Přejít na obsah


Fotka

Nove LABky (oficialni jmeno je Adventure Lab)

geoget groundspeak doporučení

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1237 odpovědí na toto téma

#101 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2019 - 22:50

Názor komunity? Vždyť to tu řeší jen pár lidí, co bych spočítal "na prstech jedné ruky"  :blink:

Přesně o tom jsem psal v logu jedné keše. Pár kačerů se o něčem baví a všem to vnucují jako názor komunity. To si děláš pr... teda srandu, že?


  • 1

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#102 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2019 - 23:29

Petrs11 mi poslal vsechna potrebna data z bratislavkeho mega eventu GC7TVVA (Keseriada 2019). Pripojuji GPX soubor pro LABky z tohoto megace.

 

Přiložený soubor (y)


  • 0

#103 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 11:55

Prikladam GPX soubor druhe serie LABek z letosnich Terezinskych her - Muzeum of Geocaching 2. Přiložený soubor  Muzeum of Geocaching 2.gpx   8,08K   312 Počet stažení


  • 0

#104 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 16:34

Přiznám se, že z labek mám fakt mizernej pocit. Myslím hlavně z těch Terezínskejch, ale i ostatní jsou alespoň pro mne naprosto OUT. 10 keší na ploše 30x8 metrů. Žádnej signál, tedy furt ven a zase dovnitř, krom toho musíš platit vstupný. Nejde o tu padesátku, ale tak trochu o princip. Ale zpět k labkám, samotnej soft stojí za hov... nic, ještě je to prakticky mimo klasické keše. A tohle, že by mohlo nahradit wigo? Možná jsem jenom takovej negativistickej po tom Terezíně, ale teď už vím, že žádné další labky už hledat nebudu.


  • 3

#105 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 18:26

Ani project-gc je nepokládá za plnohodnotné keše, takže teď třeba mám rozdíl 70 kousků. Které číslo mám brát jako správné, co myslíte?


  • 0

#106 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 21:54

Tak to je stav podobný jako původní staré challenge (snad se nepletu a nejmenovalo se to jinak) keše, které se taky počítaly tak nějak separátně, v profilu byly 2 čísla.
GC něco vymyslí a není schopen to začlenit do svého vlastního systému. Co na to říci. Snad raději nic.

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 26 květen 2019 - 21:54

  • 0

#107 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 22:02

Project-gc to neignoruje, on o nich ani nemůže vědět, protože Geocaching API o labkach neposkytuje žádné informace.

V tomto případě není problém v tom, že by to málo integrovali, ale v tom, že to vůbec integrovali. Že to vůbec začlenili do statistiky keší a zahrnuli to to celkového počtu nálezů. Je to vlastně úplně jiná hra.
  • 3

#108 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 22:16

Project-gc o nich ví, dokonce i zobrazuje jejich počet, ale nezahrnuje je do svých statistik.


  • 0

#109 Klaye

Klaye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 7:28

Souhlasím s None, ten software je tragickej. Mapa se nedá změnit (nebo nevim jak), a ta co tam je, nemá pořádný detaily. A to je jen jedna z více věcí, které mně vadily. Ty původní labky jsem bral při v potaz v celkovém počtu. Teď mám ale chuť je všechny smazat a mít v tom jasno. Jenže zalogování těch nových ani nejde smazat. Nebo se pletu? Doufám, že se to groundspeaku povede dokonit ještě víc, a tím to sami zabijou. 


  • 0

#110 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 8:00

Project-gc o nich ví, dokonce i zobrazuje jejich počet, ale nezahrnuje je do svých statistik.

 

Pocet se da odhadnout z pocitadel nalezu. V API na jednom miste ukazuji pocet s LAbkami, a na jinem bez nich. Takze se da z toho odhadnout, ze rozdil je pocet LABek. Alespon do te doby, nez se rozhodnou tam pripocitat i neco jineho...


  • 1

#111 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 8:24

Toto vlakno je v prvni rade o tom, jak dostat nalezy LABek do GeoGetu. A tim mit data ke tvorbe statistiky uplna, tedy dokonce lepsi, nez ma project-gc. Nove LABky se, bohuzel, musi doplnovat do tvurcu statistik rucne. To samozrejme project-gc delat nemuze, takze jeho statistiky nemohou byt uplne (ale jak pise HaLuMa, project-gc dela, co muze, aby tam byl aspon spravny celkovy pocet ulovku).

 

 

Jenže zalogování těch nových ani nejde smazat. Nebo se pletu?

 

Smazat to jde, stejne, jako to slo drive: tvuj profil -> Geocaches -> Lab caches -> tuknout na ikonu kose vedle kazde labky, kterou nechces mit.


  • 0

#112 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 17:20

Já už se z togho picnu. Jak a kde najdu gpx.starých LABek z Muzea Geocachingu?


  • 0

#113 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 18:09

Jak a kde najdu gpx.starých LABek z Muzea Geocachingu?

 

Pokud myslis letosni "Muzeum Geocachingu 2", tak to je v tomto foru (pred par dny).


  • 0

#114 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 19:01

Pokud myslis letosni "Muzeum Geocachingu 2", tak to je v tomto foru (pred par dny).

Nemyslím. Myslím ty první... Prostě vyhledávač není můj kamarád.


  • 0

#115 ondrashek06

ondrashek06

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 20:47

Když dám import lab keší z Terezína, které zde byly uveřejněny, tak mi Geoget napíše, že soubor pravděpodobně neobsahuje lab keše. Přesto se keše nainstalují, ale nezobrazují se mi v databázi. Přitom všechny předchozí labky mám viditelné. Nevíte, v čem je problém?


Když dám import lab keší z Terezína, které zde byly uveřejněny, tak mi Geoget napíše, že soubor pravděpodobně neobsahuje lab keše. Přesto se keše nainstalují, ale nezobrazují se mi v databázi. Přitom všechny předchozí labky mám viditelné. Nevíte, v čem je problém?


  • 0

#116 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 20:50

Když dám import lab keší z Terezína, které zde byly uveřejněny

 

Ty GPX soubory, ktere tady publikujeme, se do GeoGetu neimportuji pomoci praveho tlacitka mysi a volbou Import Lab, ale nacitaji se jako samostatny GPX soubor: Database -> Import -> Import files


  • 0

#117 ondrashek06

ondrashek06

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 21:19

 Geogetu moc nerozumím, jsem rád, že si do něj stahuju odlovené keše a udělá mi to statistiku. Až teď mi došlo, že keše v databázi mám, ale musím zrušit zatržítko  "nalezené", aby se mi zobrazily. . A musím je nastavit jako odlovené. Ale trklo mě to až v souvislosti s odpovědí. Takže díky.


  • 0

#118 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2019 - 22:07

Dnes jsem si všiml, že se objevily v ČR troje nové LABky. Kosova hora, Rakovník a Praha s přilehlým okolím.
  • 1

#119 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2019 - 23:06

Dnes jsem si všiml, že se objevily v ČR troje nové LABky. Kosova hora, Rakovník a Praha s přilehlým okolím.

 

Ano, Petr mi uz poslal data na jedny z nich (Po stopach rychtare Mirana). Zitra budu zpet na svem pocitaci a nahraju sem jejich GPX soubor. Ty zbyvajici dve jsou pry linearni, takze je tezke dostat jejich souradnice bez odehrani primo na miste (ale i tak zkusim neco najit).


  • -1

#120 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2019 - 19:14

Pripojuji GPX soubor pro LABky Po stopach rychtare Mirana (5 LABek v oblasti Prahy a Prezletic). Diky Petrs11 za dodane souradnice.

Přiložený soubor (y)


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak, doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama