#82 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 8:15

Ona totiž funkce "stáhnout moje nálezy" dělá něco jiného, než by napovídal její název - stáhne totiž všechny logy, ne jenom FI. Já se tomu divil už před několika lety, ale prý není důvod jí přejmenovat...

 

Jo, to mě při seznámování s Geogetem taky pletlo a taky jsem se na to tady ptal. Věřím, že to HaLuMa opraví, jak se situace kolem nového API uklidní.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#83 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 8:19

Abyste si uvedomili hruzu okamziku - i kdyz se rozhodnu, ze nepublikovane kese proste nebudu do databaze ukladat, tak se vam ten log k ni stejne stahne (protoze u nej nepoznam, ze je k nepublikovane kesi), a vyrobi se k nemu prazdny vychozi zaznam kese s odpovidajicim GC kodem. Jen tam nebudou detaily kese, jako nazev a listing.

 

Drive to proste logy k nepublikovanym kesim neposilalo, ted ano. Zatim netusim, jeslti je to ze strany GS omyl nebo zamer. Napisu jim.


  • 0

#84 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 8:41

Nevím, možná si špatně rozumíme, ale pokud dám "Stáhnout vaše nálezy", tak očekávám, že se budou zpracovávat jen kategorie nálezových logů, tedy FI, Attended, Photo taken. Pokud to tak bude, není třeba řešit žádný Archive log na nepublikované keši, protože nevyhoví podmínce na FI, ne?


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#85 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 8:51

tahle debata už tu byla vícekrát a došlo se k závěru, že tento název je neméně matoucí


  • 0

#86 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 8:53

V pořádku, tak si to prostě nastavíme. Hlásilo mi to chybu (modul My own life), že nemám žádné FI logy na těch keších. Což je jasné, nejsou tam a nemohou tam být.

Zkoušel jsem znovu, Aktualizovat nálezy nepublikované archivky nestáhne, Stáhnout nálezy je stáhne. A zkoušel jsem i znovu načítat okno, občas je matoucí, že okno se po stažení nepřekreslí. Chápu proč.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 29 březen 2019 - 9:04

  • 0

#87 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 9:13

A treba WN te nezajima? Tam obcas lidi pisi nebo doplnuji veci, ktere se do FI logu nevesly. A to uz na nepublikovanych muzes klidne mit.

 

Nicmene dobry postreh, zkontroluji si, jake typy logu se snazim stahovat.


  • 0

#88 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 9:28

Rozhodne bych zustal u stahovani vsech typu logu. Ze se funkce v menu mjmenuje nejak, co uplne neodpovida, se tu resilo jiz nekolikrat. Kdyz to vim, zvyknu si na to a neprekvapuje me to. Kdyby se funkce prejmenovala, asi by to usnadnilo orientaci GG novackum, mne ne. (Ale je pravda, ze to vysvetluju doceka casto. ;-))


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#89 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 9:31

Nevím, ale na nepublikovaných můžu mít snad jen své nebo reviewerovy logy. Jak se loguje nepublikovaná keš? Měli jsme tu hromadu předpublikačních nálezů, jeden koumák našel celou sérii, ale logy tam psal sice s datem nálezu, ale až po tom.

Jak to chápu, teď nenám označeno nic a tedy do statistik se zahrnou všechny. Když označím všechny, bude výsledek stejný, ale když mi tam pak přibyde nepublikovaná archivka, do statistik se nezahrne. Zkusím to.


  • 0

#90 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 9:38

Kazdopadne napsal jsem GS, jeslti by nebyl dobry napad bud pridat nejaky filtr do dotazy, kterym by se nepublikovane kesky ignorovaly, nebo pridat ke kazdemu logu plicko, ze ktere by se log na nepublikovane kesi dal poznat. Tak uvidime.


  • 3

#91 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 19:33

GS odpovedel tradicne.. ze dekuje za namet, ze na to zalozili ticket a ze se uvidi.
 
Ja to mezitim u sebe zkontroloval a zjistil, ze narozdil od stareho API ted taham navic i "Post Reviewer Note". Zkusil jsem to tedy premluvit k tomu, aby to tento typ logu nestahovalo. Coz by mohlo alespon na nektere nepublikovane kese zabrat.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 29 březen 2019 - 19:34

  • 0

#92 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 19:40

A tobe to Post Reviewer Note stahuje? Ja ho nikdy nedostal.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#93 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 19:53

melo by, pokud nebyl smazan pred publikaci.

Ma nekdo nepublikovanou zaarchivovanou kesu, kde tenhle log ma? ja totiz ne.


  • 0

#94 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 20:14

Smazani logu je to, co ocekavam, ze by melo vratit log oznaceny jako isArchived:true. Zkousel jsem to u mnoha kesi, i u sve (zda se archivovane logy neposilaji jen u vlastnich kesi) a zadny takovy log jsem nenacet - tedy ani Post Reviewer Note ani isArchived:true.

 

Ale to je spis na soukromou korespondenci nez na forum. I kdyz ... tady mozna najdeme nekoho/nejakou kesku, na cem by se to dalo overit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#95 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 20:20

Lidi, ja si nemuzu pomoci.

 

Kdysi jsem mel taky jednu takovou rozdelanou kes, ktera nikdy nedospela k publikaci, az byla zaarchivovana. Tak jsem si schvalne zkusil poslat uplne vsechny nalezy a veskerou komunikaci s API si nechal vypsat do souboru. Po te moji nepublikovane kesi tam nebyla ani zminka.

 

Mozna to bude tim, ze jsem u ni vlastne vubec nic do logu nenapsal.

 

Pokud to tedy nekomu z vas takovou kesku stahlo, na zaklade jakeho logu?

 

Takovy napad, kdyz si na te stahnute nepublikovane kesi date zobrazit listing, mely by ty logy byt na konci videt. Vcetne odkazu na online verzi na webu. Zkuste si ten log na webu otevrit a tam jej nechat smazat! Smazane logy by tu kesku uz nemely v databazi zakladat.


  • 0

#96 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 20:56

U mě třeba pokus GC3K1G6, má jen jeden můj Archive log, samozřejmě není smazaný. Když ten log smažu, už se nestahuje, to funguje, ověřeno na jiné archiválii. Nicméně stále nechápu, proč funkce na stažení nálezů vůbec zpracovává archive log.


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 29 březen 2019 - 20:56

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 20:59

A kdyby se to jmenovalo "stažení vlastních logů", tak bys to už chápal?
  • 2

#98 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 21:11

Jo, ale to je jiná funkce :-)


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#99 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 21:13

Není, přesně tohle to vždycky dělalo. Ba dokonce se to tak bude i jmenovat.
  • 2

#100 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 21:25

melo by, pokud nebyl smazan pred publikaci.

Ma nekdo nepublikovanou zaarchivovanou kesu, kde tenhle log ma? ja totiz ne.

 

Musi ta kes byt archivovana? Mam jednu, kde mezi mnou a RW probehla cila debata a ja nakonec tu kes publikoval pod jinym kodem (pokud nekdo bada na duvodem, tak jim je prave ten necim zajimavy GC kod) a tento listing nechal jako pracovni. Nicmene v GG nemam stazeny zadny ze svych nepublikovanych listingu. Mam jich par zalozenych ale zadny nebyl archivovan. Mozna jsem nedaval pozor,  :)  jaky zpusobem mam zkusit stahnout tu nepublikovanou kes?


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama