Přejít na obsah


Fotka

Nove LABky (oficialni jmeno je Adventure Lab)

geoget groundspeak doporučení

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1237 odpovědí na toto téma

#381 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 8:41

No trochu se obávám, že těch 80 lidí nemá nález, neb když něco neexistovalo :wacko: , tak nemůže být ani nalezeno :huh: . Asi se to bude chtit zeptat někoho kdo na těchto LABkách byl. Podle mně na https://labs.geocaching.com/logs ten svůj log nenajde a nevím kde jinde by se měl hledat, asi jen ve svých statistikách kde mu bude chybět 5 bodů :o. Docela by mne zajímal výsledek o někoho z Ostravy kdo odlovil :( .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#382 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 8:52

No trochu se obávám, že těch 80 lidí nemá nález, neb když něco neexistovalo :wacko: , tak nemůže být ani nalezeno :huh: . Asi se to bude chtit zeptat někoho kdo na těchto LABkách byl. Podle mně na https://labs.geocaching.com/logs ten svůj log nenajde a nevím kde jinde by se měl hledat, asi jen ve svých statistikách kde mu bude chybět 5 bodů :o. Docela by mne zajímal výsledek o někoho z Ostravy kdo odlovil :( .

Je to v pohodě, všichni ten nález mají zaznamenán - žádné body neubyly a ve statistikách nalezených labek normálně figurují. Což je vlastně další záhada.....


  • 2

Co nevidím, nahmatám . . .


#383 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 8:55

Zřejmě je to podobné, jako když najdeš keš, která je až po tvém nálezu archivována. Bod ti zůstane. Takže v Seatlu asi řádil nějaký "archivní duch".


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#384 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 9:10

Je to divné, archivovaná keš dále existuje, je možno zobrazit její listing, většinou je možno ji i logovat. Jen zmizí odkazy na ni ze seznamů a z mapy. Z externích seznamů třeba z Projectu-GC, z vlastní databáze v Geogetu, nebo třeba i z Googlu se na ni proklikne. Prostě, v GC se zrušené věci nikdy nemažou, jen zneviditelní pro běžný proklik. Tady keš naprosto jasně zmizela. Jako by nikdy nebyla. Je vidět, že databáze keší a databáze logů je v Seatlu něco jiného. Docela by mě zajímalo, kam vede odkaz z těch FI logů, myslím, že nikam. Ale vlastně u labek asi žádné logy nebudou.


  • 0

#385 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 9:51

A- Logy z Labek mi zůstaly.

2- Ve vedlejším vlákně se řeší, že někdo dostal Labky na vytvoření.

Mám k tomu dotaz- je tam omezení na počet "stagí"?


  • 0

#386 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 10:58

Ano, max. 5 labek... Plus je možné udělat jeste bonusovou mysterku...
  • 1

#387 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 14:10

Zde jsou dalsi dve serie LABek z Drazdan (opet po upozorneni od Petrs11; diky). Obe tyto serie jsou jednostageove (kazda se sklada tedy jen z jedine LABky).

 

Prvni je Auf dem Holzweg a je k ni i bonusova kes https://www.geocachi...auf-dem-holzweg.

Druha se jmenuje Die Schatzkammer der SLUB a i ta ma k sobe bonusovou kes https://www.geocachi...us-zum-labcache.

Přiložený soubor (y)


  • 1

#388 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 14:31

Dá se někde zjistit, kdo už vytvořil labky?


  • 0

#389 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 15:36

Zeptám se, nebyl jste někdo na LABkách v Pasově? Možná tam v sobotu pojedu a jak nejsem němčinář, docela by mě zajímaly i otázky - sice něco málo pochopím, ale....


  • 0

#390 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 16:25

Děkuji jezkum-sokolov za dodané souřadnice jejich loketských LABek, GPX připojuji.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#391 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 21:19

Nová LAB:

 

Anatomie skoku / Anatomy of a Jump + Bonus GC8G4TV

 

Díky autorovi MiciPaci007 za zaslání souřadnic.

Přiložený soubor (y)


  • 2

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#392 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2019 - 22:04

Nová LAB:

 

Uhlířský vrch

Přiložený soubor (y)


  • 1

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#393 mmarvv

mmarvv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2019 - 8:31

Nové labky

HAVÍŘOV - MĚSTO SOCH

 

https://labs.geocaching.com/goto/bimbo

Přiložený soubor (y)


Tento příspěvek byl upraven od mmarvv: 27 listopad 2019 - 8:54

  • 1

#394 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2019 - 15:47

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat jessie.r, že mě sama od sebe kontaktovala s dotazem, jaké informace jsou pro tvůrce GPX souboru v tomto vlákně relevantní, a následně vše potřebné jako podklad zaslala.

Připojuji tedy LABky v Bílém potoce.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#395 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2019 - 18:08

Poděkování patří i vám všem, kteří připravujete až neuvěřitelné rychle gpx soubory. Třeba Milevsko bylo přímo bleskové. Díky.
  • 0

#396 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2019 - 8:47

Mám jen takový dotaz, k čemu vám to je, když se labky loví stejně jen ofiko aplikací? Nebo je to i jinak?


  • 0

#397 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2019 - 9:13

Je to pro GeoGet - podrobný návod je na webu georabbits, ale v podstatě si je do dtb stáhneme a ručně nastavíme, že máme tehdy a tehdy nalezeno. Osobně si na místě nezapisuji přesný čas, dávám ho doma cca, za to mě asi pánové sprdnou.
No a díky gpx máš i možnost si keše zobrazit na stejné mapě jako ostatní keše - alespoň v Locusu jsem to asi třikrát vyzkoušela, ale ofiko apka má mapu...můžeš si i nastavit, jakou chceš, takže osobně si už gpx stahují jen do noťasu pro doplnění nálezů.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 28 listopad 2019 - 9:20

  • 0

#398 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2019 - 10:06

Já si ty labky dávám do GeoGetu a z bej si tahá data Locus. Takže jsem na nějakém novém místě, kouknu na kešky v okolí a hned vidím mezi kešemi i labky. Se navedu na dané místo (v Locusu mám lepší mapy). Samotnou odpověď už provedu v lab aplikaci.
  • 0

#399 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2019 - 10:09

Já si gpx stahuji do Locusu, a je to pro mě hlavně připomenutí, že na místě nějaké labky vubec jsou a kde, a že mám otevřít aplikaci... Takhle jsem minula labky třeba v Telči a v Dačicích, protože když jsem je neviděla v Locusu, tak mě nenapadlo, že tam nějaké jsou... ;(!
  • 0

#400 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2019 - 11:43

Labek je zatím jen málo a když to budu sledovat, vím o nich. Když to sledovat nebudu, nebudu o nich vědět protože to GPX si musím vědomě stáhnout, nebo dokonce vytvořit. Prozatím to má tedy význam jen statistický.


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak, doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama