Přejít na obsah


Fotka

Nove LABky (oficialni jmeno je Adventure Lab)

geoget groundspeak doporučení

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1237 odpovědí na toto téma

#121 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2019 - 23:04

Diky okamzite a vstricne odpovedi ownera Radza168 jsem vytvoril GPX soubor pro dalsi serii LABek - Kosova hora. Soubor je prilozen.

Přiložený soubor (y)


  • 1

#122 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2019 - 8:32

Díky za sledování novinek.

Jinak asi není možné se o nich dozvědět, co, bez toho, aby se každou chvíli zapínala aplikace.


  • 0

#123 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2019 - 10:25

Opet diky ownerovi martinracek26 jsem mohl vytvorit GPX soubor k dalsi nove serii LABek - Historicke mesto Rakovnik. Prilozeno.

 

 

Jinak asi není možné se o nich dozvědět, co, bez toho, aby se každou chvíli zapínala aplikace.

 

Pokud vim, tak je to tak, jak rikas: jinak to nejde. Hezky prehled LABek (a mnoha dalsich veci) dela georabbits.cz na svych strankach https://georabbits.c....php?page_id=33. Myslim ale, ze i on to bere vetsinou z tohoto fora nebo z mobilni aplikace.

Přiložený soubor (y)


  • 1

#124 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2019 - 11:04

Velmi dekuji za sdilene souradnice. Byl jsem si vcera odehrat jednu kesku ze serie Po stopach rychtare Mirana (GPX je tu ve vlakne k dispozici) a na otazku jsem nejak nedokazal odpovedet. Dnes jsem se ptal autora a on mi odpovedel, ze odpoved je treba hledat na internetu!

 

Zatim jsem na takovy pozadavek nenarazil a pripada mi trochu nesmyslny - domnival jsem se, ze odpoved ma byt dukazem, ze jsem na miste. V kazdem pripade mi to pripada hodne podivne, tak treba tim upozornenim nekoho varuji a nebude zaskocen jako ja.


  • 4

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#125 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2019 - 13:07

To jsem rád, že nejsem úplně slepej. Já to na internetu hledal taky a na mobilu to byl docela opruz.

Důkaz toho, že jsi na místě je podle mě v tom, že vůbec dostaneš otázku. Ta se neobjeví dřív než 10 nebo 20m od souřadnic. Ikdyž to, že odpověď máš hledat jinde než na místě samém, je trošku zvláštní.


Tento příspěvek byl upraven od mtauf: 27 červen 2019 - 13:09

  • 0

#126 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2019 - 15:03

Zlaté wigo, když se konečně vyladil jak player tak i stavitel wiga, přijde GS s touhle novinkou. Klika je, že se GPX soubory šíří pouze samizdatově a tedy nejsou vidět. Samozřejmě prezentuji pouze svůj názor.


  • 1

#127 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2019 - 18:06

To jsem rád, že nejsem úplně slepej. Já to na internetu hledal taky a na mobilu to byl docela opruz.

Důkaz toho, že jsi na místě je podle mě v tom, že vůbec dostaneš otázku. Ta se neobjeví dřív než 10 nebo 20m od souřadnic. Ikdyž to, že odpověď máš hledat jinde než na místě samém, je trošku zvláštní.

 

Psal jsem autorovi, ze by bylo rozumne alespon zminit nutnost to hledat na webu. Ale v terenu za slunicka na mobilu ... nic moc. Podle me je to uz mysterka.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#128 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2019 - 22:13

Psal jsem autorovi, ze by bylo rozumne alespon zminit nutnost to hledat na webu. Ale v terenu za slunicka na mobilu ... nic moc. Podle me je to uz mysterka.

Jsem tam byla dnes ráno a taky jsem chvíli hledala přímo na kříži. Ale v textu je uvedeno, kdy byl vysvěcen, tak jsem zkusila dát ten rok a pak rok předtím a vyšlo to.


  • 0

#129 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2019 - 6:13

Ahoj najde se někdo kdo vytvoří .gpx z labek z Megáče na Slovensku? ŠkoLABky.
Předem moc děkuji.
  • 0

#130 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 16:44

Nové v Dejvicích - Garáže Dejvice (5 míst)
  • 0

#131 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 19:28

Vytvořil jsem gpx LABek k Mega ŠVP Galanta. Protože ale ty LABky, které byly přímo na ranči již byly včera, kdy jsem se konečně k tomu dostal, deaktivované, nemám jejich souřadnice, názvy, ani si nepamatuju název celé série. Proto jsem sérii pojmenoval podle ranče, všechny LABky mají stejné souřadnice a místo názvů mají jen čísla. Komu to nevyhovuje, nechť je nepoužívá. Dělal jsem je pro sebe a protože je nikdo jiný nezveřejnil, dám je tedy já. BEZ ZÁRUKY (ale fungují).

LABky Osobnosti jsou ještě odlovitelné, snad vše sedí.

 

EDIT 5.7.: @davidb11 mi poslal souřadnice LABek z Ranče, gpx je tedy upravený a souřadnice i názvy sedí.

 


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 05 červenec 2019 - 6:00

  • 1

#132 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 22:05

Mirku ráno ti pošlu názvy i souřadnice. Mám to v notebooku. Budu velmi rád za předělání.
Děkuji David
  • 0

#133 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2019 - 11:11

Garaze Dejvice je dalsi serie LABek v Praze, ma dokonce i svou bonusovou mysterku https://www.geocachi...-garaze-dejvice. Data pro prilozeny GPX soubor mi poskytla ownerka bumbik (diky!). Souradnice jsou v vsech peti LABek stejne, protoze se lovi zrejme vetsinou pod strechou (i kdyz strop zrejme signal tady propousti docela dobre).

Přiložený soubor (y)


  • 1

#134 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2019 - 9:33

Dnes jsem objevil nové LABky "Hořovice - cesta za historií", GPX (GeoGet GPX v2) připojuji.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#135 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2019 - 11:31

Owner KRON Family mi poslal zmenu na jednu LABku v serii Plaminkovo putovani (Liberecky kraj). Novy soubor GPX je vytvoren a prilozen (jako verze 2). Owner take signalizuje, ze se mozna v budoucnu zase vrati k puvodni verzi (problemem jsou nenechavci na miste).

Přiložený soubor (y)


  • 0

#136 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2019 - 23:38

Na Broumovsku se objevila nová pětice Za kamennými zvířátky. Ráno bych zkusil vyrobit GPX, jestli mi do toho nevskočí důležitější záležitost.

Edit: jelikož se jedná o kontinuální záležitost, musím poprosit ownera, zda mi uvolní informace.

Tento příspěvek byl upraven od Jazzlinka: 20 červenec 2019 - 6:43

  • 0

#137 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2019 - 14:29

Děkuji maaacovi za poskytnutí informací pro zbývající čtyři LABky, které prozatím nemohu vidět, a hotový soubor připojuji. GC kód a hvězdičky obtížnosti dle bonusové kešky GC8A1KG.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#138 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2019 - 17:51

Petrs11 mi laskave poslal data pro vytvoreni peti LABek v Mnichove (ESO Supernova Besucherzentrum). Tato serie ma take bonusovou normalni mysterku (https://www.geocachi...lab-cache-bonus). GPX soubor LABek je prilozen.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#139 Petrs11

Petrs11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2019 - 11:58

V Ostravě je 5 nových labek - Integrovaná výjezdová centra v Ostravě - od karelkilian


  • 0

#140 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2019 - 17:10

Po informaci od Petrs11 jsem pozadal autora nove serie LABek v Ostrave o udaje pro GPX soubor a autor je okamzite poslal. Proto mohu prilozit GPX soubor teto nove serie LABek "Integrované výjezdové centrum Ostrava". Diky autorovi i Petrovi.

Přiložený soubor (y)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak, doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama