Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.0 - veřejná betaverze

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
320 odpovědí na toto téma

#101 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 21:44

Aha, tak beru zpet, stahla se mi taky. Ale jsou tam jen me WN, RN tam nejsou (na webu jsou). Nicmene kdyz kes v GG rozkliknu a dam "Stahnout listing" nebo "Stahnout listing s logy" tak chvilku se neco dej a pak vyskoci okno s chybou "Chyba pri prihlasovani... Zkontrolujte sve jmeno a heslo.". Vzpominam si, ze toto mi dela uz nejakou dobu, takze to neni jen s prechodem na nove API. Prihlaseny jsem a jinak pred i po teto hlasce GG funguje jak ma. Mam aktualizovano. Ale jsem svatecni uzivatel GG a tuto funkci temer nepouzivam, tak jsem to zatim neresil.


  • 0

#102 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 22:37

"stáhnout listing s logy"... To nebude funkce Geogetu ani API. Není to nějaký plugin, třeba Geojarry?
  • 0

#103 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 23:33

"stáhnout listing s logy"... To nebude funkce Geogetu ani API. Není to nějaký plugin, třeba Geojarry?

 

Zkusil jsem to znova a v zahlavi okna se objevi GeoJarry. Mam verzi 2.6.5. a novejsi pry neni, ale co vim, dela to uz nekolik mesicu, urcite jsem si toho vsiml uz loni pred vanoci. Jak jsem psal, jsem svatecni uzivatel GG a zrovna toto moc nepouzivam, jen jsem se ted chtel podivat co se stahne za logy.

 

Edit: nikde v konfiguraci tohoto pluginu jsem nenasel prihlasovaci udaje. Chapu to ale spravne, ze GeoJarry se chova podobne jako c:geo a taha to z webu? Pokud ano, tak je problem asi vysvetlen jeho neaktualnosti. Strejda gugl taky neco naznacuje, tak az bude chvilka zkusim to poresit.


Tento příspěvek byl upraven od Pavel TT: 29 březen 2019 - 23:37

  • 0

#104 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 23:54

Takze jsem to ted zkusil z kontextoveho menu, tedy predpokladam, ze pres API a tam stazeni logu funguje. Udelal jsem nekolik pokusu. Zkusil jsem vcerejsi CITO (ownera ktereho zejmana mistni moderator miluje) a stahly se komplet logy vcetne Ricova publikacniho. Zkusil jsem kes jednoho mistniho pruserare a logy se nacetli vcetne Ricova RN. Vse je az popublikacni, byt nas betatest log je datovan pred publikaci. Nakonec jsem zkusil ten svuj nepublikovany listing a stahly se jen me logy, ale RN od Rica nikoliv. Nicmene je to listing stale zivy, ne archivovany, tim slouzit bohuzel nemohu.


  • 0

#105 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 23:56

Geojarry není součástí Geogetu, je to neoficiální doplněk spravovaný kdo ví kým. O tom v tomto vlákně opravdu není řeč, tady se věnujeme betaverzi GG s novým oficiálním API od Groundspeaku.
  • 0

#106 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 0:05

Geojarry není součástí Geogetu, je to neoficiální doplněk spravovaný kdo ví kým. O tom v tomto vlákně opravdu není řeč, tady se věnujeme betaverzi GG s novým oficiálním API od Groundspeaku.

 

Ano to uz jsem zjistil, jen uz si nevzpominam kdy jsem ho instaloval, nicmene pouzivam prvni instalaci a jen aktualizuji, takze asi nejake prvotni pokusy. Nicmene ten posledni post uz jsem zkousel pres API a vysledek popsal. GG mam verzi 2.10.0.790 vse mi funguje.


  • 0

#107 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 13:12

Když se vyčerpá limit, tak se teď zobrazují dvě chybové hlášky za sebou - nestačila by jen jedna, tak jako to bývalo dříve? Viz přiložený soubor první se objeví ten error co je nahoře a stiskem storno se pak zobrazí ta spodní chybová hláška.

Přiložené miniatury

  • vycerpani_limitu.png

  • 0

#108 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 18:54

Kazda hlaska je zjevne od uplne jine chyby. Podivam se na to.

 

Mimochodem, chapu to dobre, ze se ti uz povedlo prihlasit? Jak?


  • 0

#109 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 19:07

Na https://www.geoget.c...ku.php/download je k dispozici aktuální sestavení betaverze. Neni opraveno zdaleka všechno, ale něco už jo. Vybiram:

 

- import kesi s velikosti "regular". (ono by se to zitra opravilo samo, ale bude to takhle alespon imunni vuci budouci napadum nejakou velikost prejmenovat.

 

- Uz by to nemelo mit problem s importem podle kraje s diakritikou

 

- Spousta vnitrni neviditelne prace kolem nove cachemapy (nove nazyvana GGmap).


  • 0

#110 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 19:46

Nedari se mi GGmap najit, abych se podival, poradis?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#111 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:29

Mimochodem, chapu to dobre, ze se ti uz povedlo prihlasit? Jak?

No měl jsem smazaný soubor gclive.XXXXXXXX.ini a zkusil jsem místo plny listing dat jen základní a ono si to vyžádalo přihlašovací údaje a přihlásilo mě to a pak, když jsem druhý den zkusil se přihlásit přes menu Nástroje Nastavení Geocaching Live, tak mě to už také přihlásilo, takže to co minulý den nefungovalo, tak následující den mi zafungovalo, takže nevím, čím to bylo.
  • 0

#112 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 21:40

Samotný Ggmap tam ještě není, mám to pořád ještě hodně rozhrabane.
  • 0

#113 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 6:14

Aha, ja to pochopil tak, ze kdyz jsi zminil jmeno, tak uz to pod nim najdeme. V pohode, rad si pockam (co jineho taky zbyva, ze?).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#114 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 6:15

Udělal jsem čistou instalaci bety, stáhnul vlastní nálezy a getting elevation information běží už asi půl hodiny a zatím prošla asi 300 bodů z 2000.

dds.cr.usgs gov:443. Je to správně, je tam chyba, nebo je to jen momentální problém? Přenesu si tam datadir z používané verze, problém to nebude, jen jestli je normální, že to tak dlouho může trvat?


  • 0

#115 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 6:20

Odhaduji problem s dostupnosti serveru s SRTM daty. Pak se pro kazdou kesku pokousi pripoojit a stahnout potrebna data a vypadava az na timeout. Staci stahnout srtm adresar z puvodniho datadiru.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#116 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 6:24

Ano to uz jsem zjistil, jen uz si nevzpominam kdy jsem ho instaloval, nicmene pouzivam prvni instalaci a jen aktualizuji, takze asi nejake prvotni pokusy. Nicmene ten posledni post uz jsem zkousel pres API a vysledek popsal. GG mam verzi 2.10.0.790 vse mi funguje.

 

Opravdu potrebujes GeoJarry? (Pokud ano, docela my me zajimalo k cemu.) Nebude lepsi ho smazat?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#117 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 7:13

Děkuji mimo jiné za opravu importu, je plně funkční.


  • 0

#118 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 11:05

Nakonec se SRTM stáhlo, asi po víc než hodině, ale řešit to nebudu, překlopím si tam aktuální datadir z ostré verze. Já jen jestli se SRTM nejsou nějaké problémy pořád, ale dosud jsem to nezaznamenal.


  • 0

#119 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 19:56

Opravdu potrebujes GeoJarry? (Pokud ano, docela my me zajimalo k cemu.) Nebude lepsi ho smazat?

 

Uz ani nevim proc jsem jej v zacatku instaloval, mazat ho asi neni duvod, ale asi ani nebude duvod ho instalovat pokud budu instalovat GG na nove PC. Do mych prispevku se dostal vicemene omylem a mou neznalosti. Puvodni snahou bylo reagovat na to, ze betaverze GG stahuje i vlastni nepublikovane listingy, ktere maji logy a to vcetne logu od reviewera. Protoze na stazeni logu jsem pouzival GeoJarry (aniz bych si to uvedomoval) tak mi od urcite doby nesly stahovat logy ke kesim a proto jsme to zminil. V okamziku kdy logy stahnu pres kontextove menu a tedy pres API, tak se mi stahnou. A to s timto vysledkem.

 

GG 2.10.0.790  - stahl nepublikovanou kes s RN a WN logy

GG 2.10.0.793  - stahl nepublikovanou kes pouze WN logy (resp. jen s jednim protoze jich tam vice neni ale predpokladam, ze by je stahl vsechny)


  • 0

#120 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 7:04

Pokud plugin nepouzivas, smaz ho. Nebude se ti tam motat a nepouzijes ho misto jine funkce, kterou bys pouzit mel/chtel. Navic je otazka, zda pro tebe vubec ma nejake uzitecne funkce.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama