Přejít na obsah


Fotka

Co jsem to ulovil?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 9:09

Vzpomněl jsem si na jednu věc.

 

V září 2012, tedy dáááávno před tím, než jsem začal geokešovat, jsem při jednom výletu do poměrně málo frekventované příhraniční oblasti objevil stranou od cesty na sloupku plastovou krabičku. V něm byla v igelitovém sáčku knížečka a myslím, že i propiska. V knížečce byly návštěvní záznamy, tj. nick a datum. Už tehdy jsem tušil, že něco jako GC existuje, ale moc mě to nezajímalo, takže jsem zalogoval sebe, přítelkyni a psa a na celou věc víceméně zapomněl.

 

No a teď jsem si na tuhle drobnou příhodu vzpomněl a řekl si, že zjistím, co to bylo. Rozhodně to není žádná aktivní nebo archivovaná tradička -- taková na tom místě nikdy neexistovala. Logbook jsem si tenkrát vyfotil, ale bohužel jen na straně, kde jsem se logoval. Čitelný je jen jeden nick, který jsem na geocaching.com nenašel (resp. našel nick, který to zjevně není).

 

Tušíte, co jsem to tenkrát našel?

 

Tohle je to místo: N 50°47.643', E 13°56.768'


  • 0

#2 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 10:06

Tak her na podobném principu je více. Také jsem již párkrát našel krabičku od "konkurence". 


  • 0

#3 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 10:19

Poslal jsem ti tip do SZ


  • 0

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 11:09

Tak her na podobném principu je více. Také jsem již párkrát našel krabičku od "konkurence".

V roce 2012 jich asi ještě tolik nebylo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka