Přejít na obsah


Fotka

Nove LABky (oficialni jmeno je Adventure Lab)

geoget groundspeak doporučení

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1237 odpovědí na toto téma

#261 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2019 - 23:16

Diky PaTTrickovi, ktery mi poslal potebna data (diky) jsem mohl vytvoril GPX soubor peti LABek v blizke Wroclawi (prilozen).

Přiložený soubor (y)


  • 0

#262 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 21:36

Ve vlákně jsem četla, že apka hodně žere baterii - jde mezi jednotlivými místy apku zavřít a třeba i vypnout data? Ještě jsem s ní nelovila a ráda bych věděla, co je možné a co ne.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 22 říjen 2019 - 21:36

  • -1

#263 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 21:43

Jde to, žádný problem, taky jsem to tak dělal, navic se mi při přepínání aplikací vždy spouštěla znova místo aby naskočila v posledním stavu, ale za to může asi agresivní application Killer v mobilu od výrobce jehož cílem je šetřit baterií.
  • 1

#264 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 21:44

Zavrit appku jde, kdyz se odhlasis z geo profilu. Ale nekdy ani to ji uplne nevypne. Proto je u techto (mozna) spatne napsanych appek lepe, kdyz ji natvrdo zavres (Force Stop pres Setting-->app).


  • 1

#265 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2019 - 23:28

Appku není problém mezi jednotlivými labkami vypnout.

Třeba v Hamburku jsme lovili tři série labek najednou, přičemž appka zobrazí vždycky jenom jednu, takže je mezi nimi potřeba přepínat.

Takže ani není problém lovit jednu sérii labek po jednotlivých labkách třeba celý rok (když jsou třeba rozházené daleko od sebe). Nebo mít jenom část nějaké série, dokončit to povinné není  ;)


  • 1

#266 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 13:27

V Písku je nová lab, od hynouse, včetně bonusové keše GC8E1YE


  • 0

#267 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 14:50

Lab Pisek

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  Pisek.gpx   24,87K   132 Počet stažení

  • 1

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#268 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 14:52

Diky, georabbits! To byla rychlost!


  • 0

#269 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 14:57

Není zač. Souřadnice labek byly součástí listingu bonus keše, takže to šlo ráz na ráz :-)


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#270 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 15:06

Přišla mi notifikace, cestou do města zkusim.

 

První labka u mostu cestou do knihovny odlovena - hezky udělaný listing a malý chyták u odpovědi na první otázku. .-) To se ownerovi povedlo, pobavil mě.

 

Jen mě překvapilo, že už se labky počítají do odlovených? Přibyl mi jeden nález, včera jsem ještě nic nelogovala.....Žila jsem v domnění, že labky se do celkového počtu nálezů nezapočítávají. 


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 24 říjen 2019 - 16:26

  • 0

#271 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 16:49

Počítají se do počtu nálezů. Ale do statistik na Projekt GC se nezapočítávají
  • 1

#272 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 17:36

Počítají se do počtu nálezů. Ale do statistik na Projekt GC se nezapočítávají

 

... ale jejich pocet je na project-gc aspon v titulku videt.


  • 0

#273 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 19:03

Neni to pro mne podstatné, jen jsem si chtěla ověřit, proč mi přibyl nález - abych někde u keše neměla FI místo WN.

Jinak písecké labky se mi moc líbily, ještě teď večer jsem prošla zbytek a musím chválit. Díky Vaškovi se podívám i na další v okolí, začaly mě bavit. Takže přílezitostně třeba na Tábor nebo Příbram.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 24 říjen 2019 - 19:05

  • 0

#274 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 7:31

Přišla mi notifikace, cestou do města zkusim.

 

První labka u mostu cestou do knihovny odlovena - hezky udělaný listing a malý chyták u odpovědi na první otázku. .-) To se ownerovi povedlo, pobavil mě.

 

Jen mě překvapilo, že už se labky počítají do odlovených? Přibyl mi jeden nález, včera jsem ještě nic nelogovala.....Žila jsem v domnění, že labky se do celkového počtu nálezů nezapočítávají. 

 

Čím tě tak zaujala? Co jsem zatím odlovil, tak mi přišly všechny celkem jen o přepsání jednoduché odpovědi.

 

Zatím jsem tedy moc LABek neodlovil. Asi nejhezčí byly na skořápkách asi před 5 lety, kdy byly celkem pěkně provedené fyzické schránky s úkoly. Pak na jiném mega, kdy to byly jen odpovědi. To ještě bylo logování přes web. Pak jsem si odlovil ještě Rakovnické LABky, ale to bylo skoro stejné. Info o objektu a jednoduché zjištění odpovědí.

 

I když slyšel jsem, že lze hledat snad i kód ve fyzické schránce (nebo na "fyzické stage" - např. štítek s kódem). Setkali jste se s něčím takovým?

Když zkoušejí LABky jako nový typ keše, zajímalo by mne, jestli existuje i něco jako multi-LAB nebo něco podobného, nebo jsou všechny LABky "na jedno brdo" - vlastně takové virtuálky (u těch se dříve často taky odpovídalo jen na otázky, s tím rozdílem, že tady se loguje přes aplikaci).


  • 0

#275 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 11:31

Romane, pokud jsem se dívala, tak nějaké štítky má myslím Příbram - v textu je zmínka, že pokud by byl se štítkem problém, má se volat uvedené číslo.

 

Písek se mi líbil z pohledu návštěvníka, který je ve městě poprvé - ukáže pět zajímavostí na krátké, ale dobře promyšlené procházce. Ke každému objektu je základní info a pěkná fotka. Zároveň získáváš po správné odpovědi na první zastávce vzoreček a na dalších po dvou číslech do souřadnic bonusu, což je dobře umístěná větší krabka.

Podle mě je to pro návštěvníka příjemné a třeba v létě nebo zimě tak akorát, aby člověk nelítal jak hadr na holi a nebyl otrávený. Podle mě skvěle promyšlené, budu dávat srdíčko.


  • 0

#276 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:28

... Podle mě skvěle promyšlené, budu dávat srdíčko.

To těžko, labky nic takového nemají, ony nemají ani log.


  • 1

#277 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:32

To těžko, labky nic takového nemají, ony nemají ani log.

Maji... po ukonceni cele serie muzes dat jednu az pet hvezdicek.


  • 0

#278 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:37

Tahle má jako bonus keš, ke které získáš souřadnice po správných odpovědích na jednotlivých labkách - na první máš vzoreček a na čtyřech dalších po dvou číslech do souřadnic. Přijde mi to dobře vymyšlené, že se díky mysterce v mapě o labkách dozví víc kačerů a máš možnost ownerovi poděkovat. Fakt si myslím, že udělal vyvážený celek. Další by se u něj mohli inspirovat. Přijeďte se podívat, návštěvy tu máme rádi, klidně i v noci - pár nočních eventů už tu bylo. .-)

 

Jo, hvězdičky jsem odklikla a nevyplnila. Jde to dodatečně?


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 25 říjen 2019 - 12:39

  • 0

#279 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 15:07

Labky a virtualky je ted moje zachrana pri rekonvalescenci po urazu, tak jsem za ne vdecny, ze se nemusim nikam ohybat, coz mi ted zrovna moc nejde. Zrovna dnes jsem byl v Rakovniku v ramci vychazek na labkach a ta vychazka mne tak akorat stacila a ne vse jsem znal. A hlavne jsem se seznamil s mistnim sofistikovaným zpusobem parkovani a placeni na namesti a jeste jsem si k tomu koupil dobre vetrniky. No proste na mne dychl takovy poklidny ruch malomesta dostatecne vzdaleneho od velkeho mesta a mam z toho dobrou naladu.

V Brne, kam ted jezdim na kontroly, jsem uz ulovil vsechny virtualky v centru a co jich tu maj a vsechny cache limitne se blizici D/T=1/1 a hlavne ze tu maji dostatek lavicek abych mohl odpocivat a rozjimat.

 

Tak si Labky, virtualky a cache D/T=1/1 schovavejte a hyckejte si je na doby kdy se Vam stane neco oskliveho a 4km tura bude pro vas celodenni vykon.


  • 4

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#280 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 16:32

Říkala jsem si, jak dlouho bez keší vydržíš.  ;)  Hlavně, jestli už je trochu líp - podle výletu to vypadá, že máš keše jako součást rhb.

Držím palce, snad ti někdo zase něco šikovného v dosahu vytvoří. Písecké by ti vyhovovaly, ale nejsme na trase - třeba příští rok?

 

Už mi fórum nadává, že jsem vyčerpala dnešní množství zelených palců. Njn, pozitivní zprávy čtu ráda a že znovu lovíš, je fajn.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak, doporučení

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama