Přejít na obsah


Fotka

GPS do iphonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Lenita

Lenita

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2019 - 21:25

Ahoj všem, vím,že těhle témat už je tu několik, ale i když jsem je všechny přečetla nenašla jsem co jsem hledala :(

 

Používala jsem c:geo, jenže teď mám iphone a ta tam jaksi nejde :(

Hledám něco podobného, nebo vlastně jakoukoliv gps, která splní dvě základní podmínky..Klidně si koupím i plnou verzi..

 

V c:geo jsem si jen zadala souřadnice a chodila podle kompasu a to nikde nemůžu najít..

 

Stáhla jsem si hodně zmiňovaný Looking4cache, ale tam to taky nejde..

Všechny gps,které jsou přímo na geocaching, tak mají tu funkci,že si tam nastahuji cache a pak mě to k nim dovede, to nechci :(

 

Chci prostě jen nějakou normální GPS, kam jdou zadat souřadnice a dovede mě to na to místo..Je něco takového pro iphone?


  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2019 - 22:03

tomu se neříká gps, ale aplikace pro navigaci


  • 0

#3 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2019 - 23:27

Ruční zadávání souřadnic je trochu archaický způsob, normální je spustit aplikaci, počkat na načtení keší, vybrat si požadovanou, ťuknout na ni a jít. Ale pokud opravdu chceš zadávat ručně a jít za šipkou tak zkus třeba GCTools, stačí i neplacená verze.
  • 0

#4 Bubbu

Bubbu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2019 - 5:16

Pokud jsi používala c: geo na androidu, tak pro i phone jsou podobné aplikace . V App Store si je můžes bezplatně stáhnout. Asi nejlepší je oficiální aplikace Geocaching, je propojená s GC účtem a funguje bezvadně.


  • 0

#5 Lenita

Lenita

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2019 - 7:40

Pokud jsi používala c: geo na androidu, tak pro i phone jsou podobné aplikace . V App Store si je můžes bezplatně stáhnout. Asi nejlepší je oficiální aplikace Geocaching, je propojená s GC účtem a funguje bezvadně.

Ano používala, ale nepoužívala jsem propojení s geo, prostě jsem jen zadala ručně souřadnice a chodila podle šipky..


Ruční zadávání souřadnic je trochu archaický způsob, normální je spustit aplikaci, počkat na načtení keší, vybrat si požadovanou, ťuknout na ni a jít. Ale pokud opravdu chceš zadávat ručně a jít za šipkou tak zkus třeba GCTools, stačí i neplacená verze.

děkuji, zkusím se na to podívat..prostě mi to tak vyhovuje :)


  • 0

#6 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 15:35

V Looking4Cache si stáhni libovolnou jednu kešku a pak si do ní můžeš přidávat své vlastní waypointy. Přidání waypointu asi zvládne většina programů.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama