Přejít na obsah


Fotka

Článek o pražském Geocachingu

reportáž

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
118 odpovědí na toto téma

#101 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 20:49

V našich regionálních novinách jsou články přímo od kačera. S jidisem to asi švihne.


To jsem se právě chtěla zeptat,jestli je mezi námi vtáky, i nějaký profi novinář a jak to vidí on (ona).
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#102 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 21:40

Novinář asi není, pracoval v infocentru. Píše i o jiných tématech. Článek o geocachingu je zhruba v tomto znění: Tam a tam se konal event, někteří účastníci si došli odlovit i právě publikovanou keš. Event je setkání hráčů geocachingu, jenž spočívá v hledání skrytých krabiček prostřednictvím GPS.
  • 0

#103 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 22:43

Vím minimálně o dvou dalších. Jeden je celkem známý nick, druhý je takový, hm, nepříliš známý, ale svérázný, jak bych řekl slušně. Ale bez jejich schválení je tu jmenovat nebudu.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#104 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 23:31

Taky mě napada jeden. Aktivní v psaní i na fotoservru, tuším specializace dokumenty.

Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 21 duben 2019 - 23:40

  • 0

#105 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 23:39

Jo jo, všichni někoho takového znáte, ale je to taková ostuda, že je neprozradíte, chápu.  :rolleyes:


  • 1

#106 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 23:47

Otázka Jerry 68 zněla, jestli nějaký novinář je a jaký je jeho názor na věc. Kdo jím neni, může odpovědět jen na tu první část otázky, na tu druhou ani domýšlené další nemá právo.
  • 0

#107 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 3:20

Přiznám se, že mi článek nepřišel nějak zvlášť pobuřující. Ale nějak jsem se nedozvěděl ani v článku, ani tady o tom, co se píše v nadpisu. Jak takové nebezpečné místo, jakožto hledač kešek mohu zrušit. Kupříkladu u nás máme nebezpečnou křižovatku :P
  • 1

#108 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 4:12

No to je ale právě ono, ty jako hledač kešek přece nemáš komu co rušit a kazit mu hru, co se tobě zdá nebezpečné, se může jinému líbit. 


  • 0

#109 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 8:29

Otázka Jerry 68 zněla, jestli nějaký novinář je a jaký je jeho názor na věc. Kdo jím neni, může odpovědět jen na tu první část otázky, na tu druhou ani domýšlené další nemá právo.


Číst umím, děkuji.
  • 0

#110 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 8:45

Číst umím, děkuji.

 

Odpovídala jsem Jidis. Děkuji. :-)


  • 0

#111 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 9:54

Přiznám se, že mi článek nepřišel nějak zvlášť pobuřující. Ale nějak jsem se nedozvěděl ani v článku, ani tady o tom, co se píše v nadpisu. Jak takové nebezpečné místo, jakožto hledač kešek mohu zrušit. Kupříkladu u nás máme nebezpečnou křižovatku :P


Hoblík pravděpodobně myslel reviewery.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 22 duben 2019 - 10:04

  • 0

#112 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 17:19

Přiznám se, že mi článek nepřišel nějak zvlášť pobuřující. Ale nějak jsem se nedozvěděl ani v článku, ani tady o tom, co se píše v nadpisu. Jak takové nebezpečné místo, jakožto hledač kešek mohu zrušit. Kupříkladu u nás máme nebezpečnou křižovatku :P

 

Hoblík pravděpodobně myslel reviewery.

 

Úvod článku je bohužel zavádějící a citace nepřesná. Autorovi článku jsem zdůraznil, že nerozlišujeme bezpečné a nebezpečné keše. Takové hodnocení by nutně bylo subjektivní. Uvedl jsem, že pokud byly nějaké keše zrušeny jako důsledek loňských událostí, tak to bylo z důvodu nesouhlasu příslušné zodpovědné osoby s jejich umístěním


  • 5

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#113 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 17:48

Ten článek zmizel hned následující den po vydání v propadlišti dějin, akorát tady bude ještě nějakou tu dobu středem pozornosti. :-( Mě samotnému je to celkem fuk a přijde mi v zásadě jedno, jestli se někdo zabije při lovení keší, na motorce a nebo při lyžování. Všechny tyhle věci dělám i já a vždy si smutně řeknu škoda života, ale byla to jeho volba. Ten novinář nemá na výběr, buď dodržet linii plátku, pro který píše, nebo odchod. To není nijaká omluva novinářů, řadím je na stejnou úroveň jako městskou policii a vrcholné politiky.

Naprostý souhlas, novinář je v tom samém gardu jako vrcholový politik nebo celebrita showbyznysu. Od těchto skupin je nejlépe se držet dál !!!


  • 0

#114 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 18:14

Právě z pohledu zodpovědné osoby jsou ta místa pro neškolené lidi nebezpečná. Z podobného důvodu nemůžu třeba na strom. Ale nadpis je trošku blábol.

Jo jo, všichni někoho takového znáte, ale je to taková ostuda, že je neprozradíte, chápu.  :rolleyes:

Na koho je samá chvála, jmenuje se Jarda Vála.
  • 0

#115 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 19:57

Úvod článku je bohužel zavádějící a citace nepřesná. Autorovi článku jsem zdůraznil, že nerozlišujeme bezpečné a nebezpečné keše. Takové hodnocení by nutně bylo subjektivní. Uvedl jsem, že pokud byly nějaké keše zrušeny jako důsledek loňských událostí, tak to bylo z důvodu nesouhlasu příslušné zodpovědné osoby s jejich umístěním

Když ono to téma nebezpečné kešky je takové čtivější.


  • 0

#116 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2019 - 12:05

Odpovídala jsem Jidis. Děkuji. :-)

 

Já se tu ale na nic neptal. 


  • 0

#117 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2019 - 19:15

A ze ted taky odpovidas na koment, ve kterem se nikdo na nic neptal...
  • 0

#118 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2019 - 22:24

Neodpovídám, oznamuji.  :(


  • 0

#119 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2019 - 6:59

Bože... A máš moc velkej problém si vzhledem k tobě nepodstatné slovíčko "odpovídala jsem" zaměnit za "reagovala jsem na"?

Je nutné zas...t prostor takovým hnidoslovíčkařením jen pro předvádění se? Bylo pro význam daných souvislostí nutné/potřebné/přínosné to tvoje "oznámení"?


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 30 duben 2019 - 7:02

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:reportáž

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama