Přejít na obsah


Fotka

Nove LABky (oficialni jmeno je Adventure Lab)

geoget groundspeak doporučení

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1237 odpovědí na toto téma

#281 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 19:53

Jo jo, ty cache beru jako dobrou rehabilitaci a zatim jich mam v okoli docela dost jen vybiram teren tak 1..2 a pokud mozno v blizkosti nejakou dopravu, metro, tramvaj, autobus. Labky v virtualky jsou v mem zdravotnim stavu primo idealni. Lustim co se da. A smutne koukam po dvou bonusovkach na Lhotach BENE ktere mam vylustene, ale jsou mimo muj dosah v casech vychazek a hlavne u D1, ktere se jeste nejaky cas budu vyhybat jako cetr krizi. Stejne tak i Pisek je ted mimo muj dosah. Ale ono se to jednou podda.

Zatim chodim na Hrad trapit policajty u tech magnetickych bran, neb tam spolehlive piskam, ale uz jsem zjistil, ze to je jen turisticka atrakce a jde tam pronest klidne bazuku, aniz by se o ni nekdo zajimal. Kovova hulka, nezajem, me vystuzeni titanem taktez nezajem, tak co si o tom myslet.

Nuz toz tak.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 25 říjen 2019 - 19:53

  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#282 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2019 - 4:34

Nové labky v Porubě.


  • 0

#283 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2019 - 6:54

Nové LABky v Brandýse (https://labs.geocaching.com/goto/hhdb)
  • 1

#284 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2019 - 10:01

Zatim chodim na Hrad trapit policajty u tech magnetickych bran, neb tam spolehlive piskam, ale uz jsem zjistil, ze to je jen turisticka atrakce a jde tam pronest klidne bazuku, aniz by se o ni nekdo zajimal. Kovova hulka, nezajem, me vystuzeni titanem taktez nezajem, tak co si o tom myslet.

Ber to optimisticky, že bezpečáci nejsou zas úplně blbí (samozřejmě v průměru a tak). Oni tuší, na koho si musí dát pozor a nad kým mávnout rukou. Takový režim celkem funguje do doby, kdy nějaký de.il "otestuje systém", pronese nůž a pak to fest rozmatlá v novinách, televizi nebo na svém youtube kanále ("Nefunkčí, nebezpečí a těch vyhozených peněz!!!"). A pak nastane buzerace a budou filcovat každého.

Podobně to bylo s keškama v kanálech. Léta tolerované (tady, pravda, možná i někteří věřili, že jsou děsně tajné a správci kanálů nic nevědí). A pak se stal jeden průser a je utrum.


  • 4

#285 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2019 - 13:33

LAB - LENINKA

Přiložený soubor (y)


  • 1

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#286 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2019 - 20:05

Tak na webovky o českých LAB jsem dnes přidal nové LABky:

 

- Hopsa hejsa do Brandejsa

- LENINKA


  • 0

#287 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2019 - 21:25

Nešlo by sem jako nejlepší odpověď dát některý příspěvek s odkazem na web s LABkami? Pokud se nepletu, má tuhle možnost zakladatel vlákna.
Bylo by to praktické, sice už si pamatuji, kde ho najdu, ale pár lidem by to pomohlo. ;-)

Nebo na hlavní stránce udělat odkaz jako je to třeba pro GG? Dost lidí se na nové labky ptá, hledají info. To je dotaz asi spíš na Tommy22.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 28 říjen 2019 - 21:28

  • 1

#288 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2019 - 8:42

Lab - Hopsa hejsa do Brandejsa

Přiložený soubor (y)


  • 1

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#289 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2019 - 14:47

Nešlo by sem jako nejlepší odpověď dát některý příspěvek s odkazem na web s LABkami? Pokud se nepletu, má tuhle možnost zakladatel vlákna.
Bylo by to praktické, sice už si pamatuji, kde ho najdu, ale pár lidem by to pomohlo. ;-)

Nebo na hlavní stránce udělat odkaz jako je to třeba pro GG? Dost lidí se na nové labky ptá, hledají info. To je dotaz asi spíš na Tommy22.

 

Zkusim to...


  • 0

#290 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2019 - 14:53   Nejlepší odpověď

Toto jsou soucasne weby, jejichz autori sleduji zrod novych Adventure LAB kesi a aktualizuji podle nich obsah. Patri jim za to poradny dik:

 

https://georabbits.c....php?page_id=33 (autor georabbits.cz)

https://sites.google...view/gclab/labs (autor SiMateam)

 


  • 4

#291 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2019 - 16:14

Díky, jak za odkaz tak za vaše weby.
  • 0

#292 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 7:59

V Třeboni jsou nové LAB: Zaniklé městské rybníčky


  • 0

#293 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 9:33

Na labky jdou také nastavit notifikace jako na ostatní druhy keší?
  • 0

#294 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 9:50

Nové LABky jsou také v Horním Bezděkově - Adventure golf.


Na labky jdou také nastavit notifikace jako na ostatní druhy keší?

 

Nene, aspoň já o tom nevím, že by se na LABky dala nastavit notifikace.


  • 0

#295 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 10:04

Ta Třeboň vypadá zajímavě, v aplikaci ji už vidím, GPX ještě není ke stažení. Tam se snad podívám ještě letos, navíc takováto místa mě dost zajímají, kde bylo něco, o čem už ani místní neví. Jen si tak říkám, že některá takováto místa by si zasloužila i normální krabičku. Předpokládám, že to jde, že labka kolizi dělat nebude.


  • 0

#296 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 10:08

A nevíte, zda v tom Bezděkově je nutné platit a labky odlovit jen při hře?


  • 0

#297 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 10:15

Jedna věc se mi nelíbí - apka ukazuje labky podle vzdálenosti a ne podle státu, takže jak mám do 150 km hned několik německých a rakouských, trvá než se prolistuji k českým. Jazyk neumím, takže sama se do oněch zemí nevydám - s Aj jsem třeba v Regensburgu neuspěla.
  • 0

#298 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 10:51

To je bohuzel styl geocachingu. Asi si v gs nepripousti, ze by hrac chtel lovit pouze kese z jedne zeme. To stejne je i s notifikacemi. Tam to take nejde filtrovat podle statu.

Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 04 listopad 2019 - 10:52

  • 1

#299 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 11:22

To je vec pristupu. Kdyz ziju v Kansasu, tak preci mohu lovit i v Oregonu a stale jsem v USA a to same je aplikovane na EU, kdyz ziju v ČR tak preci mohu lovit ve Francii, evropani preci uz nemaji zadne pasy, viza, hranicni kontroly a maji jednotnou menu, tak zadne prekazky namaji, tak proc jim to komplikovat, tak jim stacit radius okolo bydliste. Jo jazyk, to je prkotina, vzdyt se preci v celem svete uci na skole anglictina :D.

Ja osobne se citim jako Evropan a vsichni okolo mne si to mysli taky, neb kdekoliv v Evrope, kdyz jsem v davu lidi, tak si vzdy vyhlednou jen mne aby se mne na neco zeptali. Nevim zda vypadam jako domorodec, nebo jsem jedinny duveryhodne vyhlizejici, ale zdy jsem tataz jen ja. Kdyz vim, tak se snazim pomoci, kdyz nevim tak se snazim ric, ze jsem tu doopravdy poprve v zivote a nejsem mistni. A stejne si myslim, ze mi to neveri.

 

P.S, kdyz jme doma meli na navsteve vzdalenou pribuznou z USA a mema sebou kluka, tak ten kdyz slysel cestinu, tak nemohl uverit, ze tim jazykem mluvi jen 10 milionu lidi (coz je jedno alericke mesto) u uz nikdo jiny :huh: . No do hlavy mu to neslo a neveril nam :unsure: .


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#300 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2019 - 11:23

Jedna věc se mi nelíbí - apka ukazuje labky podle vzdálenosti a ne podle státu

 

Appka (aspon jeji nekolik poslednich verzi) ma oboje. Tlacitko Discover ma seznam podle vzdalenosti, tlacitko Explore ma mapu, kde vidis treba vsechny LABky v Cesku.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak, doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama