Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Challenge checker


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Vencju

Vencju

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2019 - 19:44

Ahoj,

 

chtěl bych založit challenge keš, jejíž jednou z podmínek je i funkční ověřovátko. Nemáte někdo zkušenosti s jeho tvorbou a mohli byste mi poradit jak na něj? :-) 


  • 0

#2 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2019 - 22:19

Ahoj, na to musíš mít podle mě zvláštní povolení, abys je mohl vytvářet, nebo něco takového. Zkus kontaktovat marram.cz, Jedeláka nebo taxofta, ti je dělají ;)


  • 0

#3 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2019 - 23:12

Mozna je potreba spis PM na project-gc, nez povoleni...


  • 0

#4 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2019 - 12:08

Ahoj, loni jsem zakládal své první challenge keše, tak tedy napíšu pár zkušeností.

 

Jak už bylo uvedeno - kontaktuj někoho, kdo má povolení ověřovátka vytvářet anebo napíšeš do fora na stránkách project.gc. Tam zadáš svůj požadavek. Ověřovátka mohou vytvářet jen schválení lidé, kteří znají jazyk LUA, ve kterém jsou skripty vytvářeny. Takže to nesouvisí s tím, jestli jsi PM na project.gc.

 

Než požadavek pošleš, založ si listing. Autor totiž musí propojit skript s kódem keše. Prostuduj co je a co není povoleno. Omezení je aktuálně fakt dost. Popiš podmínky ke splnění chall., napiš GC kód a pošli. Až bude skript hotový, autor ti napíše odkaz a můžeš si jej odzkoušet. Jestli vše funguje jak má, tak můžeš publikovat keš. Odkaz na ověřovátko je do listingu přidán automaticky, ale můžeš jej i ty vložit do listingu.

 

Ty jako zakladatel challenge musíš mít samozřejmě splněno. Já si ještě před publikací ověřuju, kolik kešerů (náhodně zvolených) má splněno a podle toho třeba doladím obtížnost.

 

Pokud tě chall. baví, tak má členství PM na projest.gc několik výhod. Můžeš si dát zobrazit mapu s chall. z nějaké oblasti a hned vidíš splněné, nesplněné, odlovené a vlastní. Splněné a nesplněné samozřejmě jen pokud má keš ověřovátko. Ve statistikách na project.gc budeš mít záložku s odlovenými chall. Na vyzkoušení PM je trial na 10 dní.

Přiložené miniatury

  • CHALL_CZ.jpg

  • 0

#5 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2019 - 18:09

Průběžně sleduji, jak se mi plní 360° challenge a kromě očekávaného postupu, že přibývají zelené paprsky, se mi už párkrát u pražské challenge (GC56R49) stalo, že dříve splněný paprsek zmizel, ze zeleného se stal červený. Jednou z možností je změna souřadnic - pokud jsem měl v paprsku jedinou nalezenou kešku a ta vyskočila z paprsku ven. Mohou být i nějaké jiné důvody?


  • 0

#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2019 - 19:18

  • smazaný log
  • retract keše

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama