Přejít na obsah


Fotka

Může tohle cache owner vůbec žádat?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 12:31

Navíc, NA log “jen” kvůli podmínce fotky a při následné neaktivitě nebo neochotě ownera skončí archivací, což tazatel zřejmě v úmyslu neměl.
I když vzhledem k nulové údržbě si to asi keš zaslouží...
  • 3

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#22 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 13:59

Navíc, NA log “jen” kvůli podmínce fotky a při následné neaktivitě nebo neochotě ownera skončí archivací, což tazatel zřejmě v úmyslu neměl.
I když vzhledem k nulové údržbě si to asi keš zaslouží...

 

Zaslouží si to, je to nezajímavá, špatně vymyšlená městská mikrokeš s listingem co porušuje pravidla. Ale já už ten den jeden NA log dal, tak jsem trošku přibrzdil, abych nebyl za kverulanta, který chodí a rozdává NA logy.


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 01 duben 2019 - 13:59

  • -1

#23 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 14:38

Zaslouží si to, je to nezajímavá, špatně vymyšlená městská mikrokeš s listingem co porušuje pravidla. Ale já už ten den jeden NA log dal, tak jsem trošku přibrzdil, abych nebyl za kverulanta, který chodí a rozdává NA logy.

Nemyslím si, že je nutné být tak nekompromisní. To nezajímavé a špatně vymyšlené může být čistě tvůj subjektivní názor. A to porušování předpisů je spíš takové virtuální. Žádná podmínka se nemusí dodržovat, tak co řešit. Vem si, jak by tě mrzelo, kdybych ti na tvou kešku napsal: Šli jsme na FTF, ale byli jsme až druzí, auto nám zapadlo do závěje a půl hodiny jsme ho vykopávali a měli jsme plný boty sněhu. Krom to ta keška je úplně blbě vymyšlená, protože je strašně daleko od silnice. :-) Třeba to owner s tou fotkou bral jako pěknou fíčurku a nevěděl, že už to neplatí.


  • 3

#24 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 16:12

Zaslouží si to, je to nezajímavá, špatně vymyšlená městská mikrokeš s listingem co porušuje pravidla. Ale já už ten den jeden NA log dal, tak jsem trošku přibrzdil, abych nebyl za kverulanta, který chodí a rozdává NA logy.

Ale nezaslouzi. Kes je v pohode. Ma v listingu nesmyslnou podminku, ale tu stejne kazdy ignoruje, vcetne ownera, takze o nic nejde. Jinak snad funguje, je na miste, lovit se da, takze proc jako by si mela zaslouzit archivaci? Jen kvuli ty chybe v listingu? To mi prijde prehnany, kdyz to nicemu nevadi. Nechte ji zit a ownera taky, o nic nejde. Ze je kes obycejna je subjektivni a duvod k archiaci to rozhodne neni. Az budes potrebovat denni bod do statistik a jina kolem nebude, vezmes za vdek i takovouhle a budes rad ze tam je. NA log je na miste az kdyz by na ty podmionce trval, mazal logy, nebo by kes nesla lovit, byla nejak nebezpecna atd. Nic takovyho se tady nedeje a ta jedna veta navic v listingu snad nikomu nemusi vadit. Ostatne kdo necte listingy, zadny problem nema ;)


  • 7

#25 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 18:42

Modráku, poslední věta a od tebe.....to nemá chybu, málem jsem jsem se smíchy polila kafem!
Celá léta tě ( mylně? ) považuji za pilného čtenáře listingů a ty takhle? Co všechno se tu člověk nedozví díky jednomu dotazu.
  • 3

#26 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 18:46

Jen maličko OT: to máš sice pravdu, Jakube, ale třeba tady GC58RKV NA log je a nic se neděje ;)

 

Hmmm, vůbec nebyla ve frontě keší s NA logy, tak asi chyba systému...


  • 0

#27 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 21:40

Jinak snad funguje, je na miste, lovit se da, takze proc jako by si mela zaslouzit archivaci? Jen kvuli ty chybe v listingu? To mi prijde prehnany, kdyz to nicemu nevadi. Nechte ji zit a ownera taky, o nic nejde. Ze je kes obycejna je subjektivni a duvod k archiaci to rozhodne neni. Az budes potrebovat denni bod do statistik a jina kolem nebude, vezmes za vdek i takovouhle a budes rad ze tam je.


No tak někdo by třeba místo ní mohl udělat nějakou pěknou, že. Každopádně je to keš založená na tom, že je na místě, kde je pěkná vyhlídka... takováhle.

Jinak podtýkám, že já jsem jí NA nedal, jen jsem upozornil na ten problém s podmínkou.


  • 0

#28 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2019 - 6:38

Tahle keš s podmínkou není proti pravidlům? https://coord.info/GC7EM66

 

 

Geocache Description:

Keš s podmínkou.  Zalogovat nález může pouze ten, kdo v okamžiku nálezu má splněnou podmínku - tou je účast na 33 CITO  eventech.

 

Jelikož vím, že tuto část nikdo nečte, upozorňuji pouze na podmínku. Ostatní lovci mohou logovat pouze write note a změnit log po splnění a účasti na 33 CITO


  • 0

#29 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2019 - 6:41


Tahle keš s podmínkou není proti pravidlům? https://coord.info/GC7EM66

Geocache Description:


Keš s podmínkou. Zalogovat nález může pouze ten, kdo v okamžiku nálezu má splněnou podmínku - tou je účast na 33 CITO eventech.




Jelikož vím, že tuto část nikdo nečte, upozorňuji pouze na podmínku. Ostatní lovci mohou logovat pouze write note a změnit log po splnění a účasti na 33 CITO


Ano, to zadat muze.
http://wiki.geocachi...Challenge_cache
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama