Přejít na obsah


Fotka

Zobrazení emulátoru v Urwigo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Jakez

Jakez

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2019 - 6:22

I když bych mohl napsat, že z ničeho nic se mi zbořilo zobrazení emulátoru v Urwigo, tak je mi jasné, že z ničeho nic se nic nestane.  :)  Jenže kde je problém.

 

Když spustím emulátor, tak nevidím úplně všechno, co bych chtěl a hlavně, co bych při odlaďování potřeboval. Tak nějak všechno nabobtnalo. Stejně tak se změnilo umístění tlačítek "Main" a "Back".

 

Asi nejlépe je to vidět na přiložených obrázcích. První obrázek je hlavní nabídka, kde je vidět, že už se tam nevešla složka "Task". Na druhém je to samé, ale správně. Třetí obrázek je výpis složky inventáře s nekompletním výčtem předmětů. No a poslední je opět OK.

 

Na obrázcích je vždy stejná cartridge, jediný rozdíl je, že pokaždé je to na jiném počítači. Verze Urwigo je stejná. Tam kde je to správně běží system Win 7, tam kde špatně Win 10. Jenže prvně mi to fungovalo správně na obou počítačích. Jediné co mě napadá, tak že by mohl být problém v aktualizaci ovladačů grafické karty, ale nedokážu zodpovědně říct, zda změny nastaly bezprostředně po aktualizaci.

 

Problém je v tom, že k dispozici budu mít už jen PC na kterém to nefunguje a nenapadá mě nějaké rozumné řešení. Nevím jestli by pomohla instalace starších ovladačů grafiky a zda by to vůbec šlo.

 

Ještě dodám, že jsem to odzkoušel na třech různých počítačích. Dvakrát s Win 7, různé konfigurace a pokaždé OK. Jednou Win 10 a špatně. Bohužel nemám možnost to zkusit na jiném stroji s Win 10. V cartridge by problém být neměl, protože to dělá i vzorová "Adventura Honzík na prázdninách".

 

Pokud by někdo věděl, co s tím, budu rád za každou radu.

 

 

Přiložené miniatury

  • emulator01.jpg
  • emulator01_ok.jpg
  • emulator02.jpg
  • emulator02_ok.jpg

  • 0

#2 Kysaso

Kysaso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2019 - 14:54

Tento program je již mrtvej. Nemá smysl se jím zabývat.


  • -4

#3 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2019 - 21:26

Máš náhradu ?


  • 1

#4 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2019 - 17:27

Napiš to v Urwigo a otestuj to na webu http://www.webwigo.net/


  • 0

#5 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2019 - 12:26

Existuje k webwigo.net nějaká alternativa, která by uměla ukládat aktuální pozici ve hře?

Zkouším těď v emulátoru odehrát jednu takovou pakárnu, ale nedaří se mi a začínat pokaždý znova od začátku je pěknej vopruz.


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama