Přejít na obsah


Fotka

Může tohle cache owner vůbec žádat?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 19:37

GC4RY18. Owner chce u logu foto, jinak bude log mazat. To mi přijde mimo pravidla, nebo se pletu?


  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 19:56

Nepleteš. O fotku by mohl slušně požádat, ale ne vyhrožovat mazáním logu, pokud nebude obsahovat fotku.

Podívej se, kolik má dotyčný nálezů. ;-) Pravidla asi moc nezná, podle formulací o souřadnicích atd.bych tipovala dítě.
Keše s podmínkou byly podle mě zrušeny dřív než tahle vznikla, ale třeba se pletu a někdo mě opraví.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 30 březen 2019 - 19:57

  • 0

#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 19:57

Žádat může, ty plnit nemusíš, log mazat nesmí.

Už 10 let jsou ALR zakázané.

 

http://wiki.geocaching.cz/wiki/ALR


  • 1

#4 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 20:14

Nepleteš. O fotku by mohl slušně požádat, ale ne vyhrožovat mazáním logu, pokud nebude obsahovat fotku.

Podívej se, kolik má dotyčný nálezů. ;-) Pravidla asi moc nezná, podle formulací o souřadnicích atd.bych tipovala dítě.
Keše s podmínkou byly podle mě zrušeny dřív než tahle vznikla, ale třeba se pletu a někdo mě opraví.

 

A jak tohle prošlo schválením?


  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 20:15

to se zeptej buď jeho, nebo toho reviewera


  • 0

#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 20:16

To se zeptej příslušného revírníka.

Je velká pravděpodobnost, že podmínku fotky si do listingu doplnil až po publikaci a porušil tak pravidla. => Revírníka o změně nemůže vědět, pokud se nikdo neozve. ;-)
  • 0

#7 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 20:23

To se zeptej příslušného revírníka.

Je velká pravděpodobnost, že podmínku fotky si do listingu doplnil až po publikaci a porušil tak pravidla. => Revírníka o změně nemůže vědět, pokud se nikdo neozve. ;-)

 

Tak ono je to celé poněkud akademická debata, owner se naposledy přihlásil v listopadu 2018, takže mazání logů asi nehrozí. Jo, dneska to nebylá dobrá procházka, předešlé keši jsem dal rovnou NA... ach jo.


  • 0

#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 20:49

Je na tobě, jestli ho zkusíš upozornit nebo budeš postupovat přes revírníka - v tom případě by asi krabka šla do archivu, když se owner na výzvu k nápravě neozve.....
  • 0

#9 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 21:06

Koukám, že jsem logovala v prosinci 2015 a bez fotky. Buď tam ta podmínka nebyla nebo nevím. Každopádně log tam stále mám, takže asi tak...
  • 0

#10 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 21:42

Shodou náhod jsem právě dneska byla na keši, kde autor slušně požádal o fotky. V listingu je žádost díky barevné úpravě dobře vidět, takže jsem si jí všimla a ráda vyhověla. Pokud se chceš podívat, mrkni na Kamenný most Chýnov GC2EDT0.
  • 0

#11 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 21:51

Shodou náhod jsem právě dneska byla na keši, kde autor slušně požádal o fotky. V listingu je žádost díky barevné úpravě dobře vidět, takže jsem si jí všimla a ráda vyhověla. Pokud se chceš podívat, mrkni na Kamenný most Chýnov GC2EDT0.

 

Slušně požádat je jiná. Obecně se snažím fotky přidávat, kde to dává smysl.


  • 0

#12 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 21:52

Neres to. Found jsi zalogoval, mas na nej pravo i bez fotky a tim to konci. Owner ti log nesmaze. Kdyby mazal logy bez fotky, uz by ho lidi zadupali do zeme davno. No a kdyby nahodou to preci jen smaznul, dostanes notifikaci a dozvis se to. V takovym pripade ja bych mu tam FI log dal znovu a jako bonus bych mu pridal NA log s komentarem pro reviewra at mu to archivuje pro poruseni pravidel. Ten by to taky nearchivoval, ale donutil by ho tu podminku smazat pod pohruzkou archivace. Ale tak daleko to nedojde.


  • 5

#13 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 21:56

Proč nezkusit poslat ownerovi mail s upozorněním, že porušuje pravidla a že stačí přeformulovat podmínku na slušnou žádost? ;-)
  • 1

#14 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 22:05

Proč nezkusit poslat ownerovi mail s upozorněním, že porušuje pravidla a že stačí přeformulovat podmínku na slušnou žádost? ;-)

 

Protože se naposledy přihlásil 6. listopadu 2018. Navíc tato námitka je již v mém logu, který by měl také dostat.


  • 0

#15 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 23:13

A naposledy logoval předloni v květnu. Zbytečný se tím zabývat...


  • 5

#16 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 18:10

Nedá mi to hodit sem malý OT. Zvědavka tu má 5 příspěvků a 5 palců dolů od ádvanáctky. Zřejmě neudržitelná osobní antipatie. Doufám, že i mínusy zde na fóru mají svůj denní limit...


  • 0

#17 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 18:46

Když mu to pomůže z depky. ;-) Můžeš si všimnout, že já jeho příspěvky nepalcuji, jen ignoruji, přestože on nelenil vyhledat mé i několik let staré! Není to už diagnóza? :-)
Největší fór je, že jsem i věděla, kdo to je a zapomněla. Jsou podstatnější věci. :-)
  • 6

#18 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 20:08

Co škádlívá, rádo se mívá, říkalo se za mých mladých let. Prostě se smiř, že máš nápadníka ;-).
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#19 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 5:50

To se zeptej příslušného revírníka.

Je velká pravděpodobnost, že podmínku fotky si do listingu doplnil až po publikaci a porušil tak pravidla. => Revírníka o změně nemůže vědět, pokud se nikdo neozve. ;-)


Je to tak - co jsem se koukal do historie změn, tak revizí po publikaci prošel kompletně celý listing, včetně přidání oné nepřípustné podmínky logování.
Owner byl již upozorněn na nedostatky, nicméně k tomu spíše než vlákno diskuze na gc.cz má sloužit NA log ;)
  • 4

#20 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 6:36

Je to tak - co jsem se koukal do historie změn, tak revizí po publikaci prošel kompletně celý listing, včetně přidání oné nepřípustné podmínky logování.
Owner byl již upozorněn na nedostatky, nicméně k tomu spíše než vlákno diskuze na gc.cz má sloužit NA log ;)

 

Jen maličko OT: to máš sice pravdu, Jakube, ale třeba tady GC58RKV NA log je a nic se neděje ;)


  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama